Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.

Go down 
+3
tiina
emili
Liis
7 posters
AutorTeade
Liis




Postituste arv : 2
Age : 36
Location : Viljandi
Registration date : 16/01/2008

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 11:59 pm

Tere!
Ilmselt tahavad kõik lapsed endale koera, nii tahtsin ka mina. Kuigi ma ei olnud just järjepidev, kui meelde tuli, siis nuiasin ema. Paar tema vastuargumenti ja asi sinnapaikka jäigi.
Aga nüüd juba pikemat aega (olenemata vastuargumentidest) on see mõte mul peas keerlend ja ei taha kuhugi kaduda. Olen uurinud siit ja sealt erinevaid koeratõuge ja minu südame võitsid inglise buldogid.

Natuke ka minu perest:
Elame elukaaslasega kahetoalises korteris, kohe ühe pargi kõrval. Samuti käime me (eriti suvel) pea igal nädalavahetusel maal, kus koer saab vabalt eramaal ja erarannas ringi joosta. Minul pole kunagi enne koera olnud, muidugi on olnud alati maal koerad, aga mitte kunagi päris minu enda oma. Elukaaslasel on kunagi lapsepõlves olnud kaks taksi.

Olen küll natuke närvis koeravõtmise plaani pärast, kardan vist, et äkki ei oska kõikke päris õigesti teha ja rikun ta ära. Sellepärast vist istungi iga vaba hetke ninapidi koeraraamatus ja otsin netist kõikvõimalikke koerapidamisega seotud lehekülgi. Olenemata närvilisusest tahaks juba hirmsasti ühe armsa kutsikaga õue jalutama minna ja temaga tegeleda.

Nüüd ma paluks neid, kes on kuidagigi kokku puutunud inglise buldogidega. Palun kas lükake ümber või toetage minu plaani võtta endale üks selle armsa tõu esindaja.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 9:36 am

Tere Liis!
Mulle tundub küll,et sa oled täitsa valmis koera võtma.Soovitan siiski,et proovi mõne inglase kasvatajaga kokku saada ja nats vestelda,just selle tõu iseärasustest!Üks asi on lugeda raamatust,teine asi lood elust enesest!
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 10:07 am

Tunnen sinus veidi ennast ära ...
Loodame, et mõni nö inglane võtab sinuga suhelda.
Meil (nagu pildilt näha) on prantslane. Need on ikka kaks eri tõugu ja sestap ma peensustesse nina ei topiks.
Aga ühel tuttaval on inglane ja kui sa mujalt nõu ei saa, siis võin teid kokku viia.
Haudu aga haudu oma toredat mõtet ...
Tagasi üles Go down
Liis




Postituste arv : 2
Age : 36
Location : Viljandi
Registration date : 16/01/2008

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 10:27 am

Tiina ja Emili, aitäh toetuse eest Very Happy .

29.06 on minumeelest inglise ja prantsuse buldogide erinäitus, kuhu tahaks kindlasti vaatama minna. (Siit tulenevalt üks küsimus. Ma ei ole kunagi koerte näitusel käinud, kas seda saab ka niisama vaatama minna ja kas seal on mingi pilet? Embarassed )
Mul ongi plaanis võimalikult paljude inglaste kasvatajate ja omanikega enne suhelda ja sooviks ka nende koeri näha nö siis tava keskkonnas (jalutamas, koduaias, koertepargis) mitte ainult näitustel. Aga ma kardan, et see korraldamine natuke raske, sest kõik tunduvad elavat Tallinnas, mina aga väikses Viljandis.
Kutsukski üles Viljandis elavaid inglaste omanikke, kes soovivad kaasa aidata veel ühe inglise buldogi lisandumisele Viljandisse, endaga ühendust võtma.
Ja veel, et palju neid inglise buldogi kasvatajaid on ja kuidas nendega ühendust saaks võtta? (Nt koduleht või siis siin või koertekoja foorumis kasutajanimi, et ma saaksin ise privas ühendust võtta.)
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 10:43 am

Näitus ikka raha eest,aga see ei ole kallis.Alla 100.-Täpselt ei teagi kuna ei ole niisama seal viimastel aastatel käinud!Pead arvestama,et näitusel käib ikkagi võistlemine,et koeraomanikud ei pruugi enne ringi eriti jutukad olla!Peale koera näitamist kindlasti on asi rahulikum ja juttu jätkum kauemakski!Vaata nats netis ringi ja võta mõne kenneliga ühendust ja vestle pikemalt!
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 11:30 am

Sellel Pärnus toimuval Inglise ja prantsuse buldogite erinäitusel nüüd vaevalt pileteid vaatajatelt nõudma hakatakse !
Piletid on tavaliselt ainult suurtel näitustel ja hind on kuskil 40- krooni ringi, lastel odavam. Eri-ja rühmanaitustel ei ole tavaliselt kunagi mingeid pileteid ja kõik on oodatud alati neid vaatama. Wink
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 12:58 pm

No vot jälle targem! Very Happy Ise olen käinud näitustel ainult Emilit näitamas!Rkaveresse lähen 5.aprillil lihtsalt külalisena aga seal küll on pilet,see kindlamast kindel!
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 1:28 pm

,
pole siin midagi nii hullu,täiest tavaline koer ainult vähe suurem isiksus,olen ise õnnelik inglase omanik olnud üle 12 a,
näitusele tasub kindlasti minna vaatama ,aga kahjuks on seal omanikel vähe aega tuleb esitleda oma koera ja tahad näha kuidas sõpradel läheb ja kes võidab
hea mõte on kellegi omanikuga suhelda ,see annab palju lisa raamatust omantatule,raamatutest on venekeeles ilmunud paks bulldogi pildiga raamat kus väga palju huvitavat lugemiseks
Pärnus elab ühes peres 2 inglase poissi ,üks vanem teine noorem ,arvan et nad on nõus oma kogemusi jagama
hea oleks mõelda millist tüüpi koera soovid ,neid on madalamaid ja kõrgemaid ,kui soovid koeraga palju looduses viibida siis ehk võiks kutsu vähe suurem olla:bball:
Tagasi üles Go down
mkm
Külaline




Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 2:00 pm

Viljandis inglased täitsa olemas - kennel Uuveskis kaks lahedat buldog-looma. Ja toredad omanikud, kes on Sulle kindlasti nõus buldogitest rääkima ja neid ka näitama pig ja buldogikennel Sanbig Kontaktid netist leitavad...
Tagasi üles Go down
Nujaa
Külaline




Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 11:08 pm

eks minagi unistasin. sain ka! vaatamata asjaolule, et meil oli 11 aastat nn "kommikarbikoer" võtsime inglase. eks sai põhjalikult kaalutud ja tõugu uuritud, arvestatud koera vajadustega (veekogudest kaugemale, võimalikud terviserikked ja lisaks suutmatus kuumust taluda) ja oma tervisega. Arvestada tuleb, et inglane vajab asjatundlikku arstiabi ja seda võib juhtuda sageli. me lõpetasime kliinikuarevete üle arvepidamise ruttu ära..... põiepõletik, cherry eye, kõrvapõletik ja jälle põiepõletik, sekka ka natuke nahapõletikku ja veelkord põiepõletik. tänaseks on isegi uus auto ostetud -ikka kutsu pärast. inglane on sõber mitte koer!
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 1:48 am

ehk ei ole lihtsalt vedanud,konkreetse isendiga
kui võtta mingi tõug tuleb loomulikult selle tõu eripäraga ennast tuttavaks teha ja läbi mõelda kas see ikka on minu jaoks
ka minu vanakesel on olnud kuumematel ja niiskematel suvedel nahaga probleeme-asjatundlik ravi T.Kon poolt ja probleem lahendatud
kui on kuumad ilmad on ju täiesti loomulik koera jalutada õhtul ja mitte ainult bulldogi
cherry eye on kahjuks asi mis võib tekkida ka kommikarbikoerale,ja vahel läheb see ise tagasi
mõned kuud tagasi vahetas inglase- neiu kodu,elas ta peres kus oli esimeseks koeraks 2korda kuus kutsuti kliinikusse ja rohtusid oli kottide kaupa ,uus kodu on inimese juures kes on varem koer pidanud ainult teisi tõuge -see inimene ei saa aru miks kõik need rohud !!!
inglane on tavaline elusolend ,ka teda võivad tabada terviserikked aga kindlasti pole ta haigem kui teised tõukoerad ehk pidamise suhtes veidi kapriisem ,ka keskmine eluiga on päris pikk
bulldog on sõber ja meeldiv kaaslane!!
Tagasi üles Go down
Nujaa
Külaline




Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 2:24 pm

Väljendasin end vist valesti - meil on konkreetse isendiga vägagi vedanud, sest iseloom on tal hea. pisikesed tervisehädad on mööduv nähtus, kuigi tuju teevad sandiks.
Meil alles 7 kuune kuts ja seega pole ta sooja aega näinudki! nahapõletik tekkis pärast ussirohu saamist kõhulahtisuse tagajärjel.
kas sain õigesti aru, et sirjek-le tundub nagu oleks meil füüsiline vajadus looma kliinikusse vedada ja teda torkida lasta? õnneks see pole nii! cherry eye ei läinud ise tagasi, vaid hüppas ise pärast tagasi panemist korduvalt välja, järgnes põletik-op oli ainus variant ja kui on ikka põiepõletik siis ongi põiepõletik ja ravi on näidustatud. sama kõrvade puhul.
Väga hea link alustamiseks on siin:
Lisaks Aire-Pireti nõuanded ilma milleta mina oleksin hävinud:
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 8:10 pm

ei arva et keegi põhjuseta kliinikusse läheb ,oma kogemustest arvan et hea oleks käia kliinikus kus seda tõugu enam tuntakse
nahapõletik võib vahel tulla kui koeral on kõht lahti olnud ja hiljem tekkib pärakupauna põletik ja sellega võib kaasneda probleem nahaga
kõrvadega on minu koertel olnud probleeme ka siis kui toit ei sobi
see on hea et olete kutsu iseloomuga rahul,selles vanuses nad on ju veel väikesed ,mõne kuu pärast muutuvad nad natuke jonnakamaks
kust on Teie väike bulldog pärit Razz
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 9:29 pm

Kõige parem oleks, kui sa helistaksid kasvatajale ja küsiksid kuidas teiste kutsikate tervis on! Mis puutub põiepõletiku, siis minu kogemustele toetudes on see puhtalt tingitud külmetusest, nii et mõtle kus ta sul külma saanud on. Mul on inglastega kogemusi muidugi ainult.... noh umbes 1989 aastast kuni tänaseni aga noh airekesel on ikkagi ka juba 10 aastat täis, eks siis tuleks teda ikka kuulata! Smile
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 11:27 pm

Vaidleks ikka ka natuke vastu, ei ole kahjuks see põiepõletik ainult külmetamisest saadud haigus. Meie saime näiteks kuskilt bakteriaalse põiepõletiku , mille kohta meie arst ütles, et emane koer kükitab ju häda tehes päris vastu maad ja nii on täiesti võimalik saada sealt nakkust. Tehti meil see uriini analüüsiga kindlaks ja õige ravi tulemusena saime peagi terveks. Crying or Very sad Arvasin oma esimese prantslasega, et pean ikka seda kutsikat VÄGA sotsialiseerimas käima ja trennis samuti varakult käima, eks sealt me selle omale külge hankisime. Õnneks ei olnud midagi hullu.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 8:26 pm

" Bella" sul on täiesti õigus, ka väljast võib saada põiepõletiku, eriti kui käid kohtades, kus on palju koeri koos olnud! Aga kohe kindlasti ei ole põiepõletik päritav!
Tagasi üles Go down
Lee
Külaline




Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Märts 26, 2008 1:40 am

Tere Liis!
Tule vaata lähemalt, millised need buldog-loomad on!
Külalisi võtame alati lahkelt vastu Very Happy
Asume Uueveskil, kodulehe aadress leereinula.googlepages.com/home
Tagasi üles Go down
cairyd




Postituste arv : 4
Registration date : 02/09/2008

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Tere Lee   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeTeis Sept 16, 2008 3:28 pm

vaatasin Teie kodulehekülge ja seal on kirjas, et uut inglise pesakonda plaanite 2008 sügiseks. Sügis käes, et kas on midagi kuulda näha Wink
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitimeKolm Sept 17, 2008 12:16 am

pulmadest on proua bulldogil möödas 6 nädalat ,aga kahjuks hetkel ei ole veel teada ....kas ootab beebisid
ühel isasel meie ch lehelt on olnud välispaaritus ,sealt aliment- kutsikas otsib varsti kodu
kui on huvi võta minuga ühendust
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.   Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kutsika soov
» Inglise buldogi kutsikas
» Inglise buldogi kutsikad
» Leitud prantsuse buldogi kutsikas
» mopsi soetamise soov

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Muud jutud-
Hüppa: