Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Seedimine

Go down 
4 posters
AutorTeade
MargitM

MargitM


Postituste arv : 10
Age : 34
Registration date : 03/01/2008

Seedimine Empty
PostitaminePealkiri: Seedimine   Seedimine Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 11:31 pm

Tere.Minu kutsikas tahab kõike süüa,mis maas leidub(kaasa arvatud tolmutükid ja juuksekarvad).Ma küll üritan koguaeg teda jälgida ja kui midagi suhu topib,siis võtan välja.Aga koguaeg ei ole ju võimalik silma peal hoida.
Kas tal võivad sellest mingid tõsised terviseprobleemid ka tulla?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Seedimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seedimine   Seedimine Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 11:48 pm

Muidugi! Seedehäired, juuksekarvad võivad sooltesse kinni jääda, tekivad igasugu soole ja maokeerud jne jne. Kutsikad kasvavad sellest kombest välja, aga igal juhul tuleb kasvõi koguaeg silm peal hoida ja pidevalt elamine üle vaadata. Need mured, mis sissesöödud jamaga võivad tekkida on ikka väga suured. Ja ettevaatust õues ka, seal on veel ohtlikuimaid asju, mida võib koer omale suhu saada. Jaksu!
Tagasi üles Go down
Bullonot
Külaline




Seedimine Empty
PostitaminePealkiri: ettevaatust   Seedimine Icon_minitimeLaup Märts 01, 2008 6:14 pm

Sodi söömiseg tasub väga ettevaatlik olla. Mul tuttavate noor cawalier mängis kah tolmuimejat ning sai kes teab kuis maha kukkunud niidi, mille otsas oli nõel. Arstilt said õnneks abi, aga valu ja vaeva parasjagu.
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Seedimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seedimine   Seedimine Icon_minitimePüh Märts 02, 2008 10:34 pm

Ega vaid mopsid .... mul see veel üsna värske mälestus, kus iga kivikest pidi suust välja koukima. Ning kutsika-aeg sattus perioodile, mile maamajas käis ehitus. Eks siis kujutage ette, kuidas ma koera kannul tuterdasin. Oh, jeerum ... Vahel ka mõtlesin, et ehk reageerin üle. Et ehk loodus on ikka targem, et kuts nädistab, aga alla ei neela. Samas - eelistasin ikka valvas olla. Õppisin teda ka hästi tundma ja sain varsti hästi aru, et millal ta keelatud pudinaid suhu oli kahmanud ning siis koukisin need ta põskedest välja. Koer juba taipas - kui talle näpu suhu panin, siis poetas nt kruvid süüdlaslikult mulle pihku.
Aga see aeg sai üle ning rutem, kui arvata oskasin.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Seedimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seedimine   Seedimine Icon_minitimePüh Märts 02, 2008 10:41 pm

Mhm, kusjuures ühel hetkel on nad eriti osavad asju põske korjama nagu hamstrid Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Seedimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seedimine   Seedimine Icon_minitimePüh Märts 02, 2008 10:52 pm

Emili oli eriti osav nätsude korjaja ja nätsutaja.Nätsutas nagu prof.Õnneks sain ikka kõik kätte ja nüüd oskan jälgida!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Seedimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seedimine   Seedimine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Seedimine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Tervis-
Hüppa: