Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Oksendamine

Go down 
4 posters
AutorTeade
KarinaJ




Postituste arv : 1
Registration date : 16/11/2010

Oksendamine Empty
PostitaminePealkiri: Oksendamine   Oksendamine Icon_minitimeTeis Nov 16, 2010 2:51 pm

Mul on 3- aastane prantslane. Viimasel ajal ta kogu aeg oksendab ja mitte keegi, ükski arst... ei oska meid aidata. Ta sööb kord päevas, mitte rohkem ja ka sunniviisiliselt... mõni päev on tal isu, mõni päev üldse mitte, kuid ma ei usu, et põhjus võib olla selles. Üks arst ütles, et tuleb kontrollida.... äkki kopsudes midagi viga:S

On antud igasuguseid ravimeid, kuid see ainult leevendab. Kui rohte enam ei anta, hakkab kõik otsast peale.

Kuulsin vahepeal igasugustest viirustest, kuid enam tõesti ei tea, mida teha!

Olen mures ja hädas!
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Oksendamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oksendamine   Oksendamine Icon_minitimeTeis Nov 23, 2010 11:02 pm

KarinaJ kirjutas:
Mul on 3- aastane prantslane. Viimasel ajal ta kogu aeg oksendab ja mitte keegi, ükski arst... ei oska meid aidata. Ta sööb kord päevas, mitte rohkem ja ka sunniviisiliselt... mõni päev on tal isu, mõni päev üldse mitte, kuid ma ei usu, et põhjus võib olla selles. Üks arst ütles, et tuleb kontrollida.... äkki kopsudes midagi viga:S

On antud igasuguseid ravimeid, kuid see ainult leevendab. Kui rohte enam ei anta, hakkab kõik otsast peale.

Kuulsin vahepeal igasugustest viirustest, kuid enam tõesti ei tea, mida teha!

Olen mures ja hädas!



kus Te elate ,kas olete käinud ühingu veterinaari juures ,ehk oskab ta aidata!
Tagasi üles Go down
Elf




Postituste arv : 1
Age : 41
Location : Tartu
Registration date : 13/06/2008

Oksendamine Empty
PostitaminePealkiri: Meil on ka probleemiks oksendamine   Oksendamine Icon_minitimePüh Veeb 13, 2011 11:06 am

Nimelt mehe vanatädi koer on viimasel ajal oksendama hakanud. Asi kestnud juba pikemat aega. Alguses arvasin, et asi võib olla selles, et saab maiustusi (pulli peenis, denta stick ja mingid küpsised Pedigreelt, õuna, porgandit ja kõike muud mis toitu tehes kätte jääb ja maha kukub). Ütlesin vanatädile, et jätku kuik maiustused ära ja antku koerale kindlatel aegadel süüa. Varem oli toidu kauss kogu aeg nina ees.
Vahel oksendas kogu toidu üles peale jooksmist või rahmeldamist (ometigi soovitasin toidu ette anda 0,5-1 tund pärast väljas käimist) aga ikka oksendas välja. Saab söögiks Go! (kana) nimelist toitu mida ostame Pennerilt. Vahel läks nagu paremaks aga ilmselgelt ei tohi talle midagi lisaks anda.
Viimasel ajal aga on koer hakanud oksendama vist maomahla koos mõne graanuliga (maomahl on vast kollaka värvusega). Graanuleid oleme igaks juhuks ka eelnevalt leotanud, et oleks kergem seedida.
Meie suurimaks probleemiks ongi koera saamine arsti juurde. Ta on arstide suhtes agressiivne ja arstid soovitanud alati enne tulekut rahusteid anda mis ei ole minu arvates õige. Oskate ehk soovitada mingit arst kelle poole pöörduda või kes oleks nõus näiteks koju tulema? Oleme ise Tartus.
Oleksin väga tänulik igasuguse info eest.
Tagasi üles Go down
piilu
Külaline




Oksendamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oksendamine   Oksendamine Icon_minitimeEsm Veeb 14, 2011 6:07 pm

Mul 1,5 a prantslane ja oksendab viimasel ajal krõbinaid välja. Alguses andsime RC, siis läksime Advance peale üle. Advance'iga hakkaski välja oksendama täiesti seedimata krõbinaid. Siis ostsin Orijeni, kuid karta on, et selle vastu on allergia, kuna kõhu alla oli punetav lööve tekkinud. Nüüd hakkasin uuesti proovima RC. Eks paistab. Muidu kuts ok, toorest toidu välja ei oksenda.
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

Oksendamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oksendamine   Oksendamine Icon_minitimeReede Veeb 18, 2011 6:17 pm

Selge on see, et koer tuleb viia arsti juurde. Ja kui vaja, siis ka rahustit anda. Ei saa ju loota, et arst hakab agressivset koera ravima, koer ei lase ju ennast läbigi vaadata, rääkimata proovide võtmisest. Võib-olla on ta midagi alla neelanud, ka see võib põhjustada oksendamist ja kõhulahtisust.
Toidust niipalju, et võib-olla jätaks krõbinad ära ja hoiaks teda mõnda aega riisi-kana dieedil. Soolestik saaks puhata ja taastuda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Oksendamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oksendamine   Oksendamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Oksendamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Oksendamine - karvad?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Tervis-
Hüppa: