Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 genitaalpiirkonna hoolamine

Go down 
2 posters
AutorTeade
kasutaja
Külaline




genitaalpiirkonna hoolamine Empty
PostitaminePealkiri: genitaalpiirkonna hoolamine   genitaalpiirkonna hoolamine Icon_minitimeTeis Nov 30, 2010 5:43 pm

Selline veidi kummaline küsimus, kuid mind huvitaks, kas prantsuse buldogid ja mopsid saavad ise oma genitaalpiirkonna puhastamisega hakkama tavaliselt? Eriti just emased koerad.
Mul on 4 kuune prantsuse buldog ja ta on veidi paksuke. Ning ilmselgelt ei ulata ta ise oma genitaale puhastama. Olen siiamaani puhastanud ise niiske meigieemalduspadjaga teda ja pärast kuivatanud. Nii kord päevas.
Proovisin internetist leida midagi selle kohta, kuid mitte midagi ei leidnud.
Mind huvitaks, et kas teised samuti puhastavad niimoodi koera või olen ma ainuke loll? Tundub, et see on selline teema, mida väga laialdaselt ei kajastata.
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

genitaalpiirkonna hoolamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: genitaalpiirkonna hoolamine   genitaalpiirkonna hoolamine Icon_minitimePüh Dets 05, 2010 3:47 am

Siiamaani kül pole vajadust tundnud seda teha.
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

genitaalpiirkonna hoolamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: genitaalpiirkonna hoolamine   genitaalpiirkonna hoolamine Icon_minitimeEsm Dets 06, 2010 1:21 am

Ka meie alguses vaatasime, et sellest ei tule miskit välja, aga hiljem see mõte kadus. Koer nagu koer ikka ja saab hakkama küll.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





genitaalpiirkonna hoolamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: genitaalpiirkonna hoolamine   genitaalpiirkonna hoolamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
genitaalpiirkonna hoolamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Tervis-
Hüppa: