Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 mis see on,kas seda ka ravida saab

Go down 
+5
sirjek
tiina
KerliL
emili
miisu4
9 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
miisu4

miisu4


Postituste arv : 6
Registration date : 27/12/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 9:57 am

Tere,head uut aastat!
ostsin omale prantslase kevadel ,toodi ta mulle väga kaugelt ...
kutsl on tänaseks vanust alla aasta,aga meil on mingi suur probleem,
Embarassed oleme käinud mitme arsti juures,kes räägib valest toidust ,kes
raputab pead ,kes soovitab magama panna
Meil selline asi et pepust tuleb vahel mingi punane soolikas välja ja kui see väljas juba siis ta pressib ja pressib seda järjest enam välja
esimene kord laps hakkas nutma -et kutsu sureb ära,läksime arstile
pandi tagasi narkoosiga,üks kuu oli korras
nüüd kui oli lapse sünna ,olid külalised koer istus ja hakkas koos minuga kööki tulema ja lapsed nägid et jälle...
mul küsimused,mis see on ,mida teha
saan aru et rahast ei räägita,aga meil on tarvis olnud seda juba 5 korda tagasi panna-üksiki arve alla 1000kr pole olnud,
arst soovitas magama panna -pidi olema mingi geneetiline probleem eriti
sellel uuel värvil-ta meil bees,
aga ta on võetud lapsele ,kuidas ma sellest lapsele räägin
kuidas edasi Arrow
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 6:32 pm

Tere!
Ma ei saaanud täpselt aru ,mis diagnoosi siis arst täpselt pani?Mitme arsti juures sa käinud oled?Mis asi see täpselt on ,mis sealt välja tuleb?On sellel ka nimi?Arvan,et magama panek oleks ikka kõige viimane variant.
Edu!
Tagasi üles Go down
miisu4

miisu4


Postituste arv : 6
Registration date : 27/12/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 7:26 pm

pärasool ,mingi keeruline nimi oli ,aga lihtsamalt pärasool tuleks lõigata lühemaks sest pärasoole lihas on väljaarenemata
täna uurisin selline op tähendab 5-6 tuhat, ja koeral 2-3 kuud eritoit ja
muud jamad otsa,pole midagi kindlat ka siis Sad
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 7:51 pm

Kahjuks ei oskagi midagi muud soovitada,kui et küsida veel mõne arsti soovitust.Loodame,et kõik läheb hästi!Edu teile!Teata ka kuidas teil edaspidi ka läheb.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 8:46 pm

Mina soovitaks ikka opi ära teha. Siis vähemalt olete ise kõik võimaliku teinud..
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 9:01 pm

Kui muud võimalust ei ole siis kindalasti tuleks teha op.Magama panemine peaks olema ikka kõige viimane variant,kui enam muud võimalust pole!
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 10:07 pm

Kahtlemata on teil suur mure. Ja op on ilmselt ka kulukas. Ning paranemine võib olla visa.
Aga koer on noor ning tema võimalused on tõenäoliselt suured. Ja kui opijärgne aeg on ära kannatatud, siis on ikkagi võimalus, et võite selle aja unustada ning kõik on OK.
Arvan, et konsulteerige veel arstidega. Küsige täpset diagnoosi nimetust ning ehk saab ka internetist lisateavet. Samuti on siis lihtsam eri kliinikute poole pöörduda.
Et saaks langetada kaalutletud otsust.
Ehk loeb ka siin veel mõni, kel teadmisi rohkem.
Hoian pöialt!
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeReede Jan 04, 2008 6:50 pm

tunnen kaasa ,kindlasti on see suur mure Sad
kindlasti tuleb see lühemaks lõigata,peale seda on dieet ja pikalt ,kahjuks on hinnad kõikjal sellised ka mujal kui pealinnas umbes 5000kr
pöörduge selle inimese poole ,kes aitas koera muretseda ,ehk aitab nõuga
ise olen aretuses teadlikult vältinud nendest liinidest koeri,
ei eestlane soovi eestist koera ikka kaugemalt ,väljast võib ja tuleb tuua lisa juurde et koerad ei jääks liialt sugulasteks aga enne tuleb vähe uuringut teha kes ,ja mis
võta palun minuga ühendust
eestis on sellise veaga loomi enam ,palun ärge paaritage neid ,sest see viga on... Arrow
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeLaup Jan 05, 2008 3:25 pm

Tunnen kaasa! Kas see on jälle üks neist Ungarist toodud kutsikatest? Aga vahet pole jama lugu ikkagi. Sellepärast tulebki enne kui kutsikaid osta kontrollida mis seal taga on. See, et kutsikatel on taga tituleeritud vanemad ei anna mingit garantiid, et liinid terved on. Tean, et kui meie ühingu kaudu on kutsikaid tellitud, uurib ühing väga põhjalikult esivanemate tausta, kui kutsikale järgi minnakse, siis ennem ära ei tooda, kui on ka ema ja veel mõni lähissugulane üle vaadatud. Aga ega see tarkus enam ei aita. Muidugi oleks kõige parem kasvatajaga ühendust võtta ja küsida kas seda pärasoole välja vajumist on liinis palju ja kas teisi on op aidanud või asi on korduma jäänud. Mina teeksin ikkagi talle selle opi ära, noor kena kutsa, arvan et ehk saab terveks. Saan aru, et op ei anna 100% garantiid, et enam ei kordu aga ikkagi oleks see mingi aeg lahendus. Kutsa ei ole ju milleski süüdi et tal selline tõbi on ja minu arust peaks teda aitama.
Tagasi üles Go down
Berta
Külaline




mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 5:52 am

Evil or Very Mad Tean, et kui meie ühingu kaudu on kutsikaid tellitud, uurib ühing väga põhjalikult esivanemate tausta, kui kutsikale järgi minnakse, siis ennem ära ei tooda, kui on ka ema ja veel mõni lähissugulane üle vaadatud.


Sellist jama võite ajada mingile asjatundmatule , kuid tegelikkuses ei ole see võimalik. Kahtlen selles väga sügavalt, kuidas ühing sõidab ringi ja kontrollib kõiki esivanemaid üle, ei ole mõtet sellist jama ka kirjutada.
See on tõesti haigus, mis suures osas läheb edasi pärilikkusega, kahjuks .
TULEB leida hea arst , kes oskaks teha seda operatsiooni , raha ei ole ju siin oluline, et päästa oma koer !?
Või nagu ma kirjutistest aru saan, siis on ! Shocked
Tagasi üles Go down
miisu4

miisu4


Postituste arv : 6
Registration date : 27/12/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 7:10 pm

aitäh nõuannete eest,kuidas meil läinud on?
eile tuli jupsik jälle välja,käisime arstil lõikasime lühemaks ,opi maksumusest ma enam ei räägi
kui hakkasin kutsikat ostma,(ei ole siit klubist tõesti ostnud ja sellest on kahju) siis müia rääkis mulle mitmed maailma ja euro võitjad on minu koera tõupaberil ja et kõige parem ongi ikka osta selliste vanemate laps
miks need tiitlid nii tähtsad on?
helistasin oma tuttavatele venemaale kel hoopis teised tõud,ja ei läinud päevagi kui nad juba helistasid ja rääkisid ....2koera järglasi poleks tohtinud paaritada kokku,ja kasvatajatel kõigil pidavat see teada olema Embarassed
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 9:23 pm

Teadmatutele näidataksegi kottide viisi rosette ja loetakse tiitleid ette ja siis inimene mõtleb,et ohhoooo niiii hea koer. Tiitlid paraku ei näita tervise koha pealt mitte midagi...
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 9:36 pm

Äkki Sa avalikustad, kes on Sinu koera vanemad ja kust Sa ta ostsid ?
See on küll väga hea uudis, et tegite selle opi ära ja loodan, et ka paranemine läheb edukalt. Edu Teile !
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 8:50 pm

Anna siis ikka teada, et kuidas paranemine läheb. Kas peab dieedil ka olema? Kui kaua? Millisel?
Edu!
Tagasi üles Go down
miisu4

miisu4


Postituste arv : 6
Registration date : 27/12/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeTeis Veeb 19, 2008 1:10 am

aitäh toetajatele Embarassed
nüüd on läinud meie opist juba aega mööda ja paraneme
sööme endiselt leotatud toitu.kõhuke lahti ja pepu ei pea ka verd immitseb arst ütleb et selliste asjadega normaalne
loomulikult sellise toitmise ja piinadega kannatab koera luustik ja välimus,kõhna ja peenike...
meiega on ühendust võtnud ka teine selline koer aga vanem
otsustasime et võtame omale teise prantslase esimesele seltsiks ,loodan et nüüd õnnestub kutsika muretsemine paremini
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeTeis Veeb 19, 2008 1:23 am

Rõõm kuulda!Olge terved ja tublid! Very Happy
Tagasi üles Go down
miisu4

miisu4


Postituste arv : 6
Registration date : 27/12/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 9:01 pm

Sad juba nädal meil jälle 10 senti soolikat tuleb pepust välja,kui kakatud läheb tagasi ja jookseb verd
kõht on ikka lahti ja kogu elamine HAISEB vere järele
Sad kas lähen jälle lõikama ,ja mitu korda veel-kas nii kaua kui soolikad sees otsa lõpevad
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 9:04 pm

Ohh, tunnen südamest kaasa ... no küll on mure.
Aga nõu anda saab eelkõige ikka arst. Tundub, et meie hulgast pole kellelgi sellist kogemust.
Soolikat aga peaks veel jätkuma. Meiegi sisse mahub üle 8 meetri.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 11:05 pm

Sad Sad Sad Sad Sad tunnen südamest kaasa
mida siin öelda ,et ärge paaritage lähi-sugulasi,ja et kõik KASVATAJAD kes kauem selle tõuga tegelenud teavad kust see mure tuleb aga ...keda see siin aitaks
ka mujal on juba kuulda seda probleemi ,soomes pannakse selline koer kohe vikerkaarele
kui on jaksu ,jõudu ,raha tehke veel üks op ,antke kutsule veel üks võimalus
7 a eest käisime külas soome vanal kasvatajal ,juba siis hoiatas ta selle uue värvi eest aga ...
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 11:17 pm

Äkki Sirjek ei salapäratseks nii väga ja ütleks meile ka , kust see mure tuleb, see on ikka tõsiselt suur õnnetus ja ma arvan, et me kõik peaksime sellest teadma !
Mul on Teist ja Teie koerakesest väga kahju ning kurb on see, et kõik teavad, kuid keegi ei räägi midagi.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 12:31 am

väljaspool väikest eestit soovitatakse lähi-sugulasi faunidel mitte paaritada
vabandan kui kedagi solvasin
Tagasi üles Go down
juhan




Postituste arv : 41
Registration date : 06/12/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 12:48 am

selline mure on suur ,suur mure
minul sõber kes elab juba kaua aega soomes ja kellel on prantslane isane venemaalt selline punane ja hästi madal ,jässakas suure peaga ,ostetud heast kennelist ja uhh millise hinnaga-mure sama
Helsinkis tehti op ,mis kestis 4 tundi ja maksis 600e
algul oli ka kaka vedel ja verine aga nüüd on asi paremaks läinud,annab koerale antip. ja mingeid pulbreid mis võtavad kõhust gaasid ära
kannatust,küll kõik saab korda
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 8:22 pm

Kui vaja võime ju väikse korjanduse korraldada!Pane konto nr.ja võiksime kambakesi aidata,kellel võimalust on!
Kutsast nii kahju,olge tugevad!
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 10:33 pm

sirjek kirjutas:
väljaspool väikest eestit soovitatakse lähi-sugulasi faunidel mitte paaritada
vabandan kui kedagi solvasin
Mind sa kindlasti ei solvanud, kuid ma ei saa aru sellest vaikimise põhimõttest, kui see probleem on ikka nii tõsine ja seda on võimalik aretuses vältida, siis tuleks sellest ka avalikult rääkida ! Embarassed
Ma olen prantslastega tegelenud aktiivselt ainult 2 aastat ja ma ei tea veel midagi, kuid ma üritan end hoida kursis mind ohustavate probleemidega ja seda nendest ausalt rääkides, see on lihtsalt minu loomuses. Minu jaoks ei ole kutsikate tootmine tähtis, kuid kui ma olen otsustanud anda elu ühele pesakonnale, siis nad peavad olema eelkõige terved- see on kõige tähtsam kõigile !
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitimeEsm Märts 17, 2008 9:43 am

sellist õiget põhimõtet pole kahjuks kõigil kasvatajatel
olen tegelenud koertega aktiivselt üle 15 a,ka mina olen arvamusel et on asju mida peaks teadma et vigu vältida aga...
kahjuks pole see paljudel kasvatajatele veel tõestus kui 5-6 koeral esineb sarnane probleem ja tõut. paljus sarnane
mõne aasta eest avaldasin ühele kasvatajale otse mõtte tekkinud tervise probleemist ,mille peale veel täna vimma kantakse
näiteks soomes on selline solvamine lausa karistatav
või selline- ajad tagasi,oli siin foorumis juttu läti isasest kes osteti 700 või 800e ja lisaks kasvatajale 2 paaritust ,2 kuuselt muutus koer alergiliseks ,pilt oli päris kole kui nägin seda koera
tõeline üllatus tabas ostjat kui sai lätist paberid millel seisis ei aretuseks,põhjus päritav alergia.....
proovisime klubis asjale selgust tuua,mille peale muutusid tõeliselt pahaseks mõned eesti kasvatajad ....
täna teeb see kasvataja endiselt pesakonnad ,sama paariga registeerides need mujal -aga enda kohta olen lätis peale seda nii mõndagi kuulnud
kui mõnel koeral on olnud palju pesakondi ja kõik on nendel korras on tore aga kui selle koera lapsi ja lapselapsi kokku paaritada võib kõik untsu minna
sugulus-paaritus on nagu käärid ahvi käes ,kunagi ei tea ette mis tulla võib:oops:
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mis see on,kas seda ka ravida saab Empty
PostitaminePealkiri: Re: mis see on,kas seda ka ravida saab   mis see on,kas seda ka ravida saab Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
mis see on,kas seda ka ravida saab
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» kui kutsikas tuleb koju
» ehk saab keegi aidata

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Tervis-
Hüppa: