Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 emane või isane kutsikas?

Go down 
2 posters
AutorTeade
külaline
Külaline




emane või isane kutsikas? Empty
PostitaminePealkiri: emane või isane kutsikas?   emane või isane kutsikas? Icon_minitimeEsm Aug 04, 2008 2:56 pm

Plaanime võtta perre mopsikutsika. Ei suuda otsustada, kas eelistada emast või isast kutsikat. Osa tuttavaid koeraomanikke väidab, et pere esimeseks koeraks peaks kindlasti olema emane, et on kergem koolitada ja saab lastega paremini läbi. Teised ütlevad, et isasega on vähem muret. Oleksin väga tänulik, kui keegi asjatundlik jagaks kogemusi ja soovitusi, kas mopsi puhul emaste ja isaste käitumises (sõnakuulelikkuses ja koolitatavuses, suhtumises lastesse) on suuri erinevusi. Peres on ka eelkooliealine laps ja see oleks meie pere esimene koer.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

emane või isane kutsikas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: emane või isane kutsikas?   emane või isane kutsikas? Icon_minitimeEsm Aug 04, 2008 7:32 pm

Minu arust on olenemata soost mopsid kõik vahvad. Koertekooli te temaga tõenäoliselt niikuinii ei lähe ja hellitate ära ikka. Isastega vähem muret vaid seetõttu, et ei ole jooksuaegasid ja sellest tingitud probleeme, mis võiksid tekkida. Lastega on sõbralikud nii emased kui ka isased koerad.

Kerli (isase mopsi omanik) Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

emane või isane kutsikas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: emane või isane kutsikas?   emane või isane kutsikas? Icon_minitimeTeis Aug 05, 2008 2:34 pm

Minu meelest ka ei ole vahet laste ja sõbralikkuse seisukohalt mis soost koer on. Minul on endal lihtsalt see veidrus et mulle meeldib sile kõht, ilma segavate faktoriteta Very Happy ja kuna kõik loomad - loe kassid - on siiani emased olnud tundus kuidagi loogiline koer ka emane võtta. Ja üldsegi tundub et mina mõistan naisloomade hingeelu paremini Very Happy Aga see on absoluutselt subjektiivne arvamus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





emane või isane kutsikas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: emane või isane kutsikas?   emane või isane kutsikas? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
emane või isane kutsikas?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» isane koer
» 9 kuune kutsikas
» kutsikas haige
» kutsikas lastega perre

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: