Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 õgib toitu

Go down 
4 posters
AutorTeade
steffy

steffy


Postituste arv : 8
Registration date : 16/01/2010

õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 9:43 pm

kui 5-kuusele prantslasele süüa anda, siis hakkab kohe kibekiiresti kugistama. Vahel ka oksendab selle peale. Kuidas sellest välja kasvatada?
Annan muidu krõbuskeid vähehaaval ja lisan koguaeg natuke juurde, mitte kogu portsjonit korraga kaussi.
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: Re: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 1:25 am

Kas annate talle süüa normi järgi või nii palju kui ise tahab? Oma koertele ma ei ole kunagi normi järgi andnud, vaid nii palju kui tahavad. Probleem on vastupidine - nad on kehvad sööjad.
Ja mitu korda päevas söödate?
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: Re: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 9:40 pm

küsiks alustuseks kas tegemist eesti koeraga
Tagasi üles Go down
steffy

steffy


Postituste arv : 8
Registration date : 16/01/2010

õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: Re: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 10:55 pm

Tegemist on eesti koeraga. Olen andnud normi järgi süüa, saab hommikul-lõunal-õhtul. Nüüd küll on juba saanud rohkem, kui norm, sest tundus koguaeg näljane ja lugesin, et võib rohkem anda.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: Re: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitimeEsm Jan 18, 2010 12:33 am

kas oled ka tema vanemaid ise näinud?palju on olnud tänavu kutsikaid kes on müüdud kohalike pähe,,kas kutsul ka tõupaberid mis kinnitavad tema päritolu
tavaliselt on selline probleem toodud koertel
tean koeri kes söövad ka vanemana ennast lõhkemiseni täis ,siis oksendavad välja ja söövad edasi ,sellised koerad isegi siis kui neil on kõht täis ründavad kui keegi läheneb nende toidule,võivad isegi teise koera maha murda
proovi lisada natuke õli toidule ja toitu anda leotatult
sööda tihedamine ja kvaliteetse kutsikatoiduga
Tagasi üles Go down
kriss-

kriss-


Postituste arv : 2
Registration date : 16/08/2011

õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: Re: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitimeEsm Sept 12, 2011 11:45 am

Minul on sama mure. Kutsikas saab kohe varsti 4 kuuseks. Ja kui toit ette panna, õgib 10 sekundiga oma portsu ära ja teeb näo, nagu poleks süüa saanudki. Ka minul on koer Eestist, paberitega ja olen vanemaid näinud ja kõik on väga okei! Annan süüa 3 korda päevas, söödan Royal Canin'iga. Vahel lisan hapukoort või muud säärast, siis sööb kõvasti aeglasemalt.
Tulevikus tahaks loota ka mina, et saan toitu vabalt ees hoida, kuid praegust vaadates pole aimugi, kuidas seda saavutada.. Ta võibki sööma jääda..

Võib-olla oskab keegi abiks olla?
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: Re: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitimeEsm Sept 12, 2011 12:14 pm

Koeral ei olegi hea kogu aeg toitu ees hoida, vaid anda kindlatel kellaaegadel. Andke koerale süüa normi järgi, või kui ta on kõhna, pisut üle normi. Tuleb lihtsalt süda kõvaks teha ja mitte järele anda toidu mangumisele. Arvan, et täiskasvanuks saades läheb see üle - meie prantslasel oli ka kutsikana tohutu söögiisu, praegu sööb mõõdukalt.
Tagasi üles Go down
kriss-

kriss-


Postituste arv : 2
Registration date : 16/08/2011

õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: Re: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitimeKolm Sept 14, 2011 9:21 am

lote kirjutas:
Koeral ei olegi hea kogu aeg toitu ees hoida, vaid anda kindlatel kellaaegadel. Andke koerale süüa normi järgi, või kui ta on kõhna, pisut üle normi. Tuleb lihtsalt süda kõvaks teha ja mitte järele anda toidu mangumisele. Arvan, et täiskasvanuks saades läheb see üle - meie prantslasel oli ka kutsikana tohutu söögiisu, praegu sööb mõõdukalt.


Seda kõike ma teengi korrapäraselt ja kindlalt. Lihtsalt küsimus oli muus, aga see selleks. Ma arvan, et see pole midagi väga paanilist:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





õgib toitu Empty
PostitaminePealkiri: Re: õgib toitu   õgib toitu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
õgib toitu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas keegi kasutab mingit muud toitu peale Royali?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Toitumine-
Hüppa: