Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 paistes varbavahe

Go down 
5 posters
AutorTeade
carmen

carmen


Postituste arv : 3
Registration date : 19/02/2008

paistes varbavahe Empty
PostitaminePealkiri: paistes varbavahe   paistes varbavahe Icon_minitimeTeis Veeb 19, 2008 1:15 pm

miks nii? mida teha?
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

paistes varbavahe Empty
PostitaminePealkiri: Re: paistes varbavahe   paistes varbavahe Icon_minitimeTeis Veeb 19, 2008 3:39 pm

kuna meie kliima on nii nagu ta on,siis bulldogidel niiskusega seda vahel tekkib .
samuti tekkib kaela või pea piirkonda hauduv koht mis sügeleb ja mille koer ise kiiresti veriseks kraabib
minu koertel on esinenud mõlemat probleemi ja olen käinud ka erinevate arstide juures ,ravida seda oskas loomaarst T .KON kelle kliinik on liivalaia -kentmanni nurgal ,tehakse 2 süsti

ehk nüüd mõni ütleb et sellised süstid lühendavad koera elu,minu koer Anni
saab varsti 13 a
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

paistes varbavahe Empty
PostitaminePealkiri: Re: paistes varbavahe   paistes varbavahe Icon_minitimeTeis Veeb 19, 2008 4:30 pm

Selle probleemiga saab ka arsti juurest kaasa ühe ¹ampooni, millega siis neid käppasid õhtuti korralikult pestakse, kuivatatakse, nime kahjuks ei mäleta, kuid aitab. Hormoonsüstide vastu olen ma kohe päris kindlasti, tuleks ikka proovida kergemaid lahendusi. Võib-olla on nad pikaajalisemad, kuid siiski ohutumad
Uurisin ka ¹ampooni nime järgi : Virbac Pyoderm.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

paistes varbavahe Empty
PostitaminePealkiri: Re: paistes varbavahe   paistes varbavahe Icon_minitimeTeis Veeb 19, 2008 11:14 pm

sampoon on kindlasti hea asi aga inglastel varbavahele tekkib paistetus -muna ,vahel lausa vutimuna mõõtu ja sampoonist siin vähe abi
mis puutub hormooni siis sellega ravitakse ju ka laste nahahaigust ,
hormooni kasutatakse sellistel asjadel ka mujal kui eestis,ehk ei peaks seda nii kartma kui kasutada pisikest annust
eestis käivad paljud inglased selle arsti juures kes pole mujalt abi saanud
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

paistes varbavahe Empty
PostitaminePealkiri: Re: paistes varbavahe   paistes varbavahe Icon_minitimeKolm Veeb 20, 2008 9:49 am

Loomulikult ma mõtlesingi seda, et ¹ampooni kasutamine aitab kergema varbavahe punetuse vastu, kuid alati peab kõigepealt ära käima arsti juures ja laskma võtta proovid, et teha selgeks õige diagnoos ja siis saama õige ravi.
Hormoonide kasutamise osas jään ma endiselt oma seisukohale ja väldin neid, kui koeral on nõrgenenud immuunsüsteem ja on nn demodex, ka siis võib see varvaste vahelt välja lüüa, siis on hormoonide kasutamine täiesti keelatud. Selleks tuleb ikka eelnevalt teha kõik analüüsid, et vältida valet ravimist.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
Merilin

Merilin


Postituste arv : 8
Registration date : 18/06/2008

paistes varbavahe Empty
PostitaminePealkiri: Re: paistes varbavahe   paistes varbavahe Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 4:32 pm

Ja mõnel lähevad varbavahed paiste ja hakkavad leemendama teisel koeral jälle tekib nahale (pähe või kaelale) leemenduslaik . Minu poisil tuleb sama asi kõrva ja siis ta tunneb ta ennast väga halvasti. Meie oleme abi saanud Tamara juurest kes mõne tableti või süstiga asja kiirelt lehendab. Õnneks pole üle aasta probleeme olnud.
Tagasi üles Go down
kats




Postituste arv : 10
Registration date : 26/11/2007

paistes varbavahe Empty
PostitaminePealkiri: Sama jama.   paistes varbavahe Icon_minitimeNelj Juun 19, 2008 11:43 pm

Minu 5 aastasel koeral sama jama. Nii kui õues läheb külmaks või sajab vihma on koera jalad paiste ja ajavd lõga välja. Käisin ka arsti juures (elan Pärnus) Terveksis, seal ei teatud mis viga. Kirjutati hunnik rohtusid ja siis pidin jälle arsti juurde minema. Nii mitu korda, et rohud ja tulge jälle. Nüüd olen nii tark ja kuivatan koera käppasid alati ära kui õues on märg. See on päris palju aidanud. Kui juhtub nii, et varbavahe on juba paiste siis panen talle samat kreemi, mis lottide vahele (haudumise vastu) peale ja ei luba koeral lakkuda. See aitab. Varsti paraneb ära.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





paistes varbavahe Empty
PostitaminePealkiri: Re: paistes varbavahe   paistes varbavahe Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
paistes varbavahe
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Paistes ninavolt

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Inglise buldog :: Tervis-
Hüppa: