Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kartul

Go down 
4 posters
AutorTeade
Merilin

Merilin


Postituste arv : 8
Registration date : 18/06/2008

Kartul Empty
PostitaminePealkiri: Kartul   Kartul Icon_minitimeKolm Juul 09, 2008 2:22 pm

Minu poiss armastab väga kartulit süüa. Niipea kui koorima asun on platsis ja nõuab oma. Samas olen kuulnud, et see pole koertele soovitatav ja seetõttu ei julge väga anda.
Kuidas sellega tegelikult on kas tohib või mitte?

Ma ei räägi kilost päevas vaid mõnest kartulist nädalas vms.
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Kartul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kartul   Kartul Icon_minitimeKolm Juul 09, 2008 3:38 pm

Meil on kõik koerad kartulikoorimisel matti võtnud. Kui juba kartuli häält kuulevad, siis kohe kohal ... Olen ka uurinufd, et kas võib ja mis teeb, aga selget vastust pole saanud. Arvan ise, et mõned tükid halba ei tee, kui et vaid korrastab seedimist (toit see koerale kahtlemata pole).
Ka porgandile ollakse maiad, aga kartul on ikka kõvem tegija ...
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Kartul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kartul   Kartul Icon_minitimeKolm Juul 09, 2008 7:23 pm

Ka meil on kõik koerad kartuli koorimise juures viibinud ja mõned tükid alati sealt enadale saanud, ei usu, et sellest midagi halba tuleb .
Palju hullem on muna koksimine, isegi 2 korruselt kuulevad selle hääle ära, kui me ka väga vaikselt seda üritame teha, ikka on kohal ja nõutakse oma osa, see on meil muutunud lausa omamoodi mänguks, ikka kuulevad ära ja on kohal esimesena !
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
karmen

karmen


Postituste arv : 2
Registration date : 04/09/2008

Kartul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kartul   Kartul Icon_minitimeReede Sept 05, 2008 2:42 pm

No ma ei tea, kas mu koer on salaja lätlasest venelaseks hakanud või.... aga meile meeldib sibul Suspect , kartuli peale tema ei pretendeeri. Igatahes kui sibulat lõikasin, siis oli platsis ja kui väikese tüki andsin, siis matsutas seda tükk aega. Järgmisel korral nõudis jälle oma osa. Rohkem pole igaks juhuks saanud scratch !
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kartul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kartul   Kartul Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kartul
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Toitumine-
Hüppa: