Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kas mops kannatab lennureisi?

Go down 
4 posters
AutorTeade
polinskis

polinskis


Postituste arv : 2
Age : 55
Registration date : 13/04/2009

kas mops kannatab lennureisi? Empty
PostitaminePealkiri: kas mops kannatab lennureisi?   kas mops kannatab lennureisi? Icon_minitimeReede Mai 01, 2009 9:11 am

tahan puhkusele sõita ja koera salongi võtta, et ikka silm peal oleks,,, kardan tema hingamise pärast,kas ikka kannatab lennata
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

kas mops kannatab lennureisi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas mops kannatab lennureisi?   kas mops kannatab lennureisi? Icon_minitimeReede Mai 01, 2009 12:26 pm

Ma ei kujuta ettegi... Kui pikk see reis on? Ja salongi võttes kehtivad ka omad nõuded. Ma arvan, et mops koos puuriga ületab kindlasti lubatud kaalu..
Tagasi üles Go down
Lizzzu

Lizzzu


Postituste arv : 4
Age : 40
Location : Tallinn
Registration date : 02/12/2007

kas mops kannatab lennureisi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas mops kannatab lennureisi?   kas mops kannatab lennureisi? Icon_minitimePüh Mai 03, 2009 10:50 pm

Mina olen oma kahe aastase mopsi poisiga titest saati lennanud (kokku nii 3x, edasi-tagasi). Mopsik ka alati salongis olnud kuigi nyyd hakkab jahh kaal yle lubatud piiri minema (8 kilo koos kotiga lubatud) ei taha yldseee kargosse panna...Lend meil päris pikk 7 ja pool tundi aga kutsa on alati ilusti vastu pidanud, magab vaikselt oma kotis, vahepeal annan vett limpsida, teen pai ja räägin juttu, mõnikord lubatakse koer isegi sylle võtta Razz Tervisega probleeme pole lendamise tõttu või ajal kyll tekkinud...
Kui kutsa on noor ja tervis korras, ei näe põhjust, miks ei saaks lennata...eriti kui veel salongis enda lähedal on...
Eks tuleb vastava riigi paberimajanduse ja lennufirmade nõudmisi uurida ja usun et ei teki probleeme ka Sinul Smile
Jõudu, jaksu ja ilusat lendu !
Tagasi üles Go down
polinskis

polinskis


Postituste arv : 2
Age : 55
Registration date : 13/04/2009

kas mops kannatab lennureisi? Empty
PostitaminePealkiri: väha hea,et keegi teab mopsi lendamisest,,,,   kas mops kannatab lennureisi? Icon_minitimeEsm Mai 04, 2009 10:20 pm

väga tore! kartsin,et õhkutõusul on koeral paha olla,,,,nüüd julgen ikka lennu peale mõelda!!!! flower ta on nii hellik, ikka suur memmekas!!!!tean,et olen ära hellitanud,,,aga ta on mul ainus- elame kahekesi võõrsil.
Tagasi üles Go down
Nora

Nora


Postituste arv : 45
Location : Tallinn
Registration date : 07/03/2008

kas mops kannatab lennureisi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas mops kannatab lennureisi?   kas mops kannatab lennureisi? Icon_minitimeTeis Mai 05, 2009 10:52 am

Minu naabrimops lendab ka pidevalt, perenaine on tal hästi liikuva eluviisiga ning mopsu juba 9 aastat temaga alati kõikidel reisidel kaasas käinud.
Ära hellitamise koha pealt..... väga raske on mopsi mitte ära hellitada Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kas mops kannatab lennureisi? Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas mops kannatab lennureisi?   kas mops kannatab lennureisi? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
kas mops kannatab lennureisi?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mops koolis
» mops
» MOPS
» Mops hoiupaigas!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: