Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug?

Go down 
3 posters
AutorTeade
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Empty
PostitaminePealkiri: Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug?   Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Icon_minitimeTeis Veeb 26, 2008 5:06 pm

Küsin lihtsalt uudishimust. Tean, et sellele ei saagi objektiivselt vastata, aga teada on, et tõud on erinevate kalletega haigustele.
Andke siis see veider teemapüstitus andeks Embarassed
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug?   Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Icon_minitimeTeis Veeb 26, 2008 6:16 pm

Mina tean, et dalmaatslased ja shar peid on allergilisemad, aga pead ei saa anda, eks see on ikka individuaalne. Mops on küll päris tugev tõug haiguste suhtes.

Aa ja no ma arvan, et eks karvutud ka, neil see külmetamise probleem.
Aga öeldakse, et mida väiksem koer, seda kauem elab- ehk,et suurte koerte eluiga on lühem kui nn minitõugudel? Kas praktikas on ka nii?
Tagasi üles Go down
bono




Postituste arv : 10
Registration date : 21/01/2008

Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug?   Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Icon_minitimeKolm Veeb 27, 2008 2:47 pm

Minul just eelmise mopsga väga,väga kurb kogemus.11.kuune poiss läks inglite juurde 6 päevaga.Viisin ta küll Tartusse EPA kliinikusse,aga teha ei saanud midagi.Diagnoos-bakterioloogiline ensefaliit.Millest või kust selline haigus pärit, pole osanud keegi selgitada.(mopsidel pidavat olema ajuhaigused probleemiks,aga Tartust öeldi,et mel ei olnud see pärilik)Igatahes olen ma praeguse poisiga eriti valvas.Isegi vaktsineerimised olen teinud erinevatel aegadel,et mitte koormata koera organismi.(millest koosnevad vaktsiinid,kuidas nad mõjuvad, vaktsiini kogus mida süstitakse nii väiksele koerakesele kui ka suurele on üks jne.)
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug?   Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Icon_minitimeKolm Veeb 27, 2008 4:44 pm

Entsefaliit ju puukidelt pärit haigus? Ja selleks pruugib puuk vaid üle kõndida...
Tagasi üles Go down
bono




Postituste arv : 10
Registration date : 21/01/2008

Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug?   Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Icon_minitimeNelj Veeb 28, 2008 1:16 pm

Puugid olid see aeg välistatud!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug?   Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Milline on nö kõige õrnem v kõige tõbisem koeratõug?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Varia-
Hüppa: