Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 koera iseloom

Go down 
3 posters
AutorTeade
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

koera iseloom Empty
PostitaminePealkiri: koera iseloom   koera iseloom Icon_minitimeNelj Aug 27, 2009 1:12 pm

Minu pisike inglane ,kui talle miski ei meeldi ,kohe uriseb ja ükskõik kelle peale.Nt kui midagi keelatutbnärib ja ma teda eemale tõstan ,õust tuppa tulles kui hakkan sülle võtma(ei taha tuppa tulla).Nii kui teda puudutan ,kohe urin lahti.Vahete-vahel kipub ka väiksemale lapsele pükstesse kinni hüppama.Laps ei saa urinast aru ja ei lähe õigel ajal eemale.Kas pisikesed inglased ongi sellised kanged sellid või on meie kutsul raske iseloom?Kas ta võib sellest välja kasvada?Meil on ka prantslane ja tema ei ole iialgi omainimese peale urisenud.
Tagasi üles Go down
Printsu
Külaline




koera iseloom Empty
PostitaminePealkiri: Re: koera iseloom   koera iseloom Icon_minitimePüh Aug 30, 2009 8:47 pm

Minu 10 kuune koer ei ole kunagi urisenud ega mitte kellegi peale agresiivne olnud (ei inimese ega teise looma). Soovitan teil küsida nõu mõne kogenud koerakasvataja käest. Mind teeks isiklikult väga murelikuks kui juba 2 kuune kutsikas näitab võimu pererahva üle.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

koera iseloom Empty
PostitaminePealkiri: Re: koera iseloom   koera iseloom Icon_minitimePüh Aug 30, 2009 10:40 pm

2 kuune kutsikas nüüd võimu pererahva peale küll ei näita,rohkem on siin ikka tegemist mängimisega
ka kutsikas vajab lapsepõlve,kus on luba mängida ja joosta !
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

koera iseloom Empty
PostitaminePealkiri: Re: koera iseloom   koera iseloom Icon_minitimePüh Aug 30, 2009 10:50 pm

Küsisin kasvataja käest ka nõu ,ta arvas ,et ma peaks kutsikale ajalehega vastu nina kergelt lööma ,või natuke teda raputama ,kui ta agressiivseks muutub.Praegu tundub ,et probleem hakkab lihtsast keelamisest paremaks minema.Keelamise peale juba jätab urisemise järgi ja eriti ei kipu nii tihti kinni ka hakkama.Üritan pisikest temast eemal ka hoida ,kui ta uniseks hakkab jääma.
P.s. -see ei ole mängu-urin,mängu-urinat tunnen väga hästi, on mul ju ennegi koeri olnud.Usun ,et see tuleb ebakindlusest ,ta ju alles nii väikseke.
Tagasi üles Go down
KerliSven

KerliSven


Postituste arv : 26
Age : 40
Location : Tallinn
Registration date : 19/04/2009

koera iseloom Empty
PostitaminePealkiri: Re: koera iseloom   koera iseloom Icon_minitimeTeis Sept 29, 2009 6:01 pm

meie oma uriseb ainult ka mängides..
ära karistama küll hakka, pigem lihtsalt keela ja ignoreeri jne..
meie oma torises (konkreetselt torises nagu vana mees Very Happy ), kui talle miski ei meeldinud- näiteks sülle võtmine Smile
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

koera iseloom Empty
PostitaminePealkiri: Re: koera iseloom   koera iseloom Icon_minitimeKolm Sept 30, 2009 5:34 pm

eks see bulldog selline väike väheke tujukas loomake on ja sellega tuleb juba arvestada kutsikat võttes
kuulsin et soomes olevat lapsel ja 4 kuusel kutsikal tekkinud erimeelsused koera iseloom Icon_sad ,kahjuks koerake ei saanud vist lõpuni lapse soovidest aru
koerake suri karistuse karmuse tõttu,
Tagasi üles Go down
Sponsored content





koera iseloom Empty
PostitaminePealkiri: Re: koera iseloom   koera iseloom Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
koera iseloom
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» KOERA-JAANi pidu kennelis LAKIFAN

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Muud jutud-
Hüppa: