Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 ujumine

Go down 
2 posters
AutorTeade
kata
Külaline




ujumine Empty
PostitaminePealkiri: ujumine   ujumine Icon_minitimeReede Juul 18, 2008 4:26 pm

Külastasin koer.ee portaali, kus oli kirjas selline lause- "Prantsuse buldogid ei uju, kuna neil on selline kehaehitus, seepärast peab olema eriti ettevaatlik veekogude läheduses".

Vastab see tõele? Minu koer on vee järgi hull, sellest ka väike hirm.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

ujumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: ujumine   ujumine Icon_minitimeReede Juul 18, 2008 7:58 pm

See tuleneb sellest, et neil on matsakas keha, kuid peenikesed käpad. Nad ujuvad küll, aga kaua ei jaksa ja põhja vajumine on kerge. Selliseid juhuseid on olnud väga palju. Palun olge ettevaatlikud. Sama asi inglise buldogite ja mopsidega.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

ujumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: ujumine   ujumine Icon_minitimeLaup Juul 19, 2008 3:12 am

bulldog võib uppuda ka kodus tiigis kus vesi madal , see kõik võib juhtuda väga kiirelt ,kui antakse bulldogil võimalus minna vette peab olema tema tegemistele pidev valve
kui lähete maale sugulaste juurde puhkama informeerige ka neid sellest
mõne aasta eest viisid noored inimesed oma bulldogi maale puhkama ,sugulased maalt kutsusid koera ka jõe äärde kaasa kus sillalt visati vette kaigast mille järele koer saadeti ,raske bulldog vajus vee alla ja jäigi sinna--see koer sai olla 1 päeva maal
olen kuulnud paljusid omanikke rääkimas aga minu koer oskab ujuda ,ujuda võib ta ju osata aga süda ei pea kuumaga sellele koormusele vastu
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ujumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: ujumine   ujumine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
ujumine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Muud jutud-
Hüppa: