Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Suur " punn " .

Go down 
4 posters
AutorTeade
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeEsm Juul 13, 2009 12:04 am

Seda ei või küll punniks nimetada aga muud nime Ma Talle ei leia .
Nimelt u. 1 kuu tagasi märkasin koera tagumisel jalal üht suurt " punni " . Alguses oli see üsna väike, kui võrrelda praegust suurust . Alguses panin Talle igasugu kreeme ja värkesärke peale, ei aidanud, läks just suuremaks.. Läksime arsti juurde . Kõige alguses ütles kohe ära : See pole kasvaja, ärge muretsege, siis hakkas aga täpsemalt uurima . Praegusenigi ei saa Ma täpselt öelda, mis see on . Ta ütles, et Me peame andma 4 - 5 päeva antibiootikuid, 1, 5 tabletti päevas, kokku oli 15 tabletti ja ütles, et, kui selleks ajaks pole midagi muutunud, siis tooge ülejäänd tabletid Mulle tagasi . Möödusid need 5 päeva ja midagi ei muutunud . Paar päeva Me enam ei andnud ja siis märkasime, et on tipa, väga väga vähe väiksemaks muutunud ja mõtlesime need ülejäänd Talle edasi ära anda . Möödus see nädal, mil Me Talle need tabletid sisse söötsime ja saime aru, et midagi ei ole muutunud . Paari päeva pärast läksime taas arsti juurde ja Ta ütles, et oodake veel 1 - 2 nädalat ja kui paremaks pole muutunud, siis helistage Mulle ja lõikame välja .
Võibolla paanitsen asjatult aga Olen mures, sest möödas on u. nädal ja midagi pole muutunud . Ei kujuta ette mida peab kutsa üle elama peale seda lõikust Crying or Very sad Ma ei leia endale kohta, Ma lihtsalt ei kujuta ette Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Nora

Nora


Postituste arv : 45
Location : Tallinn
Registration date : 07/03/2008

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeEsm Juul 13, 2009 10:23 am

Kus te arsti juures käite?
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeEsm Juul 13, 2009 10:40 am

Tavaline vet. arst . Eesnimi on Maarika, perekonnanime kahjuks ei mäleta . Haapsalust natuke väljas .
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeEsm Juul 13, 2009 11:13 am

kindlasti on mõtet käia sellise loomaarsti juures kes on näinud seda tõugu koeri ka mujal kui pildil
T.Kon võib ka helistada kui olete kaugemalt ,arvan et peaksite Tamarale
koera näitama,pole ju mõtet rohtu anda kui tulemusi pole

nt. inglane läks kliinikusse vaktsineerimise pärast ,aga loomaarst hakkas rääkima et tuleb kiiresti opereerida voldike ninalt ,arst arvas et on anomaalia
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeEsm Juul 13, 2009 11:26 am

Nüüd tundub, et lõikamisest Me lahti ei saa, paremaks ei lähe see üldse, just hullemkas.. Crying or Very sad
See arst on Meil juba algusest peale, kui koera võtsime olnud, muude arstide juures pole kunagi käind . Ja Meil on koeraga päris palju hädasid olnd nende 3, 8 aasta jooksul ja käisime koguaeg Tema juures ja ütlen ausalt, Teist loomaarsti Ma ei tahakski, Oleme täitsa rahul . Ma usun, et Ta on ka enne prantslastega tegelenud, sest isegi seina peal on Prantslaste pildid ja Ta saab Gary - ga suurepäraselt hakkama .
Varsti helistan ka arstile .
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeEsm Juul 13, 2009 11:42 am

kus kohal jalal see punn asub ?
mõned punnid tulevad peale lõikamist tagasi ,
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeEsm Juul 13, 2009 3:53 pm

Lisan pildi . Avatar .
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeKolm Juul 15, 2009 11:02 pm

Sõidan laupäeval ära ja tulen alles 28. juulil tagasi . Peale 28. lähme Gary - ga arsti juurde, kui paremaks pole läind, siis anname teada . Tänaseks pole kahjuks veel midagi muutunud..
Täname kõiki .
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeEsm Juul 27, 2009 3:03 pm

Olen nüüd tagasi ja koju tulles muutus Mu tuju koheselt, kui nägin, kui suureks on muutunud Gary punn .
Täna või homme helistan arstile ja arvatavasti lõigatakse välja.. Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeReede Juul 31, 2009 12:16 pm

Kutsa käis edukalt opil ära .
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeReede Juul 31, 2009 1:31 pm

Rõõm kuulda!
Mis arst siis ütles mis punn see oli ja millest ta tuli?
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeReede Okt 02, 2009 2:54 pm

Poisil kasvab uus punn, samas kohas, arst andis rohu, vaatame, mis edasi saab .
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeReede Okt 02, 2009 3:01 pm

Äkki ikkagi oleks tark tegu küsida ka veel mõne teise arsti arvamust?
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeTeis Okt 06, 2009 8:28 pm

Määrind oleme juba üle kahe nädala, ei aita mitte mingist otsast .
Muutub aga hullemaks .
Nimelt, enne oli kõigest väike punn paremal pool, nüüdseks on see suuremaks muutunud ja seal, kus pole karvu opist on selline roosakas nahk, hästi vähe aga on . Selline tunne, et see hakkaks tasapisi jälle selleks suureks punniks muutuma .
Oleme poisi pärast väga mures ja kas tõesti peab jälle lõikama? Sest kui meenutada, seda päeva, mil üritasime Talle seda süsti teha ja siis, kui ära võeti, see oli küll midagi väga õudsat .

emili: Vaevalt, et arstis asi on .
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeKolm Okt 07, 2009 10:19 am

katsu siiski leida võimalus ühingu arstide külastamiseks
arstist sõltub ravi juures palju ....
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeKolm Okt 14, 2009 9:47 am

Gary, ega keegi ei sunnigi minema teise arsti juurde aga lihtsalt, kui haigus ei parane vaid läheb hullemaks , siis võiks ju küsida mõne teise arsti arvamust. Tundub , et vet. kelle juures Teie käite ei tea täpselt kuidas seda punni ravida ja mis moodustis see on.
Kiiret tervenemist Smile
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeKolm Okt 14, 2009 11:03 am

ka arstid näevad erinevaid asju erinevalt ,tasuks ikka näidata teisele arstile
mul omal selline näide ....
minu koeral tekkis suvel see ekseem,koerakese raviarstile helistades soovitas too minna teise kliinikusse ja teha süst ,sest arst ise tuli alles nädala lõpul tööle ,arst ütles ka haiguse nime mida kindlasti tuleb öelda teises kliinikus ,,,,kõike seda tegime
.....teisipäeval saime teises kliinikus süsti ,,tavaliselt 1 päeval õhtul oli juba koeral parem aga seekord oli asi hoopis vastupidi ...reedeks kui meie arst tuli tööle oli asi ikka väga kole
kui meie arst helistas tollesse teise kliinikusse siis selgus et arstid pidasid seda haigust hoopis kassihaiguseksSuur " punn " . Icon_exclaim
lugu lõppes pärast nii et ,meie arst vangutas pead ,tegi koerale selle süsti millest koeral õhtuks juba parem oliSuur " punn " . Icon_smile
Tagasi üles Go down
Gary

Gary


Postituste arv : 12
Age : 33
Registration date : 10/07/2009

Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitimeNelj Okt 15, 2009 7:49 pm

Tänan vastuste eest .
Võtan ühendust mõne teise arstiga .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suur " punn " . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur " punn " .   Suur " punn " . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suur " punn " .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» suur palve
» Suur mure!
» Kas "pubekapunnid"?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Tervis-
Hüppa: