Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 pahandus

Go down 
2 posters
AutorTeade
liisika

liisika


Postituste arv : 27
Age : 37
Location : Tallinn
Registration date : 15/11/2008

pahandus Empty
PostitaminePealkiri: pahandus   pahandus Icon_minitimeTeis Mai 12, 2009 7:09 pm

Tere!

Mul selline mure: kui koer jääb üksida koju, otsib ta kohe mingisugused minu asjad (pastakad,juuksehari,ripsmedu¹¹,vahest ka mõned pudelid ja muud vidinad) ning veab need endale ukse alla, kus ta mind ootab. Koju jõudes leian alati midagi, mida ta on jälle närinud. Ja muidugi kinga kontsad on ka sellised, mida ta hea meelega närib. Probleem on esile tulnud just viimasel ajal. Olen püüdnud olla lihtsalt hoolikam ja asju mitte vedelama jätta, aga nüüd avastas ta, et lahe on diivani- või telekalauale hüpata ja näiteks mõni pildiraam täiesti ära närida. Alguses juhtus selliseid apsakaid, siis kui ta oli pikalt ükis, aga nüüd võin pool tundi kodust ära olla ja leian eest jälle mõne näritud asja. Kui tulen koju ja osutan näritud asjale, saaks ta nagu aru, et on pahandusega hakkama saanud..ajab oma rullis saba sorgu ja vaatab kurvalt alt üles.
Kas keegi oskab aidata, et kuidas peaksin käituma?
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

pahandus Empty
PostitaminePealkiri: Re: pahandus   pahandus Icon_minitimeTeis Mai 12, 2009 8:36 pm

Sinu kuts on solvunud ja pahane, et sa teda üksi koju jätad. Ta armastab sind väga ja tahaks kogu aeg sinuga koos olla. Tema ei saa aru miks sa teda üksi koju jätad. See, et ta algul sinu asjad ukse taha tõi ja seal neid maiustas näitab seda, et ta ootas sind truult ukse taga mitte diivanil. Ma ei oskagi mingit erilist nõu anda. Üldiselt mopsid ei näri eriti, aga noh vahest ikka jutub. Minu staff oli ka selline, kes kurbuse, igatsuse ja jonni pärast armastas minu asjuda nosida. Nats leevendust sain sellele asjale siis, kui ostsin talle rohkem mänguasju ja siis vaatasin missugune kannu talle kõige rohkem meeldis. Seda mänguasja ei andnud ma talle kunagi siis kätte kui ise kodus olin, vaid ainult siis kui ära pidin minema. Natuke igatahes mõjus ja mõned minu asjad jäid närimata. Kui aga õhtuti pidin välja minema, siis üritasin tema energiat pikema jalutuskäiguga ja mänguga kulutada, vahel aitas see ka. Kõige paremini aitas aga see, kui asjad, mis tema hammaste vahele oleks võinud sattuda ära panin, seda ka kapi ja laua pealt. Üldiselt kasvas ta lõpuks sellest saeveski ametist välja. Aga koerad on erinevad, nii et ootame, et keegi veel oma kogemusi jagaks. Äkki on kellegil veel mõni hea nipp?
Tagasi üles Go down
 
pahandus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: