Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Vene tädidest tänaval

Go down 
AutorTeade
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Vene tädidest tänaval Empty
PostitaminePealkiri: Vene tädidest tänaval   Vene tädidest tänaval Icon_minitimeTeis Jan 15, 2008 5:20 pm

Ma ei tea, kas see on nüüd halenaljakas või on see naljakas. Kuna mu juures on chihuahua kodu ootel, siis jalutasingi mustamäe vahel hetk tagasi 2 koeraga. Ühes käes mops ja chihuahua. Ja tuleb minu juurde paksult ära mukitud keskealine vene tädikene, üsna umbkeelne, kuid õnneks ajasin oma nigela vestlusega ära ühe üpriski veidra dialoogi:

Tädi: Tere, kas teie koer on poiss või tüdruk?
Mina: Poiss.
Tädi: Aga minul on ka kodus samasugune koer, musta värvi, tüdruk. Kui vana ta on?
Mina: 5 aastane.
Tädi: Aga minu oma on 4, kas tohiksin paluda teie telefoninumbri?
Mina: See koer ei ole minu oma, ta on hetkel vaid minu juures.
Tädi: Aga kas ma võiksin paluda teie telefoninumbri? (vihjates ilmekalt, kui tore oleks koerad kokku lasta ja ühede kutsikatega maha saada)
Mina: Kas te näitustel olete käinud, koeral dokumendid on?
Tädi: Ah näitused, minu koer on toodud Venemaalt, ei ole vaja näituseid.
Mina: Ikkagi oleks hea, kui on näitusel käidud.
Tädi: Aga kas saaksin telefoninumbri? (jällegi ilmekalt kätega vihjates paaritamisele)
Mina: Ei. On vaja näitusehinnet ja dokumente. Kutsikatele peab tegema ka dokumendid.
Tädi: (väga pettunud häälega) Ah dokumjentõõõõõ....

Ja sammus minema..
Tagasi üles Go down
 
Vene tädidest tänaval
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Naljanurk-
Hüppa: