Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 miks minu mops pissib esikäppadel seistes?

Go down 
2 posters
AutorTeade
ilzenmai
Külaline




miks minu mops pissib esikäppadel seistes? Empty
PostitaminePealkiri: miks minu mops pissib esikäppadel seistes?   miks minu mops pissib esikäppadel seistes? Icon_minitimeEsm Apr 13, 2009 12:44 pm

selline mure,et isane mops ei kavatsegi normaalselt pissima hakkata,,, ta on nüüd juba 1 a 3 kuud vana ja alati ajab ta oma tagumised jalad taevapoole,,,
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

miks minu mops pissib esikäppadel seistes? Empty
PostitaminePealkiri: ades ei hakanud ta   miks minu mops pissib esikäppadel seistes? Icon_minitimeEsm Apr 13, 2009 1:14 pm

Meil oli emane koer ,kes ka nii pissis.Väga naljakas oli vaadata teda niimoodi esikäppadel seismas.Normaalselt kükitades pissis ta üliharva.Alati oli tarvis niimoodi teiste koerte märgistatud koht üle märgistada Laughing
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

miks minu mops pissib esikäppadel seistes? Empty
PostitaminePealkiri: Re: miks minu mops pissib esikäppadel seistes?   miks minu mops pissib esikäppadel seistes? Icon_minitimeEsm Apr 13, 2009 2:29 pm

Eks teie mops tahab suur ja vägev olla.See ongi tema jaoks normaalne pissimine.Väga lahe ju.Emili isa pissib ka tagumised jalad taevapoole.
Tohib küsida,kes on teie mopsi vanemad?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





miks minu mops pissib esikäppadel seistes? Empty
PostitaminePealkiri: Re: miks minu mops pissib esikäppadel seistes?   miks minu mops pissib esikäppadel seistes? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
miks minu mops pissib esikäppadel seistes?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kutsikas pissib ja kakab pessa
» miks nii tehakse
» Minu koer on kuulekas.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Tervis-
Hüppa: