Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Punased laigud

Go down 
2 posters
AutorTeade
Aila

Aila


Postituste arv : 2
Age : 38
Registration date : 11/06/2013

Punased laigud  Empty
PostitaminePealkiri: Punased laigud    Punased laigud  Icon_minitimeTeis Juun 11, 2013 1:20 pm

Tere , kirjutan siia oma mure ehk keegi oskab aidata .....

Nimelt on mul Prantslane , ja ta alles 7 kuune ning värvuseks on Valge/ Musta laiguline. Olen avastanud ,et tema kehale on tulnud punased laigud nt , üks käpp juba valgest saanud roosakaks , ning ka tema valge lõua alune , ja muidugi on ka tulnud mõned täpis kõrvade juurde. Käisime arstil , arst vaatas teda ütles täiesti normaalne koer , vb allergia toidu vastu , anti siis meile allergikute toit peale , aga siiani pole miskit muutunud... On hakanud end veel kõigele lisaks kratsima ka Sad Just lõua alt :S Üks päev läks täiesti kupuliseks , kuid siis soovitas arst minna apteeki ja osta tablette mis mõeldud allergiatele nüüd siis 3 päevaga kupud kadunud.

Kas kellegil on veel sellist asja olnud oma prantslasega , ma olen kohe täitsa mures Sad
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Punased laigud  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Punased laigud    Punased laigud  Icon_minitimeNelj Juul 25, 2013 9:40 am

..klubil on hea nahaarst Tamara Kon võtke palun temaga ühendust
Kentmanni 32 6447115
Tagasi üles Go down
Aila

Aila


Postituste arv : 2
Age : 38
Registration date : 11/06/2013

Punased laigud  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Punased laigud    Punased laigud  Icon_minitimeNelj Juul 25, 2013 10:55 am

suured tänud Rolling Eyes  me lähmegi nüüd reede siis Poisiga Tamara juurde Smile Muresi veel juures ....
sirjek kirjutas:
..klubil on hea nahaarst Tamara Kon võtke palun temaga ühendust
Kentmanni 32  6447115
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Punased laigud  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Punased laigud    Punased laigud  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Punased laigud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Tervis-
Hüppa: