Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 jooksuaeg

Go down 
4 posters
AutorTeade
m6mmipreili

m6mmipreili


Postituste arv : 1
Age : 37
Location : Tallinn
Registration date : 29/11/2007

jooksuaeg Empty
PostitaminePealkiri: jooksuaeg   jooksuaeg Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 1:41 am

Tere!
Minu Mopsul hakkas nüüd siis teist koda jooksuaeg. Sellega seose ta eritab sellist punakaspruuni vedelikku, mis aga määrib põrandat, vaipa ja ka mööblit, kui ta peaks nt pättuste käigus divanile ronima. Kõik on muidugi puhastatav ja pestav aga ikkagi suht tylikas ju. Olen kuulnud, et osad koeraomanikud panevad koerale trussikud jalga. Kuidas teie selle probleemiga toime olete tulnud ja kus üldse müüakse selleks otstarbeks mingeid püksikeisi - või kasutatakse tavalist laste aluspesu?

Tänan.. santa
Tagasi üles Go down
http://www.mopsu.com
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

jooksuaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: jooksuaeg   jooksuaeg Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 9:21 am

Ma tean, et müüakse nn jooksuajapükse selle jaoks, ise küsimus, kuidas need mopsidele sobivad, aga lemmikloomapoodides peaks neid igal juhul olema, et uurida Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

jooksuaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: jooksuaeg   jooksuaeg Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 8:35 pm

Tere!
Püksid müügil paljudes loomapoodides.Koera tuleb nendega harjutada ja see võib nats aega võtta,aga kui ära harjub on väga mugav kasutada.Mina oma koerele proovisin panna pükse jalga ööseks,aga hommikuks olid püksid jalast läind.Paar korda proovisin lõin käega,oma laiskus sai võidu.Tean mitmeid ,kes pükse kasutavad ja pererahvas väga rahul.Nii,et poodi pükse ostma.
Tagasi üles Go down
ufo

ufo


Postituste arv : 17
Registration date : 13/11/2007

jooksuaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: jooksuaeg   jooksuaeg Icon_minitimeLaup Dets 22, 2007 8:34 pm

Kuna meil pliksidel vaba voli vooditel-diivanitel luusida, siis on püksid öösiti sellel ajal kasutusel. Loomapoes täiesti saadaval, tuleb ainult õige mõõt osta.
Õues muidugi ära võtta muidu juhtub jama albino
Tagasi üles Go down
http://www.ufland.pri.ee
Sponsored content





jooksuaeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: jooksuaeg   jooksuaeg Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
jooksuaeg
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jooksuaeg
» Isaste prantslaste jooksuaeg?
» kas jooksuaeg teeb kurjemaks?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: