Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hambumus

Go down 
2 posters
AutorTeade
Paco

Paco


Postituste arv : 3
Age : 40
Registration date : 30/07/2010

Hambumus Empty
PostitaminePealkiri: Hambumus   Hambumus Icon_minitimeReede Juul 30, 2010 9:59 am

Tere prantslaste omanikud!
Mina olen nüüd ka prantslase omanik ja olen selle üle nii õnnelik:) Väga vahva sell kasvab meil kodus, nimega Paco. Isane kuts.
Meie uue pereliikme algus hakkas kurvalt, nimelt tal tuli pärast 2 nädalat meie juures elamist pisarakanal silmast välja, mis tuli opereerida:S. Nüüd õnneks juba silm korras ja kuts jälle õnnelik:)
Nüüd mul aga küsimus. Kutsal hambumus tiba vale vist. Üks hammas kasvab natuke reast taha poole. Kas Teil on selliseid kogemusi olnud ja kuidas nüüd käituda? Kas pöörduda loomaarsti poole?

Suured tänud Teile!
Ja rõõmu kutsade kasvatamisel.
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

Hambumus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hambumus   Hambumus Icon_minitimeReede Juul 30, 2010 7:29 pm

Prantslaste hambumus on siis vale kui hambad on kääris või alumised hambad jäävad suletud suu korral ülemiste taha.Või siis suletud suu korral alumised hambad paistavad välja.See, et tema hambad ei ole sirges reas, on täiesti normaalne - need lihtsalt ei maha tal suhu ära kuna ta hambakaar on väiksem kui pika koonuga koertel.
Ja miks tal seda pisarakanalit nii noorelt opereeriti? Kas lükates tagasi ei läinud? Mul tuttvatel oli kutsikal sama probleem, arst näitas ette, kuidas seda tagasi lükata. Hiljem, kui pea kasvas, kadus ka probleem.
Tagasi üles Go down
Paco

Paco


Postituste arv : 3
Age : 40
Registration date : 30/07/2010

Hambumus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hambumus   Hambumus Icon_minitimeReede Juul 30, 2010 8:09 pm

Tere jälle!
Suured tänud vastamast. Seega hambumusega siis muret pole, kuna alumised hambad on kenasti kasvanud. Aga pisarakanal opereeriti kuna olin sel päeval oma vanematel kutsaga külas ja hommikul ärgates oli pisarakanal välja tulnud silmast. Mina ise siis veel ei teadnud, et see on pisarakanal ja ei osanud ka seda tagasi lükata. Helistasin 3 loomaarstile, kes seal maakonnas töötavad, aga just sellel päeval polnud neist kedagi saadaval. Järgmise päeva hommikul läksin koju Viljandisse ja pöördusin loomaarsti poole kohe, kuid kahjuks polnud loomaarstil seda operatsiooni kohe võimalik teostada. Pidime veel 2 päeva ootama:(( Ja siis oli muidugi asi juba nii hull, et loomaarsti sõnul operatsioonita ei saa Crying or Very sad Ja nii see meil siis nii varkult ära lõgatigi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hambumus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hambumus   Hambumus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hambumus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Tervis-
Hüppa: