Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mida süüa,mida mitte?

Go down 
4 posters
AutorTeade
MargitM

MargitM


Postituste arv : 10
Age : 34
Registration date : 03/01/2008

Mida süüa,mida mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Mida süüa,mida mitte?   Mida süüa,mida mitte? Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 8:54 pm

Tere,minu kutsikas on kahe ja poole kuune.Kuna ta on alles väike,siis tahaks ta kõike süüa,mis minul käes,isegi päevalilleseemneid(neid ma muidugi ei anna talle).Ma tahtsin küsida,mida võiks kutsikale anda ja mis on kategooriliselt keelatud?Ja kas talle võiks anda neid kuivatatud maksa jmt?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Mida süüa,mida mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida süüa,mida mitte?   Mida süüa,mida mitte? Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 10:13 pm

Praktika on näidanud, et mopsid kuivatatud asju süüa ei oska, peale pullipeenise või naha sõlmkontide, mida tükkidena kätte ei saa. Kutsikale mina vist ei annaks peale põhitoidu nii igaks juhuks midagi eriti juurde. Tema söök on krõbinad, loomahakkliha, maitsestamata jogurt, lõhehakkliha, hapukoor jmt. Muidugi nad sööksid kõike - valimatult. Ja see komme ei kao Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Mida süüa,mida mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida süüa,mida mitte?   Mida süüa,mida mitte? Icon_minitimeKolm Jan 23, 2008 12:29 pm

Tere!
Nii kutsale,kui ka täiskasvand koerale täiesti keelatud on kindlasti sokolaad(mida tumedam seda hullem) ja kindalsti ka sealiha ei ole soovitav anda.
Kui kuts sööb kv.krõbuskeid,siis suurt juurde polegi midagi vaja anda.Võib kohupiima,keefiri(anda ka täisk.koerale)toorest loomaliha või lambaliha.
Jõudu!
Tagasi üles Go down
ufo

ufo


Postituste arv : 17
Registration date : 13/11/2007

Mida süüa,mida mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida süüa,mida mitte?   Mida süüa,mida mitte? Icon_minitimeReede Jan 25, 2008 1:32 pm

Lisaks sokolaadile pidid mürgised olema viinamarja sees seemned!

Kui ta juba veidi vanem on, siis närimiskonte soovitaks kindlasti anda ja ka tooreid konte koos lihaga (enda järelvalve all).
Tagasi üles Go down
http://www.ufland.pri.ee
Sponsored content





Mida süüa,mida mitte? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida süüa,mida mitte?   Mida süüa,mida mitte? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mida süüa,mida mitte?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» mida teha?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Toitumine-
Hüppa: