Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mis isuga Prantslased on?!

Go down 
4 posters
AutorTeade
Dominic

Dominic


Postituste arv : 20
Location : Tartu
Registration date : 19/03/2008

Mis isuga Prantslased on?! Empty
PostitaminePealkiri: Mis isuga Prantslased on?!   Mis isuga Prantslased on?! Icon_minitimeNelj Juul 24, 2008 9:23 pm

Tere,

Mul selline küsimus, et koer juba 6 kuune ja toidan koera vastavalt tema kaalule.
Ei anna ainult krõbinaid , vaid ka hakkliha ja kodujuustu. Toidan 3 korda päevas.
Mure selline, et koguaeg kui miskit söön siis tema vaatab, et tahab ka, kuigi näiteks ise on just söönud.
Nagu oleks pidev näljatunne...vms Very Happy
Olen kuulnud, et kutsikas peaks saama nii palju süüa kui ta ise tahab, et muidu jäävad terveks eluks selliseks nn. näljaseks?
Meil isane kuts, 6 kuune ja kaalub umbes 7,5 kg?! Kas see on normaalne ?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Mis isuga Prantslased on?! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis isuga Prantslased on?!   Mis isuga Prantslased on?! Icon_minitimeReede Juul 25, 2008 12:31 am

Ma olen üsna kindel, et see nn kerjamise komme jääbki, eriti kui ta küsimise peale saabki laua äärest midagi. Vähemalt mopsidega on küll nii, et enamasti on nad lõputult näljased ja eriti tühi on kõht siis, kui pererahvas midagi sööb Laughing
Selle kutsika täissöötmise kohta olen mina ka kuulnud, kas see õige on - ei tea, kas ta vale on - ei oska ka öelda, aga kindlasti ei söödeta kutsikat täis viinerite ja võisaiaga Wink
Tagasi üles Go down
Merilin

Merilin


Postituste arv : 8
Registration date : 18/06/2008

Mis isuga Prantslased on?! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis isuga Prantslased on?!   Mis isuga Prantslased on?! Icon_minitimeReede Juul 25, 2008 10:21 am

Meie inglasel oli ka u poole aastasest kuni 1,5 aastani kerjamise komme. Pidevalt vaatas sellise näoga otsa nagu poleks 3 päeva midagi süüa saanud. Ja enda toit oli alati otsas. Alguses üritasin kausse alati täis hoida nagu soovitati aga hiljem loobusin sellest sest poiss oleks ennast kasvõi lõhki söönud.
Aga nurumisega on nii, et kõige tähtsam on näpuvahelt mitte midagi anda. Kui isegi tahad midagi söögikorra vahepeal anda siis vii see kaussi.
Nüüd on meie poiss küll sellega harjunud, et niisama süüa nuiates midagi ei saa. Ja külalistel on ka muretu, et koer neilt sööki nurumas ei käi.
Olen ise paar korda käinud külas kus koer on harjunud sööki saama ja see on päris ebameeldiv kui mõni kasvõi lauapeale toidule järgi ronib:)
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Mis isuga Prantslased on?! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis isuga Prantslased on?!   Mis isuga Prantslased on?! Icon_minitimePüh Juul 27, 2008 6:35 pm

Meie plika aga süüa ei nuru, saab seda nii palju kui ise tahab ja minu meelest võiks ta ka palju rohkem süüa ja veel rullikum olla ...
No eks ta vorsti ju ilmselt rohkem söökski, aga seda ma palju ei anna. Saab ikka omi krõbinaid ja lisaks siis juustu/kodujuustu, hapupiima, hakkliha, vahetevahel mugib ära ka naabrikoerte allesjäänud pudru (näppamisel on oma võlu! Very Happy ) ja lapsest jäänud makaronid.
Aga paksuks ta ennast minna ei lase ...
On selline pips piiga.
Niiet prantslasi on igasuguse isuga.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis isuga Prantslased on?! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis isuga Prantslased on?!   Mis isuga Prantslased on?! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mis isuga Prantslased on?!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Voodilembelised prantslased

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Toitumine-
Hüppa: