Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 pissimine

Go down 
5 posters
AutorTeade
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

pissimine Empty
PostitaminePealkiri: pissimine   pissimine Icon_minitimeEsm Sept 28, 2009 12:45 pm

Minu 3,5 kuusel kutsikal on komme sageli pisikesi loigukesi teha.Nt käime õues jalutamas, tema pissib mitu korda.Tuppa tulles on aga viie minuti jooksul jälle kusagile väike loik tekkinud.Kas võib karta, et tal on mingi põieprobleem või on see selle tõu eripära?
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

pissimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pissimine   pissimine Icon_minitimeTeis Sept 29, 2009 11:34 am

kutsikas on hetkel veel väike ,selliseid asju võib ikka juhtuda arvan et hetkel pole muretsemiseks põhjust ,premeerige peale seda kui koer pissib õue
Tagasi üles Go down
KerliSven

KerliSven


Postituste arv : 26
Age : 40
Location : Tallinn
Registration date : 19/04/2009

pissimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pissimine   pissimine Icon_minitimeTeis Sept 29, 2009 5:49 pm

meiel oli ka sellega päris palju probleeme, see on täitsa normaalne, premeerimine aitab-midagi väga head ja palju palju kiidusõnu iga õue tehtud pissi eest Smile
need mis tuppa kogemata tehtud, neid soovitati täielikult ignoreerida ja puhastada nii, et kutsa eriti ei näe (siis ei mõtle, et see on mingi mänguline tegevus)
Smile
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

pissimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pissimine   pissimine Icon_minitimePüh Okt 18, 2009 6:31 pm

Olen mõelnud, et äkki koeral on hoopis diabeet?Kutsikas käib õues iga kahe-kolme tunni tagant, aga pooled pissid tulevad ikkagi tuppa.Neljakuune peaks ju kinni hoida suutma juba kaks tundi?Tema aga pissib iga tunni takka!See asi ka, et ta ei kasva hästi ja isu on halb.
Kas keegi oskab öelda, mis on normaalne veresuhkur koertel?


Viimati muutis seda lote (Püh Okt 18, 2009 11:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

pissimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pissimine   pissimine Icon_minitimePüh Okt 18, 2009 8:05 pm

Arvan , et nendele küsimustele oskab kõige paremini vastata vetarst Smile
Tagasi üles Go down
lote

lote


Postituste arv : 56
Registration date : 06/04/2009

pissimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pissimine   pissimine Icon_minitimePüh Okt 18, 2009 11:17 pm

Kas teised bulldogi kutsikad on ka nii sageli pissinud ja kui siis mis vanuseni?Ei mäleta, et ükski mul olnud koertest oleks nii palju pissinud isegi päris beebina.
Vetile on plaanis homme helistada, täna on teadupärast pühapäev!
Tagasi üles Go down
kats




Postituste arv : 10
Registration date : 26/11/2007

pissimine Empty
PostitaminePealkiri: Ära muretse.   pissimine Icon_minitimeTeis Okt 20, 2009 2:52 pm

Ma ei mäleta kui kaua minu koer tuppa väiksesid loike tegi aga kindel võin olla 4 kuuselt tegi seda küll. Koera pärast sai ka uus põrand maha pandud, kuna eelmine oli täis soristatud ja haises. Meile õpetati nii. Pane hunnik ajalehti maha. Näita ja räägi koerale, et pissiks sinna. Siis kui teeb seda tuleb kiita. Aga kui ma juhuslikult nägin, et koer läheb ajalehe peale pissile siis kohe kiiresti temaga õue. Nii, ajalehte pidi iga päev liigutama välisukse poole ja nii kaua kui ajaleht on ukse taga, noh tegelikult kadunud. Ma ei tea kas see aitas või võttis tõesti koer lõpuks mõistuse pähe, et tuppa ei tohi teha. Mina arvan küll, et koer on alles väike ja muud probleemi ei ole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





pissimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pissimine   pissimine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
pissimine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Muud jutud-
Hüppa: