Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kelle juttu ma siis kuulama peaksin???

Go down 
4 posters
AutorTeade
elvis
Külaline




kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 6:49 pm

Tere.Võtsime omale perre suure lemmiku prantslase.Elvis on kahe kuune,väga aktiivne ja mänguhimuline katsa.Muret aga tekitab järgmine:vana koera omanik andis kaasa nimekirja,mida koer sööb.Keedetud riis veisehakklihaga ja kodujuust keefiriga.Royal Canon kuivtoitu ka.Ja kui ma siis helistasin loomakliinikusse,et küsida kas neil on seda toitu prantslastele,siis arst küsis et mida te talle praegu süüa annate?Ma vastasin et no seda mida endine omanik ütles,et anda ehk siis kodujuustu,mille peale loomaarst vastas et kodujuust ja keefir unustage kohe ära.Olen terve päev siin foorumis lugenud ja üllatuseks on väga palju,kes oma koerale just kodujuurtu annavad.Olen täitsa segaduses nüüd:keda siis nüüd kuulata?????
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 7:14 pm

Kas arst põhjendas ka ära miks ei tohi anda kodujuustu ja keefiri. Mina annan ka oma kutsidele kodujuustu,keefiri, tervisekohupiima, loomaliha,lambaliha ja põhitoit on krõbinad.
Tagasi üles Go down
marge




Postituste arv : 5
Registration date : 07/01/2010

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 2:30 pm

arst põhjendas seda järgmiselt:kodujuust ja keefir sisaldavad liiga palju valku ja see ei olevat neile hea,kuna neil on nahk hästi hell ja tundlik ja et silmad võivad ka jooksma hakkata.Nüüd ma ei teagi,kas anda talle neid või mitte Crying or Very sad Ja veel sooviks nõu konservi suhtes.Millist konservi talle osta?Ja kas talle võib anda nt.toorest veisehakkliha leotatud saiaga?Mul ühel tutaval ka tõukoer ja tema annab seda.Eile lõunal andsin talle leotatud Royali kuivtoitu ja õhtul mõtlesin et võiks vahelduseks keeta ise riisi veisehakklihaga,kuid see võttis tal kõhu lahti Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 3:49 pm

Mina annan küll oma kutsikatele TOOREST looma-lamba ja vasikaliha.
Kui Teie kuts ei ole seda harjunud saama siis võib küll kõhu lahti võtta.
Kuna meie põhitoit on ikka krõbinad siis keefiri või kohupiima annan ühe korra päevas, ja liha annan nädalas 2X. Samas muidugi kui probleeme pole siis mina annaks ikka keefiri,kohupiima edasi. Kui aga näete et Teie kutsile see ei sobi siis jääga ainult krõbinate peale. Seal ju kõik vajalikud ained olemas.
Tagasi üles Go down
marge




Postituste arv : 5
Registration date : 07/01/2010

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 4:43 pm

Tänan vastuse eest. Smile Eks ma siis ikkagi annan talle keefirit ja kodujuustu sest ta sööb seda hea meelega.Kuna meie peres prantslast pole varem olnud,siis olen suht kogenemattu nende toitmisega.Teist on väga palju abi.Veel paar küsimust mis piinavad.Millal tohib hakkata andma kuivtoitu,nii et ei peaks enne leotama???Kuna olen ise päeval tööl siis kella 9 aeg annan talle süüa ja siis õhtul kell 18,00.Kas ma peaksin talle rohkem süüa hommikul ette panema???Nad ju on hea isuga ja ta võib korraga kõik nahka panna Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 6:12 pm

jeerum kas ülejäänud aja on KUTSIKAS üksi kodus? Tegelikult ju üks 2.kuune kuts peaks süüa saama 4X päevas ja mis veel kõige tähtsam seltsi ka. Ma kujutan ette kui ta tõesti terve päev üksi kodus kuidas ta Teid igatseb ja nutab Crying or Very sad Äkki Teil ikka võimalus kuidagi kasvõi kellegiga kokku leppida, et käib kutsi söötmas ja mängimas.( ema, naaber, sõber).
Kui ta joob ise kenasti vett ja ei taha enam leotatult krõbinaid süüa, siis võitegi anda juba kuivalt. Eks see individuaalne. Minul osad kutsid käivad ema kausist küll noolimas kuivalt krõbinaid, siis kui Emilil söögiaeg. Emme sööb ju meil praegu samu krõbinaid, kuna tited istuvad veel vahest tissi otsas.
Tagasi üles Go down
marge




Postituste arv : 5
Registration date : 07/01/2010

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 2:42 pm

Kuna töötan kodu ligidal siis saingi töökaaslasega kokkuleppele,et kõin iga päev lõuna aeg kodus kutsule süüa andmas ja vahel ka saan teda tööle kaasa võtta. Smile
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 3:03 pm

See küll tore Very Happy
Tagasi üles Go down
külaline
Külaline




kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeReede Veeb 05, 2010 1:00 pm

Kui tohib oma tagasihoidliku arvamuse sekka öelda, siis see on väga kaheldav fakt, et kutsikas peab saama 4- 5 x päevas süüa. Millega seda põhjendatakse? Näiteks minu kutsikas sai 3 x päevas süüa, kui ta koju tõin. Ja samas tempos ka jätkasime. affraid
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeReede Veeb 05, 2010 8:21 pm

kutsikas teeb kõhule liiga kui sööb liialt harva,ka toitma peaks leotatud toiduga
loomulikult võite mitte soovitusi järgida ja sööta kas või 1 kord päevas,aga kui kutsikas ei arene korralikult siis saate ainult ennast süüdistada
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitimeTeis Veeb 09, 2010 12:19 am

Ja mul on tunne, et selle piimavalgu võib ära jätta, kui kuts on juba nö suur e hakkab aastaseks saama (isegi varem). Meil koer loobus ise. Ja kui sõi, siis kippus välja ajama. Aga täna limpsib vahest hapukoort ja ega häda ei ole ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kelle juttu ma siis kuulama peaksin???   kelle juttu ma siis kuulama peaksin??? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
kelle juttu ma siis kuulama peaksin???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» mopsititad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Toitumine-
Hüppa: