Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 unistus

Go down 
AutorTeade
kale




Postituste arv : 6
Location : Harjumaa
Registration date : 14/05/2009

unistus Empty
PostitaminePealkiri: unistus   unistus Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 4:41 pm

Tere
Olen siin foormis alles uus kasutaja. Koera mul veel ei ole(mul on 3 pärslast). Minu suurim soov on saada omale üks pisike inglane. See soov on mul juba aastaid peas keerelnud ja ma muudkui loen erinevaid neti lehti buldogitest, et nendest rohkem teada saada. Kuid tahaks, et keegi ka reaalsest elust räägib kuidas on elada koos inglasega. Üks asi on teooris teada mida kõike tohib ja mida mitte aga kuidas see kõik reaalses elus on.
Kõigepealt pean veel ootama (ootan kuni saan suurema elamise) enne kui koera võtmisega aktiivselt tegelema hakkan. Aga kas keegi oleks nõus mulle rääkima kuidas leida hea kasvataja? Keda Eestist soovitate? Kui välisriigist osta - mille järgi ma tean, et on korralik kasvataja? Olen ka kuulnud kuidas kutsu lihtsalt lennukiga Eesti saadetakse. Kas on mingeid riike kust kindasti ei tasuks osta? Millised plussid ja miinused on nii emasel koeral kui isasel? Ise ma arvan, et ei plaani kutsikaid saama hakata- see pidi päris raske töö olema, aga kunagi ei tea.
Olen läbi lugenud netist http://www.bulldoginformation.com/ ja http://www.bulldogsworld.com/. On veel mingeid lehti mida lugeda? Olen otsinud ka raamatuid inglaste kohta. Üks kord nägin Horteses - kuid ei ostnud siis ja rohkem pole leidnud.
Ohh nüüd sai pikk jutt aga ehk on keegi kes tunneb minu jutus ära ennast ja mõistab mind. Ma usun, et ükskord ma ta ikkagi saan aga see võib veel mõned aastad aega võtta. Ma tahan anda endast kõik, et siis kui ta tuleb tahan olla täiesti valmis tema jaoks. Very Happy
Tagasi üles Go down
 
unistus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Muud jutud-
Hüppa: