Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kõhulahtisus kutsikal

Go down 
2 posters
AutorTeade
Monika




Postituste arv : 2
Registration date : 25/08/2010

Kõhulahtisus kutsikal Empty
PostitaminePealkiri: Kõhulahtisus kutsikal   Kõhulahtisus kutsikal Icon_minitimeKolm Aug 25, 2010 12:28 pm

Tere! Mure seisneb selles, et kutsikal (5 kuune) on väga tugev kõhulahtisus. Nüüd tuleb juba lihtsalt vett välja. Samas tundub, et halvasti ta ennast ei tunne, sest jookseb rõõmsalt ringi, nina on märg ja isu on ka hea. Praeguseks olen talle jootnud kummeliteed, söötnud teda keefiri ja väheste krõbinatega. Kas keegi oskab öelda, mida ma saaks veel proovida enne arstile minekut?

Ette tänades,
Monika&Chariton
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

Kõhulahtisus kutsikal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõhulahtisus kutsikal   Kõhulahtisus kutsikal Icon_minitimeKolm Aug 25, 2010 7:49 pm

Soovitaks muretseda koju Pro-Kolin+ pasta.Meil aitab see alati. Siis olen andnud söetablette nii 5-6 tk korraga, ka see on aidanud.Süüa ei annaks üldse talle täna, kui kõht nii lahti, las organism puhkab.Või kui ikka on kõht väga tühi, siis andke keedetud riisi, mitte mingeid piimatooteid ega krõbinaid.
Tagasi üles Go down
 
Kõhulahtisus kutsikal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Tervis-
Hüppa: