Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 operatsioon või ei?

Go down 
3 posters
AutorTeade
kats




Postituste arv : 10
Registration date : 26/11/2007

operatsioon või ei? Empty
PostitaminePealkiri: operatsioon või ei?   operatsioon või ei? Icon_minitimeEsm Nov 26, 2007 2:26 pm

Tere. Minul on 4 aastane emane bulldog. Mõtlesi, et temal poegi ei sünni ja sooviksin ka vastava operatsiooni ära teha. Olen kuulnud, et emastel tõukoertel kes kord elus pole poeginud, surevad rutemini ära kui need kellel on korra pojad olnud. Et neil tulevad mingid vähid või kasvajad sellest. Tahaks teada kas see vastab tõele või ei. Kui see vatab tõele siis ma muidiugi operatsiooni ei tee. Algselt mul plaanis sellist operatsiooni ei olnud. Olen alles kahe vahel, et mida teha? Teen muidiugi nii kuidas koeral kõige parem on. Väga kena kui keegi oskaks mulle natukenegi nõu anda. Teid ette tänades.
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

operatsioon või ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: operatsioon või ei?   operatsioon või ei? Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 1:06 pm

tere!

See ei vasta tõele, et emased kellel ei ole poegi olnud haigestuvad tihedamini. Minu praktikas( 35 aastat ) on enamus vähki, kasvajasse ja mäda emakasse haigestunud just poeginud emased. Kui sa ei taha kunagi kutsikaid teha, siis võid muidugi operatsioonile minna, sul on omal kergem. Kuid sa pead arvestama et see ei ole väike op. ja narkoos ei mõju inglasele just hästi.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

operatsioon või ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: operatsioon või ei?   operatsioon või ei? Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 1:55 pm

TERE
ka minul on kasvajad tekkinud just sellel koeral kes on poeginud ja olen kuulnud teistelt kasvatajatelt et on selline halb haigus nagu piimanäärme põletik mis tekkib emasel tavaliselt kutsikate toitmise ajal ja mis võib vaatamata ravile lõppeda emase kaotusega.3a eest suri sedasi inglane MOLLY ,koju jäid 10 päevased kutsikad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





operatsioon või ei? Empty
PostitaminePealkiri: Re: operatsioon või ei?   operatsioon või ei? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
operatsioon või ei?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Silmade kosmeetiline operatsioon

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Inglise buldog :: Tervis-
Hüppa: