Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 head prantslaste fännid

Go down 
5 posters
AutorTeade
enef

enef


Postituste arv : 1
Registration date : 04/07/2008

head prantslaste fännid Empty
PostitaminePealkiri: head prantslaste fännid   head prantslaste fännid Icon_minitimeReede Juul 04, 2008 3:11 pm

Eks iga üks on oma koera fänn Laughing . Kust leida meie kaubandusest prantslast kujutavaid vidinaid. (näit kujukesi, pehmeid mängukoeri, võtmehoidjaid. Interneti avarustes seilates olen nii mõndagi näinud,aga meie kauplustes mitte.
Meil olen näinud inglasi, "hundikoeri" ja mõned veel
prantslase fänn Laughing
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

head prantslaste fännid Empty
PostitaminePealkiri: Re: head prantslaste fännid   head prantslaste fännid Icon_minitimeReede Juul 04, 2008 6:37 pm

Mina jällegi otsin mopsividinaid. Suurematel näitustel müüakse küll, aga meie kaubanduses olen näinud ainult popimaid tõue, slk, bokserid jne jne. Inglasi olen ka näinud.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

head prantslaste fännid Empty
PostitaminePealkiri: Re: head prantslaste fännid   head prantslaste fännid Icon_minitimeKolm Juul 09, 2008 5:05 pm

mina olen bulldogi -vidinaid korjanud üle 10 a ,ja prantslastega on tõesti vähe ekl näituselt ja lätist on õnnestunud neid saada
inglastega on lood veidi paremad ,neid ka suveniiride poes
kuna paljud minu tuttavad teavad seda minu nõrkust-haigust siis olen neid ka kingituseks saanud ,
kokku bulldogi- vidinaid on juba päris palju kogunenud ,üle 100
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

head prantslaste fännid Empty
PostitaminePealkiri: Re: head prantslaste fännid   head prantslaste fännid Icon_minitimeKolm Juul 09, 2008 7:20 pm

Äkki Sa saad nendest pilti teha ja ka meile neid näidata, jube huvitav oleks vaadata !
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
kriti

kriti


Postituste arv : 6
Registration date : 27/07/2008

head prantslaste fännid Empty
PostitaminePealkiri: Re: head prantslaste fännid   head prantslaste fännid Icon_minitimeEsm Aug 04, 2008 6:31 pm

Jah, väga hea mõte. Kangesti tahaks näha, mis vidinaid sul on Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





head prantslaste fännid Empty
PostitaminePealkiri: Re: head prantslaste fännid   head prantslaste fännid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
head prantslaste fännid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» PRANTSLASTE KOKKUSAAMINE
» Isaste prantslaste jooksuaeg?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Muud jutud-
Hüppa: