Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Inglise vs prantsuse buldog

Go down 
3 posters
AutorTeade
cairyd




Postituste arv : 4
Registration date : 02/09/2008

Inglise vs prantsuse buldog Empty
PostitaminePealkiri: Inglise vs prantsuse buldog   Inglise vs prantsuse buldog Icon_minitimeNelj Sept 04, 2008 9:23 am

Tere! Olen juba pea aasta aega kaalunud võtta omale uueks pereliikmeks väikese lõbusa koerakese. Väga meeldivad just buldogid, kuid ei suuda otsustada kumba võtta kas prantsuse buldogi või inglise oma. Kas Teie nende omanikud, kes te olete, võiksite mind aidata, kirjutades siia, kuidas Teie koerad elavad ja võibolla saaksite mõned plussid-miinused nende tõugude kohta välja tuua?
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Inglise vs prantsuse buldog Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inglise vs prantsuse buldog   Inglise vs prantsuse buldog Icon_minitimeNelj Sept 04, 2008 10:38 pm

minul on aastaid kodus olnud mõlemad bulldogid
elavad nad mul korteris ,kui kedagi kodus pole tavaliselt magavad ,jalutamas käime 2 korda päevas hommikul 15 minti ja õhtul 30 mint -tund,laup-pühap jalutamas koos teiste koertega platsil pikemalt
kui peres on väikseid lapsi soovitaks prantslast -viitsib rohkem liikuda ja lapsel kergem koeraga hakkama saada
inglased on sellised laisemad eriti peale 4a ,armastavad küll liikuda aga tempo valivad nemad-inglane on väga rahul kui saab autoga kaasas sõita
kui koer tuleb ainult kodukoeraks ja soovite temaga palju looduses viibida ,siis ärge seda kõige madalamat kutsikat valige
ka mina ei teadnud kumba valida ja võtsin mõlemad ,olen rahul
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Inglise vs prantsuse buldog Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inglise vs prantsuse buldog   Inglise vs prantsuse buldog Icon_minitimePüh Sept 07, 2008 8:27 am

Kui soovite lõbusat, siis prantslane. Inglased on ikka pigem rahumeelsed ja ei jaksa möllata. Enne aga uurige kindlasti tõu iseloomu ning terviseriske, seda kasvõi mõnes loomakliinikus kui internetis (võõrkeelses, eestikeeles on infot väga napilt) ei meeldi surfata.
Tagasi üles Go down
cairyd




Postituste arv : 4
Registration date : 02/09/2008

Inglise vs prantsuse buldog Empty
PostitaminePealkiri: Tänan!   Inglise vs prantsuse buldog Icon_minitimeTeis Sept 16, 2008 3:16 pm

tänan info eest, nende terviseriskidest olen ka palju lugenud. Pilte ja igasugu häid kasulikke jutte on internetis saada ja olen usinalt kõik läbi lugenud. Kas oskaksite öelda, kus võiks Teid omanikke koos oma buldogidega ka näha? Kas mingisugune kokkutulek või lähiajal näitus on tulemas? Kui aus olla siis aind korra kokku puutunud päriselus buldogiga, et jättis hästi mõnusa sooja tunde just prantsuse oma. Peres lapsi pole, aga oleme elukaaslasega noored töötavad inimesed, kes palju ka autoga ringi sõidavad, et nii tahaks endale ühte pisibuldogi. Vb lubavad keegi kellel kutsikad veel enda käes, neid vaatama tulla vms?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Inglise vs prantsuse buldog Empty
PostitaminePealkiri: Re: Inglise vs prantsuse buldog   Inglise vs prantsuse buldog Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Inglise vs prantsuse buldog
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Inglise buldog'idest raamatut?
» Prantsuse buldog loomadehoiupaigas!
» Prantsuse buldog
» kutsika soov

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Kutsikad-
Hüppa: