Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Prantsuse buldogi viljastamine

Go down 
AutorTeade
gaga
Külaline




Prantsuse buldogi viljastamine  Empty
PostitaminePealkiri: Prantsuse buldogi viljastamine    Prantsuse buldogi viljastamine  Icon_minitimeTeis Märts 01, 2011 6:00 pm

Kuna olen alles täiesti värske koeramaailmas, siis ei julgegi eriti küsida, kartes lollina paista. Kuid ega keegi pole ju sündinud nende teadmistega ja alati on olnud keegi, kes õpetab, siis mõtlesin, et küsin siit.
Minu küsimus oleks pr. buldogite viljastamise kohta. Nimelt tean, et neile tehakse kunstlik viljastamine ning et pojad sünnivad keiserlõikega (enamasti). Kas need isased siis tõesti ei ole üldse võimelised emaseid loomulikul teel viljastama? Kuidas isaselt koeralt sperma kätte saadakse? Kuidas arvutatakse viljastumamiseks sobivat päeva emasel? Ning kuidas on aru saada, kas emane on võimeline ise poegima või tuleb siiski teha keiser?
Ei, ei, ma ei ole mingi millerdaja ega uisapäisa paaritaja. Lihtsalt sooviksin teada, kuna KUI mu koer osutub näitustel edukaks, siis sooviksin talle poegi. Olen proovinud ka internetist otsida, kuid ei ole leidnud mitte mingisugust korralikku infot. Kas tõesti seda infot jagatakse ainult suusõnaliselt kasvatajalt kasvatajale?
Tänan, kes vastata tahavad ja oskavad.
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

Prantsuse buldogi viljastamine  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Prantsuse buldogi viljastamine    Prantsuse buldogi viljastamine  Icon_minitimeKolm Märts 02, 2011 1:34 am

Paaritusaeg on igal emasel erinev, kõige kindlam on iga päev lasta veterinaaril veretest teha. Kunstliku viljastamise kohta leiab youtubest isegi videoid kui see teema huvi pakub, üldjuhul tehakse seda siiski arsti juures. Ja isased on loomulikul teel võimelised paaritama, vaja on lihtsalt instruktori abi, vahel haruharva saavad nad ka ise hakkama, see eeldab muidugi ka sellist emast, kes on rahulik ja asjaga nõus. Keiserlõike vajadus tuleb ilmsiks siis kui koer ei ole võimeline iseseisvalt kutsikaid väljutama.
Tagasi üles Go down
 
Prantsuse buldogi viljastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Prantsuse buldogi kutsikad.
» Prantsuse buldogi kusikas
» Prantsuse buldogi kutsikad!
» 13 prantsuse buldogi kutsikat.
» Leitud prantsuse buldogi kutsikas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Muud jutud-
Hüppa: