Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Söögialuste kõrgus

Go down 
+5
Dominic
tiina
Mirks
KerliL
MargitM
9 posters
AutorTeade
MargitM

MargitM


Postituste arv : 10
Age : 34
Registration date : 03/01/2008

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeReede Jan 25, 2008 11:07 pm

Tere.Mul on sihuke imelik küsimus:
Kas kutsikal paks söögialused teatud kõrgusel olema või võivad niisama maas ka olla?Äkki on vaja panna kõrgemale,et mingit kühmu ega küüru ei tekiks.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeReede Jan 25, 2008 11:17 pm

Jah oleks hea,kui asuksid kõrgemal. Meil on selleks reguleeritavad kausid. Peaksid asuma umbes rinnakõrgusel.
Tagasi üles Go down
Mirks

Mirks


Postituste arv : 3
Age : 38
Registration date : 10/03/2008

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeKolm Apr 16, 2008 10:47 am

Toidukauss peaks asetsema maas, et koer ei saaks toitu liiga kiiresti koos õhuga sisse ahmida, see väldib ka seedeprobleeme. Suurematel, sügava rinnakorviga koertel loetakse kõrgemale asetatud toidukauss üheks maokeeru põhjustajaks.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeKolm Apr 16, 2008 12:07 pm

Ma pole küll veel kuulnud, et mõnel koeral söögikausi kõrgusest tekiks maokeerd Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeKolm Apr 16, 2008 3:16 pm

Mul mees tegi sellise raske puust klotsi, kuhu said õõnsused kaussidele (söök-jook) nii, et kausid umbes 8 cm maast kõrgemal. Asi hea, sest koer ei aja enam kausse ümber ning kompromiss kõrguse osas ka olemas ... veidi kõrgem, aga mitte ka päris lõua kõrgusel. Tegemist siis prantslasega.
Tagasi üles Go down
Dominic

Dominic


Postituste arv : 20
Location : Tartu
Registration date : 19/03/2008

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeNelj Apr 17, 2008 10:11 am

Minu pisikene sööb maast, mul ei ole toidunõud kõrgemale tõstetud.
Kas see teeb kutsale halba kui tal toidunõud maas on mitte natukene kõrgmal Question
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeNelj Apr 17, 2008 11:01 am

toidunõu tuleks ikka natuke kõrgemale tõsta,muidu tekkib käppadele probleem,Klotsile on peremees väga armsa asja teinud
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeNelj Apr 17, 2008 12:58 pm

Minul on olnud kõikidel koertel söögialused ja kui meile tulid prantslased, siis ostsin neile ka Peterburist ilusad statiivid, kus ma saan nende kausside kõrgust reguleerida. Mina pean õigeks ikkagi, et nad söövad kõrgemalt ja söögikausi alla on pandud vaibad, et jalad söömise ajal ei libiseks .( need on need vannitoavaibad, hea puhastada )
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeNelj Sept 18, 2008 1:01 pm

Meie koeral on olnud ka söögikausid kõrgemal aga tal on komme mitu kõrbinat korraga suhu võtta ja siis need põrandale panna ja sööb ikkagi põrandalt. Kausid on rinnakõrgusel, tundub täiesti paras kõrgus. Aga kuna ta jätkuvalt sööb enamuse krõbinatest põrandalt siis ei ole vist mõtet söögikausse kõrgemal hoida. Mõtlesime osta uue, palju madalama aluse. Kas teised koerad söövad ka nii?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeNelj Sept 18, 2008 5:48 pm

Ma arvan, et kui tal on komme krõbinaid põrandale tõsta, siis ta teeb seda madala kausiga niikuinii. Laughing
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitimeReede Sept 19, 2008 11:38 am

Doora veab terve põrana krõbinaid täis ja siis sööb ükshaaval ära Very Happy
seega ma ei näe mõtet tõsta söögialust kõrgemale. Mingi aeg kui ta väga kehvalt sõi siis loopisingi krõbinaid laiali, sõi rohkem:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Söögialuste kõrgus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Söögialuste kõrgus   Söögialuste kõrgus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Söögialuste kõrgus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Toitumine-
Hüppa: