Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?!

Go down 
3 posters
AutorTeade
MargitM

MargitM


Postituste arv : 10
Age : 34
Registration date : 03/01/2008

Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?! Empty
PostitaminePealkiri: Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?!   Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?! Icon_minitimeTeis Märts 10, 2009 7:41 pm

Minu mopsu saab varsti pooleteise aastaseks. Kuigi selleks ajas peaks olema juba üle mindud täiskasvanud koera toidule, tundub, et minu koerale pole see meelt mööda. Nimelt sööb ta ainult juniori ehk noortele koertele mõeldud krõbinaid. Põhjus tundub olevat krõbina suuruses- juniori omad on pisikesed ja neid on tal hea krõbistada. Olen proovinud erinevaid täiskasvanute krõbinaid, aga ei midagi. Sööme ikka juniore. Küsimus ongi, et kas see on väga kahjulik või kuidagi moodi vale?
Oleksin abi eest äärmiselt tänulik Smile
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?!   Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?! Icon_minitimeTeis Märts 10, 2009 8:30 pm

Eks muud pole midagi lahti,kui et jun. toit on rammusam ja kergesti võib minna ülekaaluliseks.Kui kaaluga probleeme pole siis mina ei näe põhjust miks ta seda süüa ei tohiks. Very Happy
Kui tahad krõbinaid vahetada siis kindlasti sega jun.ja uus toit omavahel.Kindlasti on igal firmal ju mini koera krõbinaid mis on väga väikesed ka täiskasvanud koertele.Meie sööme Advance mini ja need on küll imepisikesed kraanulid.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?!   Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?! Icon_minitimeEsm Märts 23, 2009 12:41 pm

Mina jälle ütleks, et see jun'ide toit seedib ka kiiremini ja samas kui koer liigub... Meie oma sööb siiamaani tittedele mõeldud krõbinaid, kuigi sõi täiskasvanute omi vahepeal, aga samuti oli asi tüki suuruses, ta nimelt ajas neid õnnetult kurku koguaeg. Igastahes.. juurde ta küll sellepärast pole võtnud. Olenemata toidust on ta koguaeg turske sell olnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?!   Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Täiskasvanud mops sööb juniori krõbinaid?!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» MOPS
» mops
» mops

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Toitumine-
Hüppa: