Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 mopsi soetamise soov

Go down 
5 posters
AutorTeade
m




Postituste arv : 6
Registration date : 13/03/2009

mopsi soetamise soov Empty
PostitaminePealkiri: mopsi soetamise soov   mopsi soetamise soov Icon_minitimeReede Märts 13, 2009 12:25 pm

Kallid koerapidajad
Paar küsimust Teile. Kui palju kulub mopsi ülalpidamisele? Mida on mopsile lisaks tarvis? Kui palju käite arsti juures? Kui palju Teil kuus mopsi peale kulub raha?
Sooviks endale samuti mopsi soetada aga elukaaslane arvab, et kuna tegemist tõu koeraga siis pidavalt arsti vahet peab käima.

jään tagasisidet ootama

Marju
Tagasi üles Go down
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

mopsi soetamise soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: mopsi soetamise soov   mopsi soetamise soov Icon_minitimeReede Märts 13, 2009 3:22 pm

Ma võin kirjutada palju meil kulub mopsi peale.
Söök: ostame tavaliselt suure 15 kilose koti krõbinaid. Ühest kotist jätkub peaaegu aastaks. Kott maksab ~800 krooni. Seega ühe kuu kulu oleks justkui 67 krooni Laughing Vahel saab ka pehmet kiisueinet, aga mitte iga päev. Lisaks ostame närimisasju (pullipeenis, seasaba). Kulu ei ole mainimist väärt.
Arstil käimine: Kutsikana sai paar süsti, mille maksumus jäi 500 krooni piiridesse. Kiibistamine koos registreerimisega, hinda tõesti ei mäleta. Arvatavasti 500 krooni piides. Need on kõik ühekordsed kulud ja neid ei pea tegema ühes kuus. Demodekoosi ohu tõttu kirjutas arst aasta tagasi ka tilku (üks tuub 100 krooni ringis), mida oleme andnud 4 korda. Nüüd on koer terve. Samuti oleme ostnud ka kõrvapuhastuse ja ninavoldi puhastamise aineid ning seenevastast rohtu. Ma arvan et nende peale on kulunud kokku 400 krooni. Arstivisiidid on tulnud kõige odavamad Tatari loomakliinikus, kokku oleme 2 aatsa jooksul arsti juures koeraga käinud alla 10 korra.
Muid suuri kulusid mopsi peale meil ei olegi. Mõned mänguasjad, maiustused, üks talvejope, jalutamistraksid. Ma kartsin ka alguses et kas suudan ikka koera korralikult üleval pidada aga senimaani ei ole see olnud mingi probleem Very Happy Koeralt saadud emotsioonid ja positiivne laeng kaaluvad kõik kulutused üles!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

mopsi soetamise soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: mopsi soetamise soov   mopsi soetamise soov Icon_minitimeEsm Märts 23, 2009 12:44 pm

Mhm.. nõustun Kätliniga. Ei ole hullu midagi, pole need tõukoerad miskit nii õrnad, kui neid just ise ära ei poputa. Ja fawn mops üldiselt ei vaja talvejopet ka ... No kui just väga külmavares pole (kui jookseb ja ringi möllab, siis ei hakka külm midagi) Very Happy
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

mopsi soetamise soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: mopsi soetamise soov   mopsi soetamise soov Icon_minitimeTeis Märts 24, 2009 10:37 pm

TERE
Söögile kulutan mina ikka oluliselt rohkem kuus kui 67kr. Sööb mul Royal
Caninit. Kui nende mõõtude järgi mis seal pakil kirjas saab 2 kg vaevu 2 nädalat. Nii et kui valida siis jah odavamaid aga minul selline jama et krõbinad valis koer ja teisi lihtsalt keeldub söömast,nii et mis mul üle jäi.
Arstiga on nii ja naa,kui tuleb minna siis tuleb ka raha välja käia.
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

mopsi soetamise soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: mopsi soetamise soov   mopsi soetamise soov Icon_minitimeKolm Märts 25, 2009 9:22 am

Kuna Doora sööb ära ka lapse toiduülejäägid, siis meil läheb krõbinate peale vist nats vähem raha, aga no nii umbes 150- kuus kindlasti. Arstil käisin pidevalt siis kui väike oli, demoka pärast, aga see on nüüd ära ravitud. Peab mainima et mu mittetõukass vajab arsti oluliselt rohkem kui koer. Asi ilmselt individuaalne, aga ilma koerata ei kavatse mina enam kunagi elada, pigem kaalun kas võtta teine koer veel:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mopsi soetamise soov Empty
PostitaminePealkiri: Re: mopsi soetamise soov   mopsi soetamise soov Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
mopsi soetamise soov
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» mopsi soetamise soov
» kutsika soov
» Mopsi ostusoov
» Soov soetada endale inglise buldogi kutsikas.
» Ostan odavalt Mopsi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: