Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kutsu kaal

Go down 
4 posters
AutorTeade
deilegium




Postituste arv : 20
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 20/11/2008

Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitimePüh Veeb 22, 2009 9:46 am

Oskab keegi öelda palju on 4 kuuse kutsika standard kaal?



ette tänades,
Edgar ja Bartholomeus
Tagasi üles Go down
http://www.renault-club.ee
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitimeReede Veeb 27, 2009 3:51 pm

selles vanuses on kutsika normaalne kaal 5 kg ringis ,ka väike kõikumine on normaalne
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitimeReede Veeb 27, 2009 6:31 pm

Aga kuidas saab prantslase potsakamaks? Meie Klots on suht sale neidis- rind küll lai ja käpad tugevad, aga piht peenike ja kohati on isegi ribid aimatavad (pigem küll minu silmale vaid). Sööki on tal kogu aeg olemas (Royal Bulldog ja muud head ka). Aga no ei ole ablas loom! Ja kuna saab palju õues olla, siis rahmeldab ilmselt kaalu maha ...
Eks see ole üks selline pseudomure, aga ... olen siit paaril korral lugenud vihjeid, et kuidas koera nö näitusevormi (kogukamaks) saada.
Tagasi üles Go down
Ave

Ave


Postituste arv : 12
Registration date : 04/02/2009

Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitimeReede Veeb 27, 2009 8:55 pm

Minu kuts 2kuune ja 3kg mõnus pontsu Smile
Tagasi üles Go down
deilegium




Postituste arv : 20
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 20/11/2008

Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitimePüh Märts 01, 2009 8:34 am

ai ai, meie Barto on 7-8 kilo piirimail. Samas jookseb nagu elukas nii sees kui ka väljas. Toiduks on meil Royal Canin bulldog junior, siis kutsika konserv, ning boonusteks tublide tulemuste eest on juust ning kui Bartoke on eriti tubli siis saab ta keedetud kanamaksa mis on ta vaieldamatu lemmik. Sirjek kui suur see kõikumine lubatud on? Ma mõtlen, et koer ise ei anna märku, et nüüd ma olen ülekaalus. Mida rohkem ta sööb seda aktiivsemaks ta muutub. Mõtlen juba, et tuleb suitsetamine maha jätta kuna ei jaksa koeraga sammu pidada Smile
Tagasi üles Go down
http://www.renault-club.ee
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitimeEsm Märts 02, 2009 12:49 am

Ja meie Klotsi-plika (saamas suvel kahe aastaseks) on 11 kg
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitimeKolm Märts 04, 2009 8:49 pm

kutsikate kasv on erinev ,mõni koer on 6 k juba täiskasvanu teine on veel peale 2 a kasvueas
prantslane peab olema jässakas ja massiivne ,tõug ei tohi olla kõhna
kaalu erinevuse sõltub tihti ka koera päritolust,
Tagasi üles Go down
deilegium




Postituste arv : 20
Age : 39
Location : Tallinn
Registration date : 20/11/2008

Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitimeNelj Märts 05, 2009 1:46 pm

on jässakas ja on massivne meie bartoke Smile bulldog mis bulldog Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.renault-club.ee
Sponsored content





Kutsu kaal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kutsu kaal   Kutsu kaal Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kutsu kaal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» 3,5-kuuse kutsika kaal
» 5 kuuse kutsika kaal

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Muud jutud-
Hüppa: