Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kutsika soov

Go down 
5 posters
AutorTeade
Mannu
Külaline




kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Apr 22, 2008 2:02 pm

Tere!
On kellegil infot inglise buldogi kohta?!
Hind? Kui lihtne kutsikaid saada?
Kui palju vaeva?
Kui vastuvõtlik haigustele?

Kõike Ilusat!
M
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeKolm Apr 23, 2008 12:21 pm

kutsikate hind sõltub erinevatest asjadest,kutsika oma välimusest,vanematest ,päritolust jne
mis tähendab kutsikaid saada -kas soovid omale kutsikat osta või soovid kasvatusega tegelema hakata
inglise bulldogi kasvatamine on raske töö ,pead teadma nii isase kui emase koera kohta palju infi enne kui julged otsustada et nendel võivad tulla kutsikad ,mis oleks terved ja elujõulised, bulldogi paaritamine pole kerge ilma abilisteta see ei õnnestu ja tiinestuvad raskelt ,kutsikad tavaliselt sünnivad keisriga ,narkoosi taluvad nii ema kui lapsed halvasti,emane koer kutsikaid hooldada ei taha ja kui kutsikad on väikesed-(alla kuu)on neil pidevalt järelvalvet vaja,kes on kasvatanud ühe pesakonna inglasi suureks see tavaliselt teist korda oma koera ei paarita-tööd on liiga palju selle pesakonnaga
kui arvestada tõu eripära siis pole ta haigem kui teised tõud ,minu vana inglane elas üle 12 a ,noorem saab 8 a, vaadates koerte portaale siis sellist vanust ei kohtagi väga tihti
klubi teab et hetkel eestis 2 paaritatud emast -nädala paari pärast saab teada kas kutsikaid võib oodata, ühel eesti isasel on olnud välispaaritus sealt vaba veel aliment kutsikas Razz
Tagasi üles Go down
Mannu
Külaline




kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeNelj Apr 24, 2008 8:25 am

aitähh...
Mina sooviksin siiski lihtsalt kodukoera, ei näitusi, ei kutikaid!
Tagasi üles Go down
mina
Külaline




kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeEsm Apr 28, 2008 1:48 pm

mina oleksin ka huvitatud inglase kutsikast. Kodulemmikuks, mitte näitusekoeraks. Kas aliment kutsikad on odavamad kui teised. Mis hinnaklassis Eestis üldse inglasi müüakse - jutt ikka kodulemmikust ja millest see hind veel sõltub? Mida tähendab a pesakond ja b pesakond jne?
aitähh, kes vastab.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Apr 29, 2008 1:34 pm

aliment on kutsikas mis on teise valiku kutsikas,isane valib oma tasu ära
isane saab tasuks kas raha või kutsika vastavalt kokkuleppele
kui on kes oskab valida tõulisuse järgi,võib see olla kõige parem kutsikas sellest pesakonnast
hind alimendil sõltub müüjast ,kui isane ei soovi kutsikat koju võtta võib ta kutsika ka odavamalt müia-et kutsikas läheks kohe uude koju
hinnad sõltuvad ,päritolust ,vanemate saavutustest näitusel ,kutsika oma tõulisusest ja miljon muust asjast
eelmine sügisel olid kutsikad haapsalus ,nende hind oli keskmine eesti tõukoera hind,ja pool sellest hinnast mis kutsika eest küsitakse soomes
Tagasi üles Go down
..
Külaline




kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Apr 29, 2008 2:57 pm

ilus ümmargune jutt.
miks keegi ei julge rääkida konkreetsetest numbritest.
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Apr 29, 2008 5:19 pm

ümmargust pole siin midagi ,ega kutsikas pole kodutehnika et sellel tõul on see hind ja teisel teine,siis poleks ju võimalik ei aretus,ei näitusted
ega ka tipp-kasvandustest uute hirm kallite kutsikate ostmine
kui inimesed käivad näitustel -kulutavad sellele tuhandeid kroone ja sõidavad oma emasega välismaale paaritama makstes isasele tasu ette
on ju loomulik ,et selliste kulutuste juures maksab ka kutsikas rohkem kui
tavaliselt ,
nii et ikka peab uurima iga pesakonna kohta eraldi mis on hind ja ärge pahandage palun selle peale
Tagasi üles Go down
..
Külaline




kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Apr 29, 2008 5:36 pm

Ma ei pahanda aga Te ise ütlesite, et keskmine tõukoer hind. Aga ma pole kunagi ühtegi koera ostnud ja mind huvitakski mis see keskmine hind on.

Külaline võiks end ära registreerida, või kasutada igakord sama kasutajanime! Kerli
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Apr 29, 2008 7:03 pm

Ütlen lihtsalt kõrvale: tõukoerte hindu kasvatajad eriti altid pole, sest kui inimene tahab kutsikat, siis peaks teda esialgu huvitama kõik muu peale hinna. Hinna suhtes on võimalik kasvatajaga kokkuleppele jõuda või mõnikord maksta ka osamaksudena, oleneb kõik kasvatajast. Sinule orienteerumiseks, siis keskmine tõukoera hind on 10 000-15 000 krooni, lähiriikides näiteks kobmeks küsida 1000 euro suurust summat - Soomes vist kallim, kuid sellega ma kursis ei ole. Hinnad varieeruvad küll kallimaks ja küll odavamaks. Nagu Sirje eespool ütles sõltub hind miljonist asjast ja lõpliku hinna paneb siiski kasvataja.


ps. Konkreetsetest numbritest mitte ei julgeta rääkida, vaid ei taheta. Nii on koeranduses kombeks paraku. Koer on siiski pereliige, mitte asi ja seetõttu on hind teisejärguline.


Vot teile hinnapoliitikast. Very Happy
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Apr 29, 2008 11:01 pm

minu teada ,on inglased eestis müüdud umbes 1000e ja see on lemmiku hind .kui tahta näituse eeldusega kutsikat siis on summa palju kallim
soomes inglane 1700 e
aga alati on erandeid võimalik teha ,olen isegi müünud bulldogi kutsika 7 tuh perele kelle eelmine inglane suri vanadusse,sest teatsin millised super tingimused on koerale
enne tuleb omal pesakond kasvatada suureks ,kõik magamata ööd, jne
ja siis vaatame kas ikka arvate et maksab palju Embarassed
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Apr 29, 2008 11:38 pm

Ma arvan, et tõsine koeraostja, kes üht-teist jagab nii asjade kui elude hindamisest, ei arvagi, et nt 10 000 ja rohkem EEK on palju. Ja mis seal salata - kõrge hind sageli ka distsiplineerib omanikku - kui ikka nii kallis "asi", siis peab ka väga hoidma ... ei jäeta ehk niisama ripakile. Sageli võetakse tõukoer (eriti selline silmatorkav) just edevuse tõttu. Armastus tuleb (ja ilmselt ka enamasti tuleb) hiljem ...
Mina olen ühe taksipere kunagi ära kasvatanud ja enam-vähem on aimu sellest elust. Aga taks olevat veel lihtne kaasus. Ja ka temaga istusime öösel riidekapis ning sünnitasime Laughing ning hiljem siis 2 kuud tõsist mässamist. Ja öelda, et see rõõm pisiperest peab kompenseerima kaasneva hoole, oleks küll ülekohtune.
Tagasi üles Go down
..
Külaline




kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeKolm Apr 30, 2008 8:22 am

ärge saage must valesti aru. Ma ei vaidlegi, et see hind on ülekohtuselt suur. Kõik on õige lihtsalt tahtsin teada kas need hinnad mida küsitakse börsis ja muudes kuulutustes on enamvähem õiged. Ja veel see, et minu jaoks on lemmikloom alati tähtis. ükskõik kui palju ta maksab kas saan 1.-se kassipoja või 15 000 koera. Aga see tõug huvitab mind juba pikemat aega ja ma uurin sellest veel. Teoorias oleks ta ideaalne tõug mulle. Aga teoorias on kõik alati ilusam ja lihtsam. Seega ma veel uurin kasvatajaid kellega kohtuda, et hiljem kui mul on sellele tõule sobivad tingimused olemas, teaksin kuhu pöörduda.

aitähh vastajatele sunny
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeKolm Apr 30, 2008 10:18 am

see on hea kui tehakse nii põhjalik töö enne koera võtmist,

külaline kirjutab -et hiljem kui mul on sellele tõule sobivad tingimused olemas, teaksin kuhu pöörduda.
bulldog on seltsikoer ,kes ei vaja ERI tingimusi ,aretatud elamiseks peres
nii korteris kui eramus
Tagasi üles Go down
..
Külaline




kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeKolm Apr 30, 2008 10:32 am

seda küll, et eritingimusi ei vaja kuid hetkel puudub mul kõige tähtsam ükskõik millise tõu võtmiseks - nimelt pole kedagi, kes päeval koeraga välja läheb. Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeKolm Apr 30, 2008 12:02 pm

kutsikaga ja peab päeval väljas käima ,aga suured koerad ei saa paljudel lõunal õues käia ,käime ju kõik tööl ja koer ei vajagi seda päevast jalutamist kui õhtul ja hommikul on jalutamist vähe pikemalt
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeKolm Apr 30, 2008 1:11 pm

Küll kõrvaline mõte, aga ei tea, kas Eestis ka juba sellist teenust pakutakse nagu "koerajalutaja"? Mujal olevat lausa agentuurid, seal töötavad eakamad ja üliõpilased ja kellele iganes sobib. Sellist "sõpra" saaks ka siis appi paluda, kui on vaja nt. päevi kodust ära olla v on muud mured ... Kunagi kuulsin pealt üht telefonikõnet, kus kella 15.00ks polnud koer veel õue saanud (alates siis ilmselt eelmisest õhtust), sest perenaine tundis end halvasti ....
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeKolm Apr 30, 2008 1:26 pm

Kunagi leidsin mingi netilehe, kus antud teenust pakutakse, et sõlmitakse leping ja keegi inimene siis käib ja hoolitseb koerte eest jne nii nagu koerad harjunud. Kokkulepitud kellaaegadel ja puha, aga hinnad olid - oioi.......
Tagasi üles Go down
effy




Postituste arv : 2
Registration date : 01/06/2008

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Müüa buldog   kutsika soov Icon_minitimePüh Juun 01, 2008 12:29 pm

Tere,

meil on kodus 1,4 aastane isane inglane ja plaan ta maha müüa, tegu on väga sõbraliku ja kuuleka loomaga, kuid kahjuks on meie lapsel tekkinud järsku allergia ja arsti ainus soovitus oli koer ära anda. Koer on paberitega ja pärist Leedust. Lisainfot saab aadressil effy33@hotmail.com
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimePüh Juun 01, 2008 2:26 pm

Kui nüüd äkki on tekkinud siis see vast ikka ei ole koerast. Millisel moel see allergia avaldub? Ja muide kui ei ole just tappev allergia siis pidev allergeeniga kokkupuutumine vähendab allergiat st. et korraks on küll äge aga edaspidi organism harjub sellega ja allergia läheb üle. Very Happy Päikest.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimePüh Juun 01, 2008 10:28 pm

Kas allergiatestid on tehtud? Selline allergia ei avaldu järsku. Kas kindlalt on kõik teised asjad välistatud? Tavaliselt see kõige lollim vabandus, miks koeri ära anda ...
Igaljuhul soovitan ma pöörduda otse meie klubi poole selle murega...
Tagasi üles Go down
kuts
Külaline




kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Juun 03, 2008 11:28 am

Kas keegi oskab öelda mis on need põhjused miks kasvataja müüb osad kutsikad kodulemmikuna. Kas neil võivad olla ka mingid terviseprobleemid?
Kas keegi oskab kommenteerida midagi sellise kenneli kohta nagu Mi ol win Tsehhis. Seal on praegu müügil kutsikad. Kuidas ma saan teada kas seal kõik on ok. Et korralik kasvataja ma mõtlen. Kui ma esialgu valin kutsikat välimuse järgi, kas on midagi millele ma peaks tähelepanu pöörama (kodulemmiku puhul).
Loodan, et keegi sai mu jutust aru ka midagi Smile
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitimeTeis Juun 03, 2008 11:41 am

Minu teada müüakse kodukoerteks need koerad, kel mõni värvi või hambumuse vmt viga. Pöördu meie klubist kellegi poole, kas Sirje Karo või Sirje Kanguri. Kontaktid leiad kodulehelt. Nemad kindlasti aitavad sul leida sobiva kutsika ja teavad ka välismaa kennelitest rohkem! Ütle siis meile ka kuidas läks, kui midagi teada saad Wink Edu!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kutsika soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: kutsika soov   kutsika soov Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
kutsika soov
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» mopsi soetamise soov
» Soov osta kutsa
» mopsi soetamise soov
» 3,5-kuuse kutsika kaal
» Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Muud jutud-
Hüppa: