Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pesemine

Go down 
3 posters
AutorTeade
liisika

liisika


Postituste arv : 27
Age : 37
Location : Tallinn
Registration date : 15/11/2008

Pesemine Empty
PostitaminePealkiri: Pesemine   Pesemine Icon_minitimeEsm Veeb 16, 2009 3:40 pm

Kui tihti teie mopsikud korralikult vanni/pesemist saavad?
Liigne pesemine ei pidanud ka hästi mõjuma, küsin siis igaks juhuks teilt flower
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Pesemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine   Pesemine Icon_minitimeEsm Veeb 16, 2009 3:51 pm

Mitte kunagi ¹ampooniga,ainult sooja veega kui on porine ilm.Muidu ei pese üldse ,ei ole põhjust.Karv meil läigib,ei lõhna halvasti ja on väga siidine. Sa vist ei ole Emilit saanud katsuda aga karv on meil tõesti pehme,puhas ja siidine.
mina aran,et kui koer ei lõhna halvasti siis ei ole mingit põhjust teda pesta.Kammin küll,et saaks lahtisest aluskarvast lahti,kuigi ega ma seda ka väga tihti tee. Very Happy
Tagasi üles Go down
Liise

Liise


Postituste arv : 7
Registration date : 01/02/2008

Pesemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine   Pesemine Icon_minitimeEsm Veeb 16, 2009 6:16 pm

Mina arvan ka, et kui probleeme ei ole, siis tegelikult mingit kohustuslikku pesemist koerale tegema ei peaks.

Meie loputame õuest tulles porised käpad vanni põhjas leige veega üle ja rohkem "vannitamisi" ei tee. Suvel, kui on kuum, siis teeme karvkatte ka läbinisti märjaks, et tal soojaga kergem olla oleks.
Liigne pesemine lõhub naha tasakaalu ja omaloodud mikrokeskkonda, mille maha pesemisel ta haigustele vastuvõtlikum on.

Kui siiski tundub, et koer vajab pesemist, kas lõhna või karva probleemide tõttu, siis mina konsulteeriks ka arstiga, et vb on organismis mujal väike ebakõla, mis veidi ebameeldivat lõhna näiteks võiks põhjustada.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Pesemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine   Pesemine Icon_minitimeEsm Veeb 16, 2009 6:26 pm

Liise ,olen sinuga täitsa nõus. Very Happy
Öeldakse,et koer on peale pesu 5 päeva ihualasti.
Tagasi üles Go down
liisika

liisika


Postituste arv : 27
Age : 37
Location : Tallinn
Registration date : 15/11/2008

Pesemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine   Pesemine Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 4:28 pm

Oleme ka siiamaani piirdunud käppade ja kõhualuse pesemisega, mäletan, et ka kasvataja soovitas mitte tihti pesta. Praegu on tal aga karv kuidagi rasvane, pean tõesti nõu arstiga, kelle keda me viimasel ajal väga tihti külastame (oli silmatrauma,millest ta juba paraneb ja nüüd ka Demodexi kahtlus) No
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pesemine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesemine   Pesemine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pesemine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: