Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Ära anda 6a prantsuse poiss

Go down 
+2
emili
Rambo
6 posters
AutorTeade
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 10:37 am

Tere hommikust!
Sain just uskumatu kõne emalt. Nimelt talle omakorda helistas sõbranna, kes teatas, et tema tuttavad peavad loobuma oma prantslasest kuna nende lapsel on suur allergia koera vastu ning arenemas juba astma. Arstid ütlesid, et peavad koerast kiiremas korras lahti saama. Jutu järgi olid koeraomanikud otsinud talle kodu, kuid tulutult ning hetkeseisuga hoiavad veel koera selle nädala enda juures ja kui siis ka soovijat ei leita, siis pannakse koer magama. Koer on musta värvi ja tõupaberitega. Kui on huvi kutsale uus kodu pakkuda, siis palun võtke ühendust minuga rimmasoboleva@hot.ee või tel 55652376.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 11:19 am

Kui ei leia nädalaga panevad magama? Evil or Very Mad Mis jutt see veel on, õudne.
Nende laps võiks võtta ju tablette nii kaua, kui veel koer majas. Ja ma ei räägi praegu huupi mul endal 2 last ja 3 koera. Lapsed on koertele allergilised ja tüdrukul on ka astma. Emaste koerte peale meil see asi väga hull ei ole aga nüüd kui võtsin isase mopsi ja vot isase peale on asi päris hull.Aevastab,nina vesine ja võib ka köhida. Muidugi see loeb veel aastaajast. Sügiseti ja kevadeti asi hullem sest siis tuleb ka veel loodusest hunnika allergeene, millele nad mul allergilised on. Tüdruk võtab mul kodus allergia vastaseid tablette ja koerad laste juures toas käia ei tohi.
Ma ei ütle, et kõik peaksid nüüd niivisi elama aga niikaua kui uus kodu leitakse on see ju lahendus.
Kallid prantslaste omanikud , äkki keegi aitab seda vaest loomakest ja hoiab vähemalt niiakua enda juures, kui uus kodu leitakse.
Tagasi üles Go down
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 11:32 am

No eks minu arvamus on sama, aga inimesed on erinevad ja eks mingi suur osa on sellest ka arstidel. Piisas, kui arst rääkis hirmujutte ja võis vabalt nad nii ära hirmutada, et tuleb kohe tegutseda ja koerast koheselt lahti saada. Jutu järgi sain aru, et kuu aega on nad nüüd talle kodu otsinud. Lisaks veel nii palju, et tegemist on vene perega kust koer tuleb. Ma isegi olen mõelnud, et ise pakkuda koerale kodu, aga kardan , et see pole võimalik, kuna meie inglasest isane on väga armukade ja ei kannataks teist täiskasvanut isast toas Sad
Alati on ka variant koer saata varjupaika, kus ta kindlasti leiaks endale kodu, aga siiski pean koera varjupaika sattumist tragöödiaks ja kardan, et koer, kes on sinna korra sattunud, ei tule sealt enam samasugusena tagasi, liiga suur trauma.
Äkki on teada mõni inimene, kes tegeleb kortele kodu leidmisega. Meil eestis väga vist ei taheta täiskasvanuid koeri koju võtta, aga ma tean et soomlastel ei tohiks sellega probleeme olla, äkki ta saaks endale hoopis seal kodu? Igasugused mõtted on teretulnud
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 11:47 am

Sirje, sina meie tõuühingus ikkagi tegeled prantslastega, palun kas saaks seda koera kuidagi aidata? See on küll nüüd see juhus , kus ka tõuühing peaks tegutsema hakkama. Mida ma usun ka Sirje teeb ja kõik saab korda Smile
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 1:03 pm

Tegelikult peaks nii olema et mida pikemalt allergeeniga kokku puututakse, seda rohkem sellega harjutakse ja pikas perspektiivis peaks minema allergia mõõdukaks, aga ilmselt on see ainult teoorias nii:) Loodan väga et koer saab ikka kodu, kuigi ka see koerale trauma.
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 5:50 pm

Eks siis, kui peab koera ja lapse vahel valima, on ju selge, et mis valik norm juhul tehakse. Ega ei saa hukka mõista. Küllap on pere ka ise õnnetu.
Aga aega võiks ikka rohkem anda - küllap ikka koerale kodu leiaks. Kuhu selle unega ikka nii kiiret peaks olema?
Sirje või keegi teine - andke teada, et kuidas lood arenevad! Vajadusel saaks ju keegi ka ajapikenduseks ajutist kodu pakkuda.
Kuigi - kas koer sellest õnnelikum oleks? Maeitea ...
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 5:59 pm

Loomulikult, laps eelisjärjekorras aga no nii kiiret ikka ei saaks olla, et koer kellel pool elu veel ees pannakse magama. Tuleks ikka korralik kodu leida ja sellele ei tohiks ikka üldse mõelda et koera magama panna.Huhhh päris kole mõte.
Rambo:
kas nad oma koera kasvatajaga on ühendust võtnud? Äkki tema saaks aidata?
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: anna oma koerale uus võimalus   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 7:06 pm

õnneks selgus et see pole prantslane Very Happy , aga proovin ka seda koera aidata ,kui saan temast pilte

kahjuks sunnib elu inimesi erinevaid valikuid tegema ,kui koer vajab mingil põhjusel uut kodu proovime teda aidata ,kui on tarvis kiiresti koerast loobuda on võimalik pakkuda hoiukodu
ka klubis on järjekorras mõned inimesed kes võtaksid omale koju sellised vanemad koerad,kutsika ostmiseks puudub neil võimalus
ANNA OMA KOERALE UUS VÕIMALUS
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 8:50 pm

Mis tõugu see koer siis on?
Tore, et on ikka inimesi kellel võimalik hüljatud koerte eest hoolitseda. Loodame kõige paremat.
Tagasi üles Go down
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 9:39 pm

Noniii, uskumatu, kuidas jutt moondub. Sain lõpuks räägitud ka otse koeraomanikuga ja tuli välja, et koer on segavereline, segu siis prantslane ja ei tea kellega siis veel. Palusin siis saata ka pilti koerast ja kui ma nüüd selle kätte sain, siis tegemist 100% prantslasega. Täna ma enam helistama koeraomanikele ei hakka, kuid homme võtan uuesti ühendust ja uurin täpsemalt, et ega ei tehta siin mingit nalja minuga Smile
Saadetud pildi koerast lisan kohe oma profiili pildiks Laughing
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 9:49 pm

See oleks kui mingi ajakirja pilt - mis kirjad seal ülal ja all on?
Tagasi üles Go down
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 11:24 pm

see pilt tuleb esimesena vastuseks kui panna Google otsingusse vene keele prantsuse bulldog, link pildile: http://www.konura.info/foto/fb.jpg
seega pole kindlasti seal pildil õige koer.
Ma lugesin ja kogu see lugu on kuidagi väga kahtlane. Kui 6 aastat saadi elada koerakesega siis nüüd on nii kiire et kui kohe kodu ei leita pannakse magama?! Mina ei usu millegipärast seda allergia juttu...paraku. Ja koerast on väga kahju Sad
Tagasi üles Go down
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeTeis Sept 15, 2009 11:34 pm

No lihtsalt uskumatud inimesed!!!!! Jah koerast on kahju ja seda suurem on mu hasart, et seda õiget koera saaks näha, kui selle loo taga üldse on mõni koer Smile
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeKolm Sept 16, 2009 9:05 pm

No kas tänaseks on siis nüüd teada mis tõugu on koer ja kas teda üldse eksisteerib, keda tahetakse ära anda Very Happy
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeKolm Sept 16, 2009 9:49 pm

ka minul huvi suur Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimeKolm Sept 16, 2009 10:52 pm

Täna päeval mu kõnedele pole vastatud Rolling Eyes
Homme proovin veel helistada ja vaatab, kas suvatsetakse vastata mu kõnele või mitte Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitimePüh Sept 27, 2009 10:29 pm

Mind huvitab mis on kutsast saanud?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ära anda 6a prantsuse poiss Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära anda 6a prantsuse poiss   Ära anda 6a prantsuse poiss Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ära anda 6a prantsuse poiss
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Prantsuse buldog
» Prantsuse buldog loomadehoiupaigas!
» Prantsuse buldogi kutsikad!
» 13 prantsuse buldogi kutsikat.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Muud jutud-
Hüppa: