Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik

Go down 
+4
Nora
sirjek
Bella
deilegium
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
deilegium




Postituste arv : 20
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 20/11/2008

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 21, 2008 1:03 pm

äkki peaks talle siis laktoosi vaba piima ostma?
Tagasi üles Go down
http://www.renault-club.ee
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 21, 2008 1:24 pm

Vot hea küsimus. Sellele peaks mõni targem vastama.Aga ikkagi,miks sa ei taha talle keefiiri anda,see kutsi kõhule väga hea.Mina annan oma täiskasvanud mopsile ja labradorile ka keefiiri.Hea ja kasulik. Very Happy
Mida te muidu veel sööte?Kuidas tänane öö möödus?
Tagasi üles Go down
deilegium




Postituste arv : 20
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 20/11/2008

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 21, 2008 1:52 pm

hetkel kui krutil isu on siis ta saab pedigree pehmet titetoitu, ja peenemaks pekstud vee sees leotatud royal canin junior bulldogi krõpse

eks ma siis lähen keefiri peale üle. täna proovin talle kodujuustu tutvustada. ÖÖ möödus meile mõlemale rahulikult. kaks korda ärati mind üles kuna pissihäda ajas kõik neli käppa risti ja ka süüa taheti natukene.
Tagasi üles Go down
http://www.renault-club.ee
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 21, 2008 2:05 pm

Kodujuust ka hea.Võid talle toorest loomaliha,hakkliha ka anda(alguses väga väikses koguses,tõesti anult tiba).Ainult mitte mingil juhul sealiha.Katsu mitte üle sööta.Aga küll sa hakkama saad.Kõige enam vajab nii väike kuts ikka seltsi,hoolitsust ja palju,palju armastust.Usun,et sa saad talle seda kõike anda.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 21, 2008 2:40 pm

selles vanuses peaks ta saama royali starterit,mis mõeldud kutsikale esimeseks toiduks
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 22, 2008 9:15 pm

Tere tulemast!
Tõesti - Royal Starter, mis veega pehmeks leotatud (kalla soe vesi peale ja siis ehk 30-40 min pärast on enam-vähem OK), siis veel kodujuustu veidi ja Gefiluse hapupiima, tibake veise hakkliha. Selline oli meie titemenüü ... ja kõik läks OK.
Ja kui on mingid kõhuhädad, siis vaid krõbinad ....
Selline on minu hea kogemus.

Edu ja rõõmu!
Tagasi üles Go down
deilegium




Postituste arv : 20
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 20/11/2008

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeEsm Nov 24, 2008 11:23 am

kõhuhädasid meil hetkel ei ole. Krutt ( kutsika nimi) areneb tundidega. Ta on kiirem, julgem ja ka häälekam. Kokku on ta juba viis korda kutsika haugatust välja lasknud. Ainuke asi millest ma aru ei saa on, et kui krutt minu süles jäi ilusti magama siis abikaasa süles hakkas niutsuma ja võimaluse avanedes pani vudinal pessa magama Smile Üldine päevaplaan on selline: magame, siis ärgates puhkame magamisest, siis käime pissil, siis kui on aeg siis sööme, siis närime minu nina ja kõrvu, siis mürame minu abikaasaga ja lõpuks närime ämma hommikumantlit. Lõpuks väsides jääme kas süles magama või roomame ise pessa. Katsun mingi hetk ka uusi pilte üles riputada .
Tagasi üles Go down
http://www.renault-club.ee
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeEsm Nov 24, 2008 11:35 am

Tublid olete! Smile
Ootame pilte!
Tagasi üles Go down
krislin75

krislin75


Postituste arv : 13
Registration date : 30/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 09, 2008 3:32 pm

Mul sõbranna ostis ka sealt kutsika...neil kõik korras ja kuts kasvab mühinal...pole häda kedagi! Pealegi nende loomaarst ütles ka , et pole vaja pabistada, kuu aja vanune kutsikas saab juba väga hästi ilma emata hakkama! Laughing
Mu postituse mõte oli hoopis tegelt see, et nad elavad ka Tallinnas ja te saaks omavahel muljeid ja õpetusi jagada või kas või mängima minna..... Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
deilegium




Postituste arv : 20
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 20/11/2008

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 17, 2008 2:03 pm

meie koer kasvab ka mühisedes, eile sai loom mõlemad kõrvad kikki, ja nüüd käib ringi nagu salakuulaja lokaatorid peas püsti. täidan täna oma vana lubaduse ka ära ja riputan uusi pilte üles. uued pildid ja üks video on aadressil www.dropshots.com/koerapoeglane seoses koera metsiku kasvu ja massivse kere tekkimisega läheb homme koera passi nimeks Barto Smile selle kokkusaamise kohta ma täitsa arutan naisega asja. ja info vahetuseks on siis minu kontaktid järgmised: email: Deilegium@Renault-club.ee
MSN: Deilegium@msn.com
Skype: renaultclubestonia
Tagasi üles Go down
http://www.renault-club.ee
krislin75

krislin75


Postituste arv : 13
Registration date : 30/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 17, 2008 2:15 pm

annan talle teie kontaktid edasi!
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 17, 2008 4:12 pm

No olete ikka nummid küll!!!Nii tore tegelane teil.Edu ja tervist Very Happy
Tagasi üles Go down
deilegium




Postituste arv : 20
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 20/11/2008

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 27, 2008 12:36 pm

mure on selline, et koeral on haiglane huvi kohvi ja coca cola vastu. On ta minult juba kavalusega mitu head sõõmu kohvi hommikul välja meelitanud ja nüüd ma küsingi, kas ta tohib kohvi üldse saada? Siiani ma muutusi näinud ei ole ja ta paistab olevat samasugune mürakaru kui enne kohvi avastamist.
Tagasi üles Go down
http://www.renault-club.ee
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 31, 2008 11:38 am

nujah ... eks ta ole tita eest. Lapsed tahavad ka kõike proovida, mis ees tehakse. Meie Klots on niigi energiapomm -kui veel sahmaka kohvi ka saaks, siis kaotaks suure jooksu pealt küll mõned osad ära...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik   vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vaktsiinid, ussirohud ja muu vajalik
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Muud jutud-
Hüppa: