Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Magama jäämine.

Go down 
2 posters
AutorTeade
MargitM

MargitM


Postituste arv : 10
Age : 34
Registration date : 03/01/2008

Magama jäämine. Empty
PostitaminePealkiri: Magama jäämine.   Magama jäämine. Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 8:49 pm

Tere.Sain endale umbes nädal aega tagasi väikese mopsitüdruku.Asi on selles,et öösel magab kutsikas hästi.Aga päeval jääb ta magama ainult minu läheduses ehk siis minu süles.Kui üritan panna teda tema asemesse,ärkab kohe üles ja enam magama ei jää.Ja päeva jooksul ta üksi ei magagi(välja arvatud siis kui mind kodus pole,siis ma kahtlustan,et ta magab oma asemes).Kutsikas istub põrandal,silmad vajuvad kinni,aga magama ei jää.
Ma ei tea,mida teha.
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Magama jäämine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magama jäämine.   Magama jäämine. Icon_minitimeKolm Jan 23, 2008 8:52 pm

Mitte nüüd väga vana mopsu omanikuna võin sind lohutada,et eks ta magab mul praegugi veel nii. Ja öösel magab ta mul kaisus,mina ei suutnudki teda oma pessa vägisi magama panna. Magab siis kui ikka väga uniseks jääb ja eks alguses olin ikka tund kauem yhe kohapeal et ta natukenegi magaks.jõudu ja ikka kannatust Wink
Tagasi üles Go down
 
Magama jäämine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: