Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 paluks abi :)

Go down 
4 posters
AutorTeade
rinka1




Postituste arv : 4
Registration date : 21/08/2010

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeLaup Aug 21, 2010 12:17 am

tere kõigile... olen otsustanud endale osta fawni emase prantslase Smile nimelt siis Riiast. Ma uurisin asja, paistis korralik. Igaksjuhuks sooviks teada mis peab pabertites kirjas olema? et ma saaks aru et paberid on ikka õiged.

Suured tänud ette Smile
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeLaup Aug 21, 2010 3:54 pm

Alustuseks peaks tal FCI paberid olema.Vastasel korral on ta samas staatuses nagu paberiteta koer.Uuri, ega ei ole tegemist UCI süsteemi koertega kuna need on Lätis väga levinud ja tunduvalt odavama hinnaga.
Tagasi üles Go down
rinka1




Postituste arv : 4
Registration date : 21/08/2010

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeLaup Aug 21, 2010 4:35 pm

Kirjas on et FCI dokumendid. kuulutus ise selline: http://www.okidoki.ee/item/464952/
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeLaup Aug 21, 2010 5:04 pm

Lätist ostes pead alguses kaasa saama kutsikakaardi.Siis peaks kindlasti sõlmima ostu-müügi lepingu kus võiks kirjas olla ka see millal saad kätte export pedigree.Sellega võib päris kaua aega minna, meie saime alles 6-kuuselt selle kätte.Soovitaks ka kutsikate vanemad üle vaadata ja lasta saata nende sugupuu koopia.
Tagasi üles Go down
rinka1




Postituste arv : 4
Registration date : 21/08/2010

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeLaup Aug 21, 2010 5:13 pm

aitähh vastamast Smile
ma arvan et ma siiski jätan selle asja katki ja ootan millal eestist emast fawni saaks Smile pärast mngi jama veel... või sõidan sinna minnes hunnik raha maha ja pärast kutsut polegi.
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeTeis Aug 24, 2010 12:40 pm

Pildi järgi tunduvad need müügis olevad kutsikad 05.07.2010 Lätis olevas kennelist Fomielens. Kutsikatel on kindlasti FCI tõutunnistused ja sealt võid julgelt osta küll kutsika, mingit petmist seal küll ei toimu, kutsikad on kindlasti olemas. Minu koera isa elab selles kennelis ja tean neid sellepärast. Pesakonna kvaliteedi üle ma ei oska midagi öelda, kuna ise neid ei ole näinud, nende kutsikate ema ja isa olen ise näinud ja midagi halba ma nende kohta öelda ei saa.

http://www.mopsiki.lv/shenki_ru.htm
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeTeis Aug 24, 2010 2:37 pm

Kui nüüd hoolega neid pilte vaadata, siis okidokis olev valge fawniga kutsikas on isane, Fomielensi oma aga emane, pealegi ei usu, et Fomielens oma kutsikaid nii odava hinnaga müüb Smile.
Minu tuttaval oli ka hiljuti selline juhus, et ostsid okidoki kuulutuse peale kutsika, tõupaberid pidid hiljem tulema.Said ka soodsalt - pisut alla 7000 krooni.Paberid aga ei tulnudki kunagi. Samuti ei näinud ostja koera ema. Kui kutsikale järgi läks, öeldi, et emakoer on jalutamas. Kui ostja pabereid nõuab, ütleb müüja, et sina minuga niimoodi ei räägi.Tegemist on siis sama müüjaga, kes siin vahepeal Valgevenest toodud kutsikaid vahendas. Nii et mina soovitan igal juhul igasugu okidokis ja mujal kuulutusteportaalides olevatesse ülisoodsa hinnaga kutsikakuulutustesse väga ettevaatlikult suhtuda.
Tagasi üles Go down
rinka1




Postituste arv : 4
Registration date : 21/08/2010

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeTeis Aug 24, 2010 2:54 pm

müügil ongi emane ja isane fawn kutsikas.
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeTeis Aug 24, 2010 5:43 pm

Aga soovitaks Fomielens kenneliga otse ühendust võtta, neil ju on tõesti väga kenad kutsikad kodulehel väljas.Siis saab ka selgeks, kas on nende omad okidokis müügil või mitte Smile
Siis ei ole ka hirmu, et petistega tegu.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeTeis Aug 24, 2010 6:30 pm

selles pesakonnas isa näol tegemis tuntud koeraga ,kuid ema pole käinud näitustel ja asub valgevenes,,suguvõsas on esinenud ka tervisega probleeme
ka paberitega võib tulla kutsikatel probleeme,praegu on eestis 2 koera valgevenest,kes on vanemad kui 3 a aga pabereid veel ei ole ja millal tulevad täna kahjuks öelda ei oska
eestis on ehk tulemas faunide pesakond varsti ,varuge palun natuke kannatust kui soovite omale head ja tervet koera
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitimeTeis Aug 24, 2010 10:51 pm

See pesakond peaks saama minu andmetel Läti tõutunnistused, siis ei oleks see muidugi probleemi, kuid ilmselt ei tasu riskida.
Kennelis Fomielens on praegu olemas 3 erinevat pesakonda fawn värviga kutsikaid, suhelge, mailige , minge vaatama , muidugi on need kallimad, kuid garantii on olemas ikkagi .
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
Sponsored content





paluks abi :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: paluks abi :)   paluks abi :) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
paluks abi :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Muud jutud-
Hüppa: