Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 hauduv ninavolt

Go down 
3 posters
AutorTeade
juhan




Postituste arv : 41
Registration date : 06/12/2007

hauduv ninavolt Empty
PostitaminePealkiri: hauduv ninavolt   hauduv ninavolt Icon_minitimeKolm Dets 12, 2007 12:04 am

KIIRESTI OLEKS ABI VAJA-minu sõprade inglasel ninal suur volt,mis tõsiselt haudub,
3 kuu eest hakkasid arstil käima,suures kliinikus mitu arsti vaatasid,soovitati joodi panna-kodus kuulekas koer lasi seda ühe korra teha ,aga nüüd saab kurjaks
viimasel nädalal jälle asi hulluks läinud -läksid teise kliinikusse,nüüd räägiti neile et see on anomaalia ja kiiresti tuleb see ära lõigata.opi aeg juba kinni pandud ,kas lõikama ikka peab või saab rohust abi,kes aitaks
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

hauduv ninavolt Empty
PostitaminePealkiri: Re: hauduv ninavolt   hauduv ninavolt Icon_minitimeKolm Dets 12, 2007 1:12 am

affraid
selles tõus on ninavolt ,normaalne ,standardis ettenähtud,
minu veteranil on selline voldike mis kunagi pole haudunud ,
nooremal koeral hakkas volt 1,5 a probleeme valmistama,olen arstidelt kuulnud erinevaid soovitusi,pesta ja kuivatada,talki ,jood ja vesinik
mõnda sai ka proovitud asi läks veel hullemaks
viimased 3 aastat teeme nii -pühin voldi alt puhtaks ,määrin Johnsons babi õli ,jätan voldikese hommikuni rahule ,hommikul puhastan uuesti,ja määrin surolani-retseptiga,kui kellegil on hauduv saba siis ka siin aitab surolan hästi
selliselt hooldatud voldike püsib korras paar nädalat
mis puutub operatsooni siis seda teha ei tohi-aga kahjuks on selliseid rikutud välimusega koeri üle 5 ,
ninavoldi lõikus võib tekitada tervisega probleeme
Tagasi üles Go down
kats




Postituste arv : 10
Registration date : 26/11/2007

hauduv ninavolt Empty
PostitaminePealkiri: mina teen nii   hauduv ninavolt Icon_minitimeNelj Dets 13, 2007 12:32 pm

Tere minu koeral juhtub ka nii, et läheb nina kui ka mõnikord saba hauduma. Ma puhastan või pesen puhtaks nina või saba vahelt ja siis panen Leo firma Fuciderm kreemi. Alles järgmisel päeval pühin natuke puhtamaks(kui läks palju kreemi). Olen ka teisi kreeme proovinud ja ka need sobisid täitsa hästi. Küsisin lihtsalt arsti juurest haudumis vastast kreemi. Mina arvan, et ennem võiks kõiksugu kreeme proovida ja kui tõest ükski ei aita siis minna operatsioonile. Aga kui op. on tehtud ega see ei välista, et ta kunagi enam sealt hauduma ei lähe? Või kuidas?
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

hauduv ninavolt Empty
PostitaminePealkiri: Re: hauduv ninavolt   hauduv ninavolt Icon_minitimeNelj Dets 13, 2007 3:39 pm

ka minu veteranil oli aastaid tagasi kaalumisel saba ambuteerimine
kuna meid ravis T.KON ,kes on väga põhjalik ja enne kui midagi otsustab uurib millised võivad tagajärjed olla .
meid saadeti professor Andrianovi juurde Tartusse-tehti rönken .
otsus oli selline et võib ambuteerida ,aga 20 prossa koertest jääb halvatuks tagant .
otsustasime mitte riskida,täna kui proua on pea 13 a vana arvan et tegime õieti
mis ninavolti puutub ,siis see volt on just tõu ilu ja kui kardate selle hooldamist valige väiksema voldikesega kutsikas
Tagasi üles Go down
Sponsored content





hauduv ninavolt Empty
PostitaminePealkiri: Re: hauduv ninavolt   hauduv ninavolt Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
hauduv ninavolt
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Paistes ninavolt

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Inglise buldog :: Tervis-
Hüppa: