Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008

Go down 
+10
klopsik
Piret-Karin
Nora
Lullu
mopsla
sohvi25
Liise
ufo
emili
KerliL
14 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Piret-Karin

Piret-Karin


Postituste arv : 10
Registration date : 27/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: meie tuleme   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 10:35 am

Oleksime terve perega tulijad aga enne tuleb pereisa arvamus ka ära kuulata(ta ära tööl soojal maal). Aga kuna meil nagunii oli Saaramaa plaanis siis miks mitte ühendada need kaks üritust... meid on 2inimest ja 2last ja muidugi meie koerakesekene... See tuleb raudselt megatore üritus. Kas lapsed lähevad täisinimestena arvesse ja äkki on seal ka telkimise võimalus? Kuigi mina erinevalt lastest magaksin voodis meelsamini. Nupsikul on ükskõik kus magada ,peaasi, et kaisus saaks olla. Igakjuhul meie oleme cheers tulijad.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 11:17 am

Saab telkida ka! Seda kas lapsinimene on täisinimene, me ei ole veel mõelnudki, sest oleme ära bronninud terve kämpingukompleksi ja selle pealt on üks kindel summa, mis tuleb inimeste vahel ära jagada ehk maakeeli- mida rohkem inimesi, seda vähem raha tuleb välja käia. Kokku on umbes 40 kohta, kämpingud on 3-4 kohalised. Kokku 12 kämpingumajakest. 7 on 4-kohalised ja 5 on 3-kohalised. Telkida saab ka, muidugi! Selle eest soovitakse 15.- öö.

Ma panen teid esialgu küsimärgiga siis kirja ka. Wink
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 1:21 pm

Esialugu olen küll tulija aga see häda et mul graafikualune töö ja ei oska tänasel päeval veel öelda kuidas ma seda saan kujundada. Natuke saan ikka kaasa rääkida. Tulen koos lapsinimese ja koeraga loomulikult. Very Happy
PS. Tulen Pärnust autoga ja saan kedagi peale võtta kui on vaja Very Happy
PS2. Tagasi toon ka Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 2:15 pm

Sohvi mina tean, et on võimalus, et mul on vaja võtta autole peale 3 inimest. Kokku oleksime 5kesi autos ja 3 koera, mis on natukene keeruline olukord. Aga ma ise mõtlen, et kui selline olukord peaks tekkima, siis äkki sokutaks Ristil ühe sinu autosse? Very Happy Oleks ülejäänud teekond veidi ruumikam. Aga eks seda saab veel uurida ja puurida. Ma ise loodan, et meil auto nii täis ei lähe, aga 1 koht on meil küll juba hõivatud tagaistmel.
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 2:36 pm

Kerli! Võib lahkesti poolel teel mulle kellegi peale sokutada kui on vaja.
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 4:32 pm

No ma ei jõua Kerli sind ära kiita,kus sul on ikka organiseerimisvõime.
Tahaks nüüd ainult loota et oleks ka aktiivne osavõtt.
Meie seltskond-meie Mopsu,mina,minu mees,ja laps on igastahes tulijad.
Kas me ööseks jääme ja hommikut sööme,esda pean veel siin arutama.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 4:50 pm

Meil juba 13 inimest kirjas, panen sinu karja ka kokku Very Happy
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 17, 2008 10:57 am

prantslased paluks aktiivsemat osavõttu ,saarel suvitavad koerad on kõik lubanud tulla
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 17, 2008 3:56 pm

Sirje need kes on lubanud tulla ja elavad saaremaal, las nad KINDLASTI annavad mulle oma kohalolekust ja võimalikust ööbimissoovist teada, muidu ma kohe üldse ei oska arvestada ja lõpuks võib tekkida olukord, et kes pole end kirja pannud, ei saa ööbimiskohta.
Tagasi üles Go down
hertaberta




Postituste arv : 4
Location : tallinn
Registration date : 20/01/2008

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeLaup Apr 19, 2008 11:55 pm

ooo, teete saaremaal? muhulasena on mul selle üle ainult hea meel! Razz
lisaks vaid na palju, et piletite broneerimine toimib nüüdsel ajal kolm kuud ette ja kohese väljaostmise meetodil. piletinumbri saate lasta näiteks sms-ida, siis ei pea praamipileti väljatrükk kassas kaasas olemagi. laevakompanii leht suunab teid bronnisoovidega sirges <http://www.tuulelaevad.ee/> lehele, kus saate seejärel tarbilised ostud sooritada.

ja veel,
sohvi pärnakana ei satu ju üldsegi ristile cyclops , sest pärnust sõidetakse virtsu sootuks lühemat teed pidi. ümberistumisi saate seega kõigevarem korraldada sadamas.

ise olen ikka veel koerata Crying or Very sad , sest meie pereisa pole siiski absoluutselt nõus, et mops on maailma parim koer meie peresse ja säärases vastuolulises võtmes ma uut titat perre kaasata siiski ei tahaks ... aga ... ma pole veel plaane ka päris maha matnud Wink ja ehk siis suvepuhkuse aegu või ... kui mopsirahvas võtaks jälle kokku saada (loodetavasti olen siis ikka ise ka tallinnas ) ... saaksin ta sokutada mõne muljetavaldava mopsi sugereeriva pilgu meelevalda Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimePüh Apr 20, 2008 8:15 am

Oi hertaberta, mina põlise Tallinlasena ei teadnudki, et Pärnust teistkaudu sõidetakse Very Happy Aga sa kasuta võimalust ja saadki tulla suvepäevadele, et see "mopsihirm" pereliikmetel ümber kummutada Wink Ilma koerata võib ju ka tulla ja omavahel öeldes ongi mugavam, pole vaja kedagi karjatada Laughing
Broneerimise kohta kirjutasin kodulehele ka, vaatasin sealt lehelt, et umbes nädala pärast saab juba 26 juuliks bronnida küll. Äkki peaks tulijatele meilid ka saatma..

Ja kui suvepäevadele ei satu ja mopsi vaja näha, siis ma ise viibin saarel suviti päris tihti ja kui olen autoga, siis võib jju Muhust möödasõidul mopsi kaeda. Ja kui Tallinna satud, siis kirjuta meie kokkusaamiste teema alla, et tahad sellel ja tollel päeval mopsi näha Razz

ps. suvepäevade kämpingukohtadega hakkab juba kitsaks jääma..
Tagasi üles Go down
oki-toki

oki-toki


Postituste arv : 4
Registration date : 25/03/2008

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimePüh Apr 20, 2008 3:51 pm

Kui nüüd midagi ettenägematut ei juhtu, siis Oki on kohal ja võtab oma pere kaasa! Ehk siis 1 neljajalgne ja 4 kahejalgset!
Ööbimisega ärge arvestage, läheme oma pessa Saaremaal.
Tagasi üles Go down
mlink

mlink


Postituste arv : 3
Age : 37
Location : Tallinn/Kuressaare
Registration date : 10/03/2008

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimePüh Apr 20, 2008 10:53 pm

Tervist kõigile!

Meie oleks ka oma prantslasega tulemas ja kokku oleks meid koos koeraga 3.
Kuna oleme mõlemad Saaremaalt pärit, siis ööbime kodus.

Maarja ja Afrodita
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Apr 23, 2008 11:28 am

Tundub, et meil tuleb kuum üritus! Kokku on registreerinud end juba 30 inimest! cheers

Edit: Meil praamipiletid olemas. Soovitan ka kõigil teistel ära osta/broneerida, sest see juuli nädalavahetus hakkab juba täituma...
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeNelj Mai 08, 2008 10:40 pm

Tere hertaberta,meil siin mais ju väike plaan jälle kokku saada,tulge koos mehega suhtlema.Kuna sinna ei tule tavaliselt palju koeri,siis ei ole ka mehel suur ehmatus.Muidugi on tulemas ka näitusi ja vot seal näeb eriliselt ilusai ja andekaid!Niiet tulge aga vaatama ja suhtlema! Very Happy See ei tähenda seda,et koerteplatsil nüüd vähem andekad ja ilusad käivad,lihtsalt näitusel neid nats rohkem!
Ja muidugi palume aktiivsemat osavõttu ¹nelli jalutusplatsile!!!!
Tagasi üles Go down
Piret-Karin

Piret-Karin


Postituste arv : 10
Registration date : 27/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeReede Mai 16, 2008 9:55 am

Minul sellne rumal küsimus,et kas telkimise eest tuleb ka ülekandega maksta. 15 krooni on natuke nagu imelik üle kanda? Aga tänud Gerlile, kes Sa oled ikka megatöö ära teinud. Tore,et on ikka hakkajaid inimesi. Jõudu ja kohtumiseni Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeReede Mai 16, 2008 1:48 pm

See 15.- arvelda kohapeal. Pole mõtet üle kanda. Kordan veel üle, et kes hommikusööki tahavad palun ÖELGE mulle, sest ma pean selle millalgi ära kinnitama ja kui keegi ilma jääb, aga tahab, siis on paha.

Ja praamipiletid, PLIIIIS OSTKE NEED ÄRA, muidu olete ilma ja seisate koertega piiiiiikaspikas järjekorras. Tagasipiletid samuti tuleks ära osta.
Tagasi üles Go down
Gretel
Külaline




Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 12:10 pm

Kas suvepäevad siis on endiselt jõus?
Meil peres 2 kuune prantsuse buldogi preili Smile ja oleks ka huvilised..
Tagasi üles Go down
Gretel
Külaline




Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 12:15 pm

paistab, et oleme maksmisega vist hiljaks jäänud Neutral
või saab veel maksta ja ööbimiskohti on? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 12:19 pm

Ikka mahute ööbima, maksta jõuate veel ka, aga siis kähku-kähku. Wink
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeTeis Juul 29, 2008 3:52 pm

Nii, loodetavasti on kõik väsinud suvepäevalised end lõpuks välja maganud! Vaikselt (pärast kaamera aku täis laadimist Laughing ) olen asunud pilte omale arvutisse laskma. Siiski ma pean tõdema, et ei ole ma midagi nii hea fotograaf, kui mulle tõsised asjad kätte antakse, aga parasjagu pilte tuli ikka välja ka.

Edit: Oh häda, mina tark näppisin midagi ja fotki.com oskas teha pooled pildid nähtamatuks Crying or Very sad Igaljuhul neid mis üles läksid näete http://public.fotki.com/KerliL/suvepevad-2008/ ... ja ülejäänutega hakkan nüüd pusima..
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeTeis Juul 29, 2008 10:44 pm

Tervitus!
Väga toredad suvepäevad olid.Tänaseks oleme ka Emiliga ennast välja puhanud.Kõik oli väga tore,jäime rahule ja ootame juba järgmist aastat.
Puuke me ei kohanud aga lustida saime küll täiega. bounce
Tervitused kõigile suvepäevalistele!
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 30, 2008 12:16 am

Sohvi sõbranna, mopsi ja taksiga tänavad korraldajaid. Jäime väga rahule, aitähh teile:)
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitimeReede Aug 01, 2008 9:13 am

väga tore üritus oli ,aitäh kõigile kes kaasa aitasid
natuke pilte lisaks
http://nagi.ee/photos/kaisu1/sets/
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008   Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tähelepanu! SUVEPÄEVAD 2008
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Rakvere 05.04.2008

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Üritused-
Hüppa: