Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hambad

Go down 
2 posters
AutorTeade
KerliSven

KerliSven


Postituste arv : 26
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 19/04/2009

Hambad Empty
PostitaminePealkiri: Hambad   Hambad Icon_minitimeKolm Aug 26, 2009 2:47 pm

Olen veidi uudishimulik.
Meie kutsul vahetuvad hambad siiani päris ilusti- st esipiimakad tulid ise 3 kuuselt ja uued ilusasti juba asemel..
Tahaks teada, et kas kihvad ja tagumised peaksid tiba hiljem tulema? Rolling Eyes Ja palju räägitakse, et kui piimakad hakkavad segama, tuleks ära lasta tõmmata (ma ei kavatse seda teha), aga kihvade puhul kuidas aru saada, et alt tulevad uued hambad juba? Esimestel hammastel oli ilusti näha, sest uued hambad nii palju laiemad rabbit
Muidu närib ilusti kõik sugu asju ja tundub, et siiani hambumus ilus..kihvade pärast veidi muretsen Surprised
Tagasi üles Go down
KerliSven

KerliSven


Postituste arv : 26
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 19/04/2009

Hambad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hambad   Hambad Icon_minitimeKolm Aug 26, 2009 4:00 pm

Rolling Eyes olen nüüd kõvasti googeldanud: esihammaste rida peab olema sirge mitte kaarjas (http://www.bulldogchester.com/standardi.asp), kuid pole veel näinud koera või pilte, kus inglasel on hambad sirges reas.. kuidas teie täiskasvanutel hambad on? rabbit
Tagasi üles Go down
Bosse-Hagrid

Bosse-Hagrid


Postituste arv : 1
Age : 27
Location : Tallinn
Registration date : 25/02/2010

Hambad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hambad   Hambad Icon_minitimeEsm Märts 08, 2010 9:37 pm

Väga vana teema küll, aga meie 10 kuusel kutsikal on ära tulnud piimakad ja uued hambad on küll sirges reas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hambad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hambad   Hambad Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hambad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hambad.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Inglise buldog :: Tervis-
Hüppa: