Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 närimiskombed

Go down 
+3
sirjek
KerliL
karii
7 posters
AutorTeade
karii

karii


Postituste arv : 14
Age : 38
Location : Pärnu
Registration date : 11/12/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeLaup Dets 15, 2007 1:33 pm

mul on 3 kuuni prantslane, nagu kõik teavad, et närivad nad kõikke, mis ette jääb, aga mul eriti see ei meeldi, et mööbel läheb käiku. loomapoes on müügil spray, mis on kibeda maitsega ja pihustatakse kohtadele, kus koerad närivad. nüüd siis mõtlesin, et kas see võib mõjuda ta tervisele?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeLaup Dets 15, 2007 2:01 pm

Minu meelest on hästi vahvad need poes müüdavad Kong tüüpi mänguasjad kus paned krõbuskit või midagi sisse, koer rullib seda ja siis sealt pudeneb koguaeg midagi. Kas see ei aitaks närimise vastu..?
Tagasi üles Go down
karii

karii


Postituste arv : 14
Age : 38
Location : Pärnu
Registration date : 11/12/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeLaup Dets 15, 2007 2:36 pm

eks ma üritan seda ka proovida.. aga mu saapad läxid ikka juba käiku No
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeLaup Dets 15, 2007 4:04 pm

sellel lapsukesel igemed sügelevad ,kuna hakkavad hambad vahetuma
mina olen oma koertele sellises vanuses muretsenud turult sellist toorest konti kust midagi kätte ei saa ,aga mis on kutsikale maitsev nt lehmasaba. ,kuivatatud peenis sobib ka ,muid kuivatatatud asju mitte anda-neelab alla
jalatsite närimine pole hea ,lisaks nende rikkumisele,on välisjalatsitega oht kutsikale haigusi tuua väljast kaasa .KUTSIKAS JA JALATSID EI TOHI KOKKU PUUTUDA
väikestele meeldivad veel pehmed-karvased mänguasjad äkki meeldivad talle ka,ainult ninad ,silmad võtke ära
Tagasi üles Go down
juhan




Postituste arv : 41
Registration date : 06/12/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeLaup Dets 15, 2007 4:13 pm

olen ka oma kutsikale kontti toorelt andnud,ja sahmerdas sellega pahandusi tehti palju vähem,
see närimise mure oli meil kuni hambad vahetusid,mida rohkem tegelesime temaga seda vähem näris
karvikutel võtsime enne ninad ja silmad ära kartsin et muidu saab kutsikas kätte ja neelab alla
I love you
Tagasi üles Go down
karii

karii


Postituste arv : 14
Age : 38
Location : Pärnu
Registration date : 11/12/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeLaup Dets 15, 2007 6:09 pm

tal nii palju mänguasju, et tapab. proovin siis midagi matsvamat närida anda
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeKolm Dets 19, 2007 1:17 pm

Mina määrisin toolijalad ja muud maja osad ( Very Happy Tabasco kastmega kokku ... aitas. Ja tõin tuppa ühe korraliku roika ( umbes 70 cm pikk ja läbimõõt vast 6 cm), määrisin sellele vihjeks võid ja nüüd ta siis tekitab saepuru... Aga ta on juba 6 kuud vana. Need kombed püsivad ilmselt kaua ...
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeNelj Dets 20, 2007 5:25 pm

Teate, veel üks asi.
Vanas foorumis kunagi ammu keegi kirjutas, et kas mops v prantslane olla hirmsasti oma käppasid lakkunud. Et häiriv oli. Mul jäi see meelde. Et keelamine aitavat.
Nüüd meie prantslane (6 k)samuti lakutab aeg-ajalt oma käppi. Tundub, et vahest igavusest (nt ärkab öösel üles ja siis mingi 10 min luristab). Vahest on vist segaduses ja siis tegeleb selle kindla armsa tegevusega (nagu laps, kes näppu imeb).
Olen minagi keelanud (sest see on ikka kaunis häälekas ja kirglik tegevus) ja aitab tõesti. Rahuneb ning leiab muud tegevust v jääb magama.
Kas kellelgi on veel sellist kogemust? Seletust sellele?
Tagasi üles Go down
karii

karii


Postituste arv : 14
Age : 38
Location : Pärnu
Registration date : 11/12/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeLaup Jan 05, 2008 1:56 am

kusjuures minu prantslane teeb täpselt samamoodi, aga öösel ma seda ei kuule, ma magan vist sügavalt Very Happy
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeLaup Jan 05, 2008 3:41 pm

Olin 10 aastat tagasi ühes Rootsi tuntumas Prantsuse buldogite kennelis. See oli selline ilus kennel, kus koerad ei olnud puuris vaid suures toas koos inimestege ja neil oli oma diivan ja telekas jne. Hakkasime siis kõrval toas ise ka telekat vaatama ja poole filmi peal hakkas mind mingi lurin segama, mõtlesin algul, et telekaga midagi lahti ja muidugi küsisin perenaiselt. See ainult muigas tõusis püsti ja kutsus mind vaikselt kaasa selle toa uksele kus koerad olid( tubade uksed olid lahti). sealt ukselt siis ma seda vaatasingi- 8 prantsuse buldogi kõrvuti diivanil ja usinasti oma käppadega ametis. Mind ajas muidugi naerma, perenaine muigas ka, aga siis seletas, et tegelikult on see suur needus. Tema koerad ei olnud algul seda teinud, aga siis oli ta ostnud uue kutsika kellel selline komme juures oli ning 6 kuu pärast oli see komme kõigil tema koertel, isegi vanuritel! Ta oli kõik võimalikke asju teinud, et sellest võõrutada aga ei midagi. Arst oli suure raha eest õik uuringud teinud aga koerad terved! Ainuke mis neid sellest meeldivast tegevusest veidi eemale viis oli see kui ta nad aeda lasi või mingi muu tegevuse neile leidis. Nii et mina ei oska ka sellele probleemile lahendust leida. Äkki keegi oskab veel midagi uut pakkuda. Minul on muidugi praegu vedanud ja minu mopsidel seda jama ei ole aga issand ise teab mis tulevik toob!
Tagasi üles Go down
Lullu

Lullu


Postituste arv : 10
Registration date : 28/11/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimePüh Veeb 24, 2008 6:17 pm

Kui mina omale Tibu tõin siis mulle kohe öeldi, et see komme neil (prantslastel) on, ja seda nad pidid põhimõtteliselt tegema igavusest! Nii meilgi! Shocked
Kui olen tabanud ta teolt siis kohe keelan! Mad
Ükspäev saabusin töölt koju ja ta ole vist terve päev oma jalaga ametis ja see varbavahe oli niiiiiiiiiii paistes, see oli jube! Ei oskagi seda kirjeldada milline see välja nägi, punane lägane nagu kokku kasvanud!
Siis ma riidlesin päris kõvasti taga! Puhastasin ära, panin pulbrit natuke sinna vahele ja paranes ära!
Nüüd ta vahest harva lakub oma esimest käppi, nagu uinutab vist ennast sellega Very Happy

Et ühesõnaga, seda päris välja harjutada ei saa aga keelata tuleb küll!
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitimeNelj Mai 01, 2008 8:50 am

Vaatasin seda vana teemat üle tüki aja. Vahepeal on meie Klots arukamaks saanud ning imelugu küll - see käppade lurtsutamise komme on juba pea unustatud.
Kokkuvõttes:
meil keelamine tõesti aitas!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





närimiskombed Empty
PostitaminePealkiri: Re: närimiskombed   närimiskombed Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
närimiskombed
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Tervis-
Hüppa: