Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 üldine tervis

Go down 
3 posters
AutorTeade
Jane
Külaline




üldine tervis Empty
PostitaminePealkiri: üldine tervis   üldine tervis Icon_minitimeKolm Mai 14, 2008 11:13 am

Tere, olen selle tõu tervislikust olukorrast kuulnud nii jubedaid hirmu jutte, et tahtsin küsida teadjatelt, kuidas asi tegelikult on?!
Kas tegelikult on ka nii, et kliinikusse viiakse igakuiselt tujandeid kroone?!
Ja kui keegi oskab/soovib õelda palju tal koera pidamisele kuus raha kulub?

Meile on räägitud igasugustest haigusest (põletikud, haudumised..jne), et mu elukaaslane on nii ära hirmutatud...
Mina aga olen optimist Smile ja arvan, et ka inimestel on võimalik põdeda tuhandeid erinevaid haigusi, aga kindlasti ei põe neid kõiki üks inimene Razz

Kõike kaunist Teile,
maailma ilusamate koerte omanikele!
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

üldine tervis Empty
PostitaminePealkiri: Re: üldine tervis   üldine tervis Icon_minitimeKolm Mai 14, 2008 8:55 pm

kui õieti hooldada pole asi nii hull.vastaks siis küsimustele
kliinikutes käin koeri vaktsineerimas ,vanemal koeral oli probleem ka dermatiidiga mis vahel oli üle aasta ,vahel 2 a järel-tänud T.KON kes tegi selle paarisaja krooniga korda
emasel koeral oli poegimine keisriga,
kui toita sobiva toiduga siis meil on 2 bulldogile kulu 800 kr kuu toidule
hauduma läheb vahel ninavolt ,sellele aitab hästi surolan ,mida määrin kord kuus voldikesele-maksab 150 kr,pool aastat saab ühe pudeliga läbi
minu koertel oli probleeme kui söötsin toitudega mis marketites müügil ,
mis meie klubi koeri puudutab siis pole kuulda olnud et keegi omanikest lemmiku tervise kohta kurtnud oleks Smile
minu inglane elas väga kõrge vanuseni -12a ja 10 kuud
Tagasi üles Go down
triin
Külaline




üldine tervis Empty
PostitaminePealkiri: Re: üldine tervis   üldine tervis Icon_minitimeReede Mai 16, 2008 9:19 am

Minul elas bulldog 12 aastaseks ja arsti juures käisin ka peaaegu ainult vaktsineerimas. Tõsi ta on, et ninavolt tahab hauduma minna ja vahest kuumast asfaltist ka probleemid varbavahedega. Kuid see kõik on tühine ja samu probleeme on pea kõikidel tõugudel. Olen meie ühingus juba peaaegu 10 aastata olnud ja pole just eriti palju kuulnud, et meie Inglased Very Happy just eriti haiged oleks. Muidugi on probleem ka arsti suhtumises. Kui meie kallid meedikud näevad, et omaniku rahakott on soliidne, siis hakkate tõesti tohtri juures iga kuu käima , sest eks kõik tahavad elada. Ah- soo, seda, et kolmandat silmalaugu on ka esinenud ja päris tihti, aga no see ei ola ka mingi suur probleem. Nii, et ole aga optimistlik edasi!
Tagasi üles Go down
KerliSven

KerliSven


Postituste arv : 26
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 19/04/2009

üldine tervis Empty
PostitaminePealkiri: Re: üldine tervis   üldine tervis Icon_minitimeNelj Juul 23, 2009 1:07 pm

Meil on väike sõber kodus ja hetkel küll juba mitu arsti visiiti olnud.
Üks päev lihtsalt ei kõndinud, oli kogemata vist midagi kuskilt nikastanud, läks järgmisel päeval juba üle - süüdistan libedat parketti Razz
Teine kord sai kuts mingi viiruse, oli palavikus, kõht lahti ja ei söönud ega joonud - antibiootikumide kuur läbi ja kutsa terve Smile Koera ära külmetanud pole, arst arvas samuti, et viiruse kuskilt üles korjanud lihtsalt..
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

üldine tervis Empty
PostitaminePealkiri: Re: üldine tervis   üldine tervis Icon_minitimeReede Juul 24, 2009 12:18 am

üldiselt on tõug nagu iga teine ,pole oma koertel märganud mingeid erilisi haigusi
viirustega on kahjuks selline lugu et hakkavad noortele koertele kergelt külge ,kõikidel tõugudel
kutsikale soovitaks anda juurde mineraale ,isegi kuivtoidule
Tagasi üles Go down
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

üldine tervis Empty
PostitaminePealkiri: Re: üldine tervis   üldine tervis Icon_minitimeEsm Sept 07, 2009 7:22 pm

Meie pole ka pidanud oma koeraga nüüd ülemõistuse palju aega ja raha arstide juures veetma. Siis kui koer oli kutsikaeas, siis oli seda rohkem, kuna olid väike probleem esikäppadega. Nimelt tema kehamass oli nii suur, et käpad ei jõudnud seda keret kanda ja ta pikalt lonkas, küll käisime erinevates kohtades ja mitte miski ei aidanud, kuni lõpuks ostsime glükosamiini, mida soovitas inimene, kellelt koera ostsime ning kogu probleem kadus. Kahju, et kohe ei mõelnud temale helistada, vaid siis kui arstide juurde oli jäänud nii mõnigi tuhat krooni Laughing
Muid hädasid pole koeraga olnud, seega külastame arsti kord aastas vaktsiine tegemas. Kodus on pidevalt voltide, kõrvade, silmade puhastuvahendid. Need küll maksavad, aga ei midagi müstilist ja need on lihtsalt iganädalsed protseduurid, mida on vaja teha selle tõu puhul, kuid rahaliselt ei ole see tappev. Nad on niii nunnud ja seda juttu, kui haiged loomad nad on, saavad rääkida inimesed, kel endal pole õrn aimugi sellest tõust. Pigem tasub selle peale mõelda, et kas hakkab häirima nende koerte hingeldamine, norskamine.... meid mitte, sest see on lahe ja muidugi kõik koera muud superhead omadused on tema norskamisest üle sadades kordades. Nendele koertele ei ole piisav olla kodus lihtsalt koer, nad tahavad omada võrdväärset kohtlemist perekonnas, mis on vahest omamoodi tüütu, aga samas ei kujutaks ette, et mul ei oleks sellist sõpra Very Happy
Tagasi üles Go down
bullikas
Külaline




üldine tervis Empty
PostitaminePealkiri: Re: üldine tervis   üldine tervis Icon_minitimeEsm Apr 12, 2010 9:01 pm

Ei soovita osta paberiteta koeri, neil esineb palju tervisehädasid - hauduvad, mädanevad jne
Tagasi üles Go down
Sponsored content





üldine tervis Empty
PostitaminePealkiri: Re: üldine tervis   üldine tervis Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
üldine tervis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Inglise buldog :: Tervis-
Hüppa: