Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 rihm või traksid?

Go down 
4 posters
AutorTeade
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

rihm või traksid? Empty
PostitaminePealkiri: rihm või traksid?   rihm või traksid? Icon_minitimeReede Aug 14, 2009 12:07 am

Kas keegi oskaks nõu anda ,kumb oleks parem väikesele buldogile - rihm või traksid?Praegu on ta küll nii väike ,et me veel jalutamas ei käi, aga pea see aeg ei saabu. Laughing
Tagasi üles Go down
KerliSven

KerliSven


Postituste arv : 26
Age : 40
Location : Tallinn
Registration date : 19/04/2009

rihm või traksid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: rihm või traksid?   rihm või traksid? Icon_minitimeKolm Aug 26, 2009 4:11 pm

Minu ühel tuttaval oli aastaid tagasi prantslane, kes suri paari aasta vanuselt mingisse selja põletikku- asi oli selles, et nemad kasutasid rihma ning koer pidevalt kakkus ning alles pärast arst soovitas trakse..
Minu inglane eriti ei kaku, aga teised inglase kasvatajad kellega suhtlen soovitavad kõik trakse - inglastel hakkavat rihm silmadele..
Ehk siis vaata kuidas kutsika iseloom on: kui ei kaku võid vabalt rihmaga jalutada, nii kui kakub võid proovida välja kasvatada (ma isegi ei kujuta ette kuidas seda teha Very Happy) või traksidele üle minna..
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

rihm või traksid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: rihm või traksid?   rihm või traksid? Icon_minitimeKolm Aug 26, 2009 4:33 pm

Mida sa pead silmas kakkumise all?Tirimist?Meie prantslane tirib ka ja tal kasutame viimasel ajal poovat rihma.Eriti sellest abi ei ole.Kas traksidest on tirimisest võõrutamisel abi?Praegu käin nii ,et jään iga kord seisma kui ta tirib ,aga paistab ,et see ka ei mõika.Vahepeal käivad lapsed temaga õues ,ilmselt nad ei ole nii järjekindlad.
Tagasi üles Go down
kats




Postituste arv : 10
Registration date : 26/11/2007

rihm või traksid? Empty
PostitaminePealkiri: Minu koeral on nüüd traksid.   rihm või traksid? Icon_minitimeEsm Aug 31, 2009 3:45 pm

Minul on 5 aastane inglane ja ma olen aru saanud, et traksid on koerale paremad kui rihm. Kui tahad olla kindel, et koer plehku ei pane siis soovitan trakse. Juba selle pärast, et inglastel on kael jämedam kui pea.
Tagasi üles Go down
KerliSven

KerliSven


Postituste arv : 26
Age : 40
Location : Tallinn
Registration date : 19/04/2009

rihm või traksid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: rihm või traksid?   rihm või traksid? Icon_minitimeTeis Sept 29, 2009 5:59 pm

jah, pidasin silmas tirimist.. tirimine hakkavat väga silmadele (paljudel minu ringkonnas ka operatsioonid selle tõttu tehtud..) ja traksid ei takista vaid lihtsalt kaitsevad silma ja kaela haiguste eest.. koer tirib ikka Smile
Mõned tuttvad kasutavad poovat rihma ja on kasu, proovimise enda omaga ka, siis märkas eemal koera ja tiris end oksendamiseni No
ise teen sama, et jään seisma, hoian kinni jne..
Smile
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

rihm või traksid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: rihm või traksid?   rihm või traksid? Icon_minitimeKolm Sept 30, 2009 4:26 pm

kui koeraga minna näitusele siis peab ikka rihma kasutama ,traksid pole lubatud 5a koer peaks ikka oskama käia rahulikult rihmas st .kuuletuma nii palju peremehele, muidu temaga ju raske hakkama saadarihm või traksid? Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Sponsored content





rihm või traksid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: rihm või traksid?   rihm või traksid? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
rihm või traksid?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» traksid
» traksid
» traksid ,rihmad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Muud jutud-
Hüppa: