Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Väikest kutsut

Go down 
3 posters
AutorTeade
Francine




Postituste arv : 1
Registration date : 14/09/2008

Väikest kutsut Empty
PostitaminePealkiri: Väikest kutsut   Väikest kutsut Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 9:34 pm

Oleks suur suur soov hankida endale väike Prantsuse härra..
Mul on tulemas sünnipäev ,kõik küsivad mis ma soovin ,aga ma ei taha kinke ega bling blinge ,ma tahan koera...
Kas te ei tea kes müüks mulle isase kutsa kuni 10 tuhande eest .
on küll kuulutusi et eurides ja 15tuhat ,aga see on liig minu jaoks ..
kui siis ainult järelmaksuga,samas 1 müüvad peipsi ääres 7 tuhandega ,aga kutsa tervis ei paistnud korras olevat Smile
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Väikest kutsut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikest kutsut   Väikest kutsut Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 11:12 pm

Francine.. iga kasvatajaga annab alati rääkida ja on ju võimalus jõuda ka kokkuleppele. Ära otsusta alati odavaima kutsika kasuks. Soovitan sul ühendust võtta Sirje Kangruga sirjek@bulltoy.ee aadressil. Targem on küsida nõu teadjamatelt inimestelt, kes on kursis pesakondade ja sugupuudega. Kõike head!
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Väikest kutsut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikest kutsut   Väikest kutsut Icon_minitimeEsm Sept 15, 2008 3:44 pm

Ja KINDLASTI tee enesele selgeks, et mis tegelane see prantslane on:
loomus, vajadused, terviseriskid, ohud ... See pole niisama nummi peni, kohati võib ka keeruline olla.
Edu sulle!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väikest kutsut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väikest kutsut   Väikest kutsut Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Väikest kutsut
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Otsin kutsikat!-
Hüppa: