Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 paha hais.

Go down 
4 posters
AutorTeade
kats




Postituste arv : 10
Registration date : 26/11/2007

paha hais. Empty
PostitaminePealkiri: paha hais.   paha hais. Icon_minitimeEsm Jan 07, 2008 2:11 pm

Mul on 4 aastane emane koer. Kuskil aasta tagasi hakkas ta imelikult lõhnama. Vahetevahel tuleb tal kas pepust või saba juurest hirmsat haisu. Ma ei saa aru kust see tuleb? Olen arsti käest küsinud kuid nemad ei oskand mulle vastata, et milles asi, sest siis ta ei haisenud. See hais tuleb ainult vahel. Olen ka vaadanud, et äkki saba on hauduma läinud kuid ei. Olen kuulnud mingitest Päraku paunadest mis pidid aeg ajalt halvati lõhnama. Kas keegi oskab mingit nõu anda mulle, et millest selline hais?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

paha hais. Empty
PostitaminePealkiri: Re: paha hais.   paha hais. Icon_minitimeEsm Jan 07, 2008 2:35 pm

Võivad olla jah pärakupaunad. Siin on teadjamaid inimesi, kes oskavad sellest rääkida, ootame nende postitusi.
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

paha hais. Empty
PostitaminePealkiri: Re: paha hais.   paha hais. Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 9:00 pm

Jah, minu venna noorel taksil see nn pärakupauna probleem. Jälile said ka just haisu järgi. Arst pistis näpu sisse ja nö tühjendas selle. Aga pidavat jääma korduma ... Ja kahjuks neil kordubki. Mis edasi saab, ei tea veel. Põhjus? Nende puhul oletati seda, et koer maapeal pikalt istumisest külma saanud. Seda ma kommenteerida ei oska.
Tagasi üles Go down
juhan




Postituste arv : 41
Registration date : 06/12/2007

paha hais. Empty
PostitaminePealkiri: Re: paha hais.   paha hais. Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 8:22 pm

ka meil on õuekoeral probleeme ja käime kliinikus iga paari kuu tagant
vahel kui puhastamas ei käi tuleb põletik ja seda ravib arst andes küünlad mis paneme õhtul pepusse
http://www.neti.ee/cgi-bin/cache?query=p%E4rakupaunad&alates=0&url=http%3A%2F%2Fwww.lemmikajakiri.ee%2Fest%2F%3FarticleID=868
ehk on ka seda huvitav teada:pirat:
Tagasi üles Go down
Nipi
Külaline




paha hais. Empty
PostitaminePealkiri: Re: paha hais.   paha hais. Icon_minitimeReede Märts 28, 2008 5:01 pm

meie bullikal on ka see vastik asi.. seda ei saa ravida, sellega peab leppima. see lõhn tuleb pärakupaunadest. see ei ole haigus, lihtsalt paunad toodavad seda vedelikku üle. koera tagumikust tuleb paar imepisikest tilgakest seda pärakupaunade vedelikku, see haisebki. Shocked
tegelikult on see hais mõeldud nn märgistamiseks, kui koer kakab ja see peaks kakamisega koos välja tulema. kahjuks tuleb osadel koertel ka seda niisama välja. eriti juhtub see siis kui koer on rahlulikus olekus, kas siis istub või magab. ärge hakake neid regulaarselt arsti juures tühjendamas käimas, see traumatiseerib liiga tervist ja pärast ei tule tal enam seda vedelikku ise tagumikust välja vaid ta jääb paunade sisse ja sinna tekib põletik. siis te juba PEATE neid tühjendamas käima.
vahest tuleb minu kutsal seda tihti vahest harva....aga mitte midagi sinna parata ei ole. kahju ainult, et kui külalised on ja siis kutsu kellegi sülle istub, siis jääb see jube hais ka külaliste riietele. üx haisu leevendamise variant on pärast haisuvedeliku levitamist pepu pesemine Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





paha hais. Empty
PostitaminePealkiri: Re: paha hais.   paha hais. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
paha hais.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Inglise buldog :: Tervis-
Hüppa: