Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Ühingu erinäitus

Go down 
5 posters
AutorTeade
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimeEsm Apr 05, 2010 9:11 pm

Sõbrad mopsid!

09.05.10.a. ja 25.07.10.a. on ühingu erinäitus. Kõik tõud on esindatud väljaarvatud mopsid! Apiiii, kas me nii viletsad oleme? Mai näitus on juba ligidal, aga juuli näituseni aega küll! Juuli näitusele veel soodukas ka! Kellel vähegi võimalus, siis tulge ikka välja! Näitame, et me oleme ühingus ikka olemas ka. Kui täpsemalt mingit infot vaja, siis kirjutage minu mailile sirje@bulltoy.ee
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimeEsm Apr 05, 2010 9:46 pm

Mina juulis Nestaga täitsa tulemas ja vaatame äkki saame mõne kutsikagi nõusse Very Happy
Tulge ikka, siis saaks ka ringi ääres Mopsijuttu ajada Wink
Tagasi üles Go down
imeflööt




Postituste arv : 1
Registration date : 06/02/2010

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimeTeis Apr 06, 2010 9:36 pm

Mina kui uus siin kandis küsiks kus täpsemalt asja kohta lugeda saab? Või räägite siin teemas kus näitus toimub? Kutsikas küll väike veel aga vaatama teid tahaks küll tulla Wink
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimeTeis Apr 06, 2010 10:17 pm

Näituse reklaam on meie lehel, kohe kui lehele tuled vaatab otsa. Praeguse seisuga toimub näitus Saku mõisapargis. Sakku on hea tulla nr. 206 marsaga, see tuleb Viru hotelli juurest iga 15 minuti järgi ja koertega tohib ka sõita. Kutsikaga võib ka tulla, neil päris oma ring kohe! Nii et ootame!
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimeTeis Apr 06, 2010 10:53 pm

Beebiklass 4-6 kuud ja kutsikaklass 6-9 kuud. Nii et päris tillu saab juba näitusest osa võtta.

Näitusi saab vaadata kennelliidu kodukalt:
http://www.kennelliit.ee/yritused/naitused?sess_admin=36a414a13987e05984ba5b09c631a1f6
Tagasi üles Go down
Piret-Karin

Piret-Karin


Postituste arv : 10
Registration date : 27/11/2007

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimeLaup Apr 24, 2010 1:06 pm

Tere!
Ma pole tükil ajal foorumisse saanud ja nüüd nende näituste kohta küsimus. Kas nad mõlemad on Sakus, nii Mai ku Juuli omad. Ma sain aru, et hoopis Vasalemmas. Ja registreerimine juba tänaseks lõppenud aga kui tahaks väga minna siis kuidas oleks võimalik. Tervitused kõigile Mopsikutele Laughing
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimePüh Apr 25, 2010 12:34 am

kuni tänase st.25 õhtuni -23.52ni saab registeerida mai näitusele
aga ka juuli näitusele rek ikka endiselt kestab
ootame kõiki osalema
terv Sirjek 55642905
Tagasi üles Go down
Piret-Karin

Piret-Karin


Postituste arv : 10
Registration date : 27/11/2007

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimePüh Apr 25, 2010 12:34 pm

sirjek kirjutas:
kuni tänase st.25 õhtuni -23.52ni saab registeerida mai näitusele
aga ka juuli näitusele rek ikka endiselt kestab
ootame kõiki osalema
terv Sirjek 55642905
Üritame tulla juuli näitusele Laughing Aga ma nii võhik, et ei saa aru palju ma maksma pean Rolling Eyes ja kogu see paberi täitmine ka paras pähkel. Otsisin kõik paberid valja aga vanemate tiitleid ei leidnudki. Appi! Tunne on nii rumal. Me pole varem näitusel käinud ja nüüd täitsa hädas. Poja väga tahaks tulla...
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitimePüh Apr 25, 2010 1:18 pm

,1 apr-1 mai hind 350 krooni koer,liikmetele soodustus,kui on küsimusi,saab helistada ,, minu tel on 55642905 sirjek
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ühingu erinäitus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühingu erinäitus   Ühingu erinäitus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ühingu erinäitus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: