Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Rolf

Go down 
3 posters
AutorTeade
Segavereline

Segavereline


Postituste arv : 2
Registration date : 10/12/2008

Rolf Empty
PostitaminePealkiri: Rolf   Rolf Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 10:25 am

Tere . Ühe korra oli siin teema Chihuahua - st Rolfist . Kes võeti ära Haapsalust hoolimatult omanikult vist . Paar aastat tagasi oli see . Mis sellest koerast saanud on ? Kuna see koer on mulle tuttav siis tahax teada kuidas tal läheb . Wink
Tänan .
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

Rolf Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rolf   Rolf Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 10:37 pm

Koeral läheb väga hästi, tal on supper omanikud. Samuti on seal peres veel üks sama tõugu kutsu kellega ta on suur sõber. Kui hoolega vaatad, siis ka meie pildigaleriis on tema pildid üleval. Kui seda kutsu hästi tundsid, siis ehk tunned ta ka pildi peal ära!
Tagasi üles Go down
Segavereline

Segavereline


Postituste arv : 2
Registration date : 10/12/2008

Rolf Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rolf   Rolf Icon_minitimeReede Dets 12, 2008 11:05 am

Tänan . Üx küsimus on veel - siis kui mina teda nägin , siis ta kippus agressiivne olema ehk siis näksama . Kuidas tal nüüd sellega on ? Need omanikud olid ikka jubedad - talvel riideid ei olnud , see tüdruk viskas teda pidevalt lumehange jnee . :S Olenemata sellest et teda noomitud sai .
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

Rolf Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rolf   Rolf Icon_minitimeLaup Dets 13, 2008 11:50 am

tigedusest ei tea meie küll keegi midagi ja sellega ei ole probleeme olnud. Rof on väga leebe ja heatahtlik kutsu.
Tagasi üles Go down
stasie




Postituste arv : 1
Registration date : 07/01/2009

Rolf Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rolf   Rolf Icon_minitimeKolm Jan 07, 2009 4:54 pm

Tere. olen selle koera uus omanik. Suureks ülatuseks minu jaoks on see et teda võeti hoolimatutlt omanikult.. mulle on aga öelnud et tema omanik suri ära. ka tigedusest ei ole mulle ostu ajal midagi räägitud, see kõik tuli alles hiljam välja kui ostu/müügi tehing juba tehtud oli.
Temal on 3 lemmikinimest meie peres- mina, mu mehe õde ja isa. Very Happy ei tea miks just need inimesed, aga teisi ta eriti ei armasta.
Meie teise koeraga saavad nad Väga hästi läbi! Nad on saanud sõpradeks ja kaitsevad üksteist. Eriti naljakas on vaadata kui Rolfil mängutuju on Very Happy
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

Rolf Empty
PostitaminePealkiri: toriseja   Rolf Icon_minitimeNelj Jan 08, 2009 10:52 pm

Mina tean Rolfi sellest ajast kui ta meil klubis käis ja tigedusest polnud siis veel küll jälgegi. Samuti vastab tõele, et Rolfi perenaine suri, aga see ei ole nüüd küll teema mida siin foorumis arutada. Olge ikka mõistlikud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rolf Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rolf   Rolf Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rolf
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Teised tõud :: Chihuahua-
Hüppa: